گزارش روز دوشنبه 30/1/95 با دستور جلسه جهان بینی یک و دو
سه شنبه 31 فروردین 1395 ساعت 21:50 | نویسنده این مطلب : مسافر زردشت | ( نظرات )

بنام قدرت مطلق الله

روز دوشنبه 95/01/30 جلسه هفتم از دور نهم کارگاه های آموزشی خصوصی شعبه شیخ بهایی با نگهبانی مسافر امین؛ استادی مسافر محمدرضا و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه جهان بینی یک و دو رأس ساعت 17 آغاز به کار نمودبه نظر من اگر جهان بینی یک و دو را درست بفهمیم و کاربردی کنیم بهترین حرکتی  است که می توانیم انجام دهیم .من دقیقا حرفم اینجا به سفر اولی هاست چون یک سال و اندی پیش من خودم روی این صندلی ها نشسته بودم و حیران و گیج بودم چون مشکلاتم اینقدر زیاد بود که نمی دانستم باید چکار کنم به من می گفتند صبر کن ولی من صبر نداشتم ولی کم کم با کار کردن جهان بینی فهمیدم یک علمی اینجا وجود دارد که مرا به سمت خودش می کشد .
سخنان استاد  : جهان بینی یعنی برداشت و درک ما نسبت به جهان .ولی کنگره این جهان را برای ما خیلی بازتر می کند و می گوید خودت یک جهان هستی که جهان درون است . در ابتدای جهان بینی کنگره ی 60 نوشته شده است، جهان بینی کاربردی .یعنی اینکه ان چیزی که توسط استاد گفته شده است در غالب جهان بینی می توانید به کار بگیرید برای زندگی کردن و حل مشکلات روزمره.

در کنگره تمام اموزش هایی که وجود دارد همه ی آنها به هم ربط دارند؛دقیقا تمام وادی ها و سی دی ها ی اموزشی،  جهان بینی را به ما آموزش می دهند. اولین  وادی، وادی تفکر است که می گوید با تفکر ساختار ها اغاز می گردد.آقای مهندس می فرمایند: همین وادی اول را درست بفهمید و عمل کنید دیگر مشکلی نخواهید داشت.

در ادامه فرمودند:به نظر من اگر جهان بینی یک و دو را درست بفهمیم و کاربردی کنیم بهترین حرکتی  است که می توانیم انجام دهیم .من دقیقا حرفم اینجا به سفر اولی هاست چون یک سال و اندی پیش من خودم روی این صندلی ها نشسته بودم و حیران و گیج بودم چون مشکلاتم اینقدر زیاد بود که نمی دانستم باید چکار کنم به من می گفتند صبر کن ولی من صبر نداشتم ولی کم کم با کار کردن جهان بینی فهمیدم یک علمی اینجا وجود دارد که مرا به سمت خودش می کشد .

کنگره جهان بینی را برای ما خیلی اسان کرده است با تکرار می توانیم آنها را کاربردی کنیم .اقای مهندس می فرمایند شاهکار کنگره 60 تمرین و تکرار کردن است .جهان بینی در زندگی برای حل مشکلات و در درمان اعتیاد کاملا تاثیر دارد.

یکی از شاهکارهای کنگره این است که برای تمام اموزش ها تصویرسازی کرده یا از مدل استفاده کرده است تا برای ما اسان شود. مثلا نفس  را تشبیه کردند به یک شهر که تشکیل شده است از آدم های شر و از ادم های خوب. این ها به سمت قلعه یا پادشاه هجوم می اورند.درکش برای ما خیلی راحت تر است .ما در کنگره سفرمان هم خیلی سخت است و هم خیلی اسان.سخت برای کسانی است که اوایل کار واکنش نشان می دهند و می گویند برای چی باید این اموزش ها را بگیریم و من خودم بلدم و می توانم دارو را خودم پله پله کم کنم و در اخر قطع کنم ولی از اسم کتاب 60 درجه پیداست ما می خواهیم از منطقه ی 60 درجه زیر صفر عبور کنیم پس احتیاج به یک وسیله ای داریم که بتوانیم به سلامت از این منطقه عبور کنیم . با اموزش ها می توانیم راحت از این منطقه عبور کنیم

در اخر استاد فرمودند:بدون آموزش ها و تغییر جهان بینی نمی توانیم دارو کم کنیم ، همین طور که آقای امین می فرمایند :تا دانایی تان بالا نرود نمی توانید پله کم کنید. باید ظرفیتش را پیدا کنیم تا تولید درونی بشود.مثل یک شهر بزرگ که در آن کارخانه های بزرگی باشد باید به آن ها مواد اولیