تصاویر جلسه 971128
سه شنبه 30 بهمن 1397 ساعت 14:57 | نویسنده این مطلب : مسافر محسن | ( نظرات )
به نام خالق عشق
روز یکشنبه  28 بهمن ماه 1397  ششمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاههای آموزشی کنگره۶۰ ویژه آقایان نمایندگی شیخ بهایی اصفهان با دستور جلسه وظایف راهنما و رهجو با نگهبانی مسافر علی اصغر و استادی مسافر جلالو دبیری مسافر اسماعیل  رأس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود .


درکل هستی یک سری قوانین هست که بصورت دائمی وبدون تغییر همیشه می ماند ویکی از این قوانین وظایفی است که برعهده هریک از موجودات گذاشته شده تا به بهترین شکل این چرخه هستی ادامه داشته باشد.درکنگره هم دقیقا ازهمین اصل الگوبرداری شده است
ادامه مطلب
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،

مراسم اهدا شال و پیمان راهنمایی تازه واردین 1397
دوشنبه 29 بهمن 1397 ساعت 18:31 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )
گزارش تصویری از مراسم اهدا شال  و پیمان راهنمایی تازه واردین 1397 از طرف ایجنت ، مرزبانان و کلیه مسافران و همسفران  نمایندگی شیخ بهایی اصفهان به این عزیزان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون در امر آموزش و خدمت برایشان مسئلت می نماییم.
ادامه مطلب
مرتبط با: گزارش تصویری مراسم ها،


اطلاعیه برگزاری لژیون مالی
شنبه 27 بهمن 1397 ساعت 17:53 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )
اطلاعیه برگزاری لژیون مالیبه نام قدرت مطلق الله جلسه لژیون مالی نمایندگی شیخ بهایی اصفهان روز پنجشنبه مورخ دوم اسفند ماه ۱۳۹۷ با حضور اعضا لژیون مالی (مسافران و همسفران) راس ساعت ۱۵ بعد از ظهر برگزار می گردد.
 خواهشمندم از اعضا لژیون مالی راس ساعت مقرر حضور به هم رسانند. با تشکر از شما 

دستور جلسه مشترك این ماه: چرا می بخشم؟ می بخشم یا بخشیده می شوم؟(مادی و معنوی ) لازم به ذكر است كه در این جلسات فقط اعضای لژیون مالی میتوانند شركت نمایند .

مرتبط با: اخبار و اطلاعیه ها،


اخبار تولد
شنبه 27 بهمن 1397 ساعت 17:52 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )

اخبار تولد

روز پنج شنبه مورخ 97/12/2 سومین سال رهایی مسافر امید مسعود

را با شور
 و 
شکوه
 فراوان
 جشن خواهیم گرفت .

استاد جلسه: کمک راهنمای محترم مسافر اصغراز طرف مسئولین و اعضاء کنگره 60 شعبه شیخ بهایی این تولد 

فرخنده و مبارک را به ایشان،همسفران ،خانواده و راهنمای

محترمشان تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون ایشان

را در امر خدمت و آموزش از قادر متعال 

مسئلت می نماییم.


مرتبط با: اخبار و اطلاعیه ها،


گزارش جلسه عمومی روز پنج شنبه 97/11/25
جمعه 26 بهمن 1397 ساعت 10:40 | نویسنده این مطلب : مسافر : مجید ت | ( نظرات )

به نام خالق عشق

روز پنج‌شنبه 1397/11/25 جلسه چهاردهم از دور هجدهم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی با نگهبانی مسافر مصطفی ،  و استادی مسافر  رضا و دبیری  مسافر  محمدرضابا دستور جلسه وادی ششم  رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


 عقل دارای فر ایزدی است یعنی قدرتش را از قدرت الهی دریافت می‌کند و زمانی که شخص در صراط مستقیم قرار بگیرد این قوه تعقل کاملاً نیرومند، قوی و پررنگ عمل می‌کند 
ادامه مطلب
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی و جشن تولد،


گزارش جلسه خصوصی مسافران یکشنبه 1397/11/21
چهارشنبه 24 بهمن 1397 ساعت 08:17 | نویسنده این مطلب : مسافر محسن | ( نظرات )

به نام خالق عشق
روز یکشنبه  21بهمن ماه 1397  پنجمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاههای آموزشی کنگره۶۰ ویژه آقایان نمایندگی شیخ بهایی اصفهان با دستور جلسه وادی ششم و تاثیر آن روی من با نگهبانی مسافر علی اصغر و استادی مسافر رسول و دبیری مسافر اسماعیل  رأس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود .


در درون هر انسان روح و جن وجود دارد که  روح به انسان القاء مثبت می نماید و انسان را به سمت ارزشها هدایت می کند و جن به انسان القاء منفی می کند و انسان را به طرف ضدارزشها و ناپاکی ها سوق می دهد . اما در نهایت این عقل است که باید حکم به اجرای فرمان یکی از این دو را صادر نماید و این بستگی به میزان دانایی هر انسانی دارد
ادامه مطلب
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،

اخبار تولد
شنبه 20 بهمن 1397 ساعت 15:21 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )
اخبار تولد

روز پنج شنبه مورخ 97/11/25 سومین سال رهایی مسافر حسین

را با شور
 و 
شکوه
 فراوان
 جشن خواهیم گرفت .

استاد جلسه: کمک راهنمای محترم مسافر رضا


از طرف مسئولین و اعضاء کنگره 60 شعبه شیخ بهایی این تولد 

فرخنده و مبارک را به ایشان،همسفران ،خانواده و راهنمای

محترمشان تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون ایشان

را در امر خدمت و آموزش از قادر متعال 

مسئلت می نماییم.


مرتبط با: اخبار و اطلاعیه ها،


گزارش جلسه عمومی روز پنج شنبه 18 بهمن ماه 97
جمعه 19 بهمن 1397 ساعت 19:13 | نویسنده این مطلب : همسفر محمدجواد | ( نظرات )

به نام خالق عشق

روز پنج‌شنبه 1397/11/18 جلسه سیزدهم از دور هجدهم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی با نگهبانی مسافر مصطفی ،  و استادی مسافر  محمد حسین و دبیری  مسافر  محمدرضابا دستور جلسه OT  رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

OT از دو کلمه تشکیل شده است، یکی Opium و یکی Tincture؛ که Opium یعنی تریاک و Tincture یعنی تنتور. خود تریاک به خاطر داشتن ۲۵ نوع آلکالوئید، یکی از کامل‌ترین داروها است نه تنها برای درمان مواد مخدر سنتی، بلکه برای اکثر مواد مخدر صنعتی و سنتی یکی از بهترین و با راندمان‌ترین داروهای حال حاضر هست که وجود دارد.

ادامه مطلب
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی و جشن تولد،

گزارش تصویری از غرفه کنگره 60 در نمایشگاه
پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 11:06 | نویسنده این مطلب : مسافر محسن | ( نظرات )

به نام خداوند جان آفرین

روز چهار شنبه مورخ 1397/11/17 تعدادی از کمک راهنمایان دربخش مسافران و همسفران از نمایندگی شیخ بهایی اصفهان در غرفه کنگره 60 واقع در محل برگزاری نمایشگاه بین الملی ( پل شهرستان ) میزبان تعدادی از مسئولین و همشهریان محترم بودند .ادامه مطلب
مرتبط با: گزارش تصویری مراسم ها،

گزارش کارگاه آموزش خصوصی مسافران روز سه شنبه 16 بهمن 97
پنجشنبه 18 بهمن 1397 ساعت 11:04 | نویسنده این مطلب : مسافر محسن | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق 
روز سه‌شنبه 16 بهمن ماه 1397 دومین جلسه از دور نوزدهم از سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی اصفهان به نگهبانی مسافر هاشم ، استادی مسافر حسین و دبیری مسافر علیرضا با دستور جلسه OT راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


تا قبل از سال 88 که هنوز داروی OT تولید نشده بود اعضای کنگره با اپیوم (تریاک ) سفر می کردند که سختی های خیلی زیادی داشت . تا اینکه در سال 88 جناب آقای مهندس موفق به تولید داروی OT شدند.
ادامه مطلب
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،

گزارش کارگاه آموزش خصوصی مسافران روز یکشنبه 14 بهمن 97
یکشنبه 14 بهمن 1397 ساعت 23:15 | نویسنده این مطلب : مسافر محسن | ( نظرات )
به نام خالق عشق
روز یکشنبه  14 بهمن ماه 1397  چهارمین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاههای آموزشی کنگره۶۰ ویژه آقایان نمایندگی شیخ بهایی اصفهان با دستور جلسه OT با نگهبانی مسافر علی اصغر و استادی مسافر حمید و دبیری مسافر اسماعیل  رأس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود .

برای حل مسئله ی اعتیاد نیاز به دارویی بود که بدن را در مسیر بازسازی خود قرار دهد و تنها دارویی که با سیستم شبه افیونی بدن سازگار بود ، تریاک بود .
ادامه مطلب
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،

گزارش کارگاه آموزش عمومی روز پنج شنبه 11 بهمن 97
جمعه 12 بهمن 1397 ساعت 14:54 | نویسنده این مطلب : همسفر محمدجواد | ( نظرات )

به نام خالق عشق

روز پنج‌شنبه 1397/11/11 جلسه دوازدهم از دور هجدهم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی با نگهبانی مسافر مصطفی ،  و استادی مسافر  امین و دبیری  مسافر  محمدرضابا دستور جلسه سم زدایی و سم نزدایی  رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

وقتی که ما می‌گوئیم سم‌زدایی یا سم‌نزدایی، یعنی یک طعنه دارد می‌زند. خوددستور جلسه معلوم می‌کند که کنگره ۶۰ سم‌زدایی را که معمولا به عنوان ترک اعتیاد می‌گیرند را قبول ندارد.
ادامه مطلب
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی و جشن تولد،

گزارش جلسه لژیون مالی نمایندگی شیخ بهایی اصفهان
جمعه 12 بهمن 1397 ساعت 13:13 | نویسنده این مطلب : مسافر : مجید ت | ( نظرات )
پنج شنبه 1397/11/11 جلسه اول از دور اول جلسات هماهنگی لژیون مالی نمایندگی شیخ بهایی اصفهان به استادی کمک راهنمای محترم همسفر زهره توکلی ، نگهبانی مسافر مصطفی و دبیری مسافر مجید با دستور جلسه اول تجربه من از گلریزانی كه گذشت و دستور جلسه دوم   نقش آداب معاشرت ، ادب و بی ادبی در كسب روزی ( صورپنهان و آشكار ) راس ساعت 15 در محل نمایندگی شیخ بهایی اصفهان برگزار گردید.  


وقتی به گذشته و پول‌هایی که حتی در سبد می‌اندازیم فکر می‌کنیم می‌بینیم همین‌ها هستند که برای ما می‌مانند و بقیه ازدست‌رفته‌اند.


ادامه مطلب
مرتبط با: گزارش تصویری مراسم ها، لژیون سردار،


گزارش لژیون ویلیام وایت مسافر حسین سه شنبه 9 بهمن 97
جمعه 12 بهمن 1397 ساعت 08:35 | نویسنده این مطلب : مسافر محسن | ( نظرات )

به نام خدا

گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت 

کمک راهنمای محترم مسافر حسین

در کارهای ضد ارزشی مانند سیگار کشیدن اول باید بدانیم چرا سیگار نکشیم و برای نکشیدن سیگار دلیل داشته باشیم.مانند کسی که بر اثر سیگار کشیدن ریه هایش نابود شده و حالا متوجه بدی سیگار شده است.

ادامه مطلب
مرتبط با: گزارش لژیون ویلیام وایت(درمان سیگار)،

گزارش جلسه آموزش خصوصی مسافران سه شنبه 9 بهمن ماه 1397
پنجشنبه 11 بهمن 1397 ساعت 21:20 | نویسنده این مطلب : مسافر محسن | ( نظرات )


به نام قدرت مطلق 
روز سه‌شنبه 9 بهمن ماه 1397 اولین جلسه از دور نوزدهم از سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی اصفهان به نگهبانی مسافر هاشم ، استادی مسافر امید و دبیری مسافر علیرضا با دستور جلسه سم زدایی و سم نزدایی راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

فرد مصرف کننده را با خارج کردن مرفین و دیگر مواد مخدر از خون او  ( با روش سم زدایی ) ادعا می کنند که شخص درمان شده است . در حالی که همه ما می دانیم که این شهر ویران شده است و باید تمام زیرساختها و کارخانجات و تاسیسات این شهر بازسازی شود . یعنی سیستم های تولید کننده مواد شبه افیونی در بدن مصرف کننده از کار افتاده و باید مجددا راه اندازی شود . که این کار در کنگره به خوبی اتفاق می افتد .

ادامه مطلب
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،

مقاله ای در باب سم زدایی و سم نزدایی
دوشنبه 8 بهمن 1397 ساعت 23:55 | نویسنده این مطلب : مسافر محسن | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

مقاله ای در باب دستور جلسه هفتگی 

سم زدایی و سم نزدایی به قلم کمک راهنمای محترم مسافر  علی جمالی


به نظر من سم‌زدایی برای درمان اعتیاد یک جنایت علمی است که نه‌تنها هیچ بار درمانی ندارد بلکه شوک فیزیولوژی شدیدی وارد می‌کند که شاید تا سال‌ها قابل‌درمان نباشد.
ادامه مطلب
مرتبط با: مقالات و دل نوشته ها،

گزارش جلسه آموزش خصوصی مسافران یکشنبه 1397/11/07
دوشنبه 8 بهمن 1397 ساعت 23:05 | نویسنده این مطلب : مسافر محسن | ( نظرات )
به نام خالق عشق
روز یکشنبه  7 بهمن ماه 1397  سومین جلسه از دور نوزدهم سری کارگاههای آموزشی کنگره۶۰ ویژه آقایان نمایندگی شیخ بهایی اصفهان با دستور جلسه سم زدایی و سم نزدایی با نگهبانی مسافر علی اصغر و استادی مسافر مسعود و دبیری مسافر اسماعیل  رأس ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود .


سم تعریف خاص خودش را دارد ، هر ماده ایی که به صورت گاز ، جامد و مایع به هر طریقی وارد بدن انسان شود و بدن انسان را از حالت طبیعی خارج کند و به سمت مرگ ببرد سم می گویند و به قول آقای مهندس این چه سمی است که شخص مصرف کننده با مصرف کردن آن به حالت طبیعی بر می گردد و زمانی که آن را مصرف نکند بدنش از حالت طبیعی خارج می شود و مشکلات عدیده ایی پیدا می کند .

ادامه مطلب
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،

اطلاعیه برگزاری لژیون مالی
یکشنبه 7 بهمن 1397 ساعت 15:42 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )
اطلاعیه برگزاری لژیون مالی


به نام قدرت مطلق الله جلسه لژیون مالی نمایندگی شیخ بهایی اصفهان روز پنجشنبه مورخ یازدهم بهمن ماه ۱۳۹۷ با حضور اعضا لژیون مالی (مسافران و همسفران) راس ساعت ۱۵ بعد از ظهر برگزار می گردد.
 خواهشمندم از اعضا لژیون مالی راس ساعت مقرر حضور به هم رسانند. با تشکر از شما دستور جلسه مشترك این ماه دستور جلسه اول ( تجربه من از گلریزانی كه گذشت ) دستور جلسه دوم نقش آداب معاشرت ، ادب و بی ادبی در كسب روزی ( صورپنهان و آشكار ) لازم به ذكر است كه در این جلسات فقط اعضای لژیون مالی میتوانند شركت نمایند .


مرتبط با: اخبار و اطلاعیه ها، لژیون سردار،


گزارش جلسه عمومی و جشن تولد روز پنج شنبه 4بهمن ماه 97
شنبه 6 بهمن 1397 ساعت 11:47 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )

به نام خالق عشق

روز پنج‌شنبه 1397/11/4 جلسه یازدهم از دور هجدهم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی با نگهبانی مسافر مصطفی ،  و استادی مسافر   کامران و دبیری  مسافر  محمدرضابا دستور جلسه اول وادی پنجم و تأثیر آن روی من و  دستور جلسهدومهفتمینسال رهایی مسافر جلال رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.
ما اگر خوب نگاه کنیم، اصل حرکت را در تمام وادی‌هایمان داریم. درست است که در وادی پنج به آن می‌پردازیم، ولی در وادی اول هم تفکر داریم. تفکر را تعریف می‌کنیم که دارای یک مثلث است که یک مبدأ ای دارد و یک مقصدی دارد و یک مسیری دارد و این خودش اصل حرکت هم در تفکر نهفته است؛ در تمام وادی‌ها. حتی وادی عشق هم، اعتقادداریم در آن چرخه عشق سالم با تفکر سالم شروع می‌شود. یعنی همه‌چیز با حرکت به انجام می‌رسد.
ادامه مطلب
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic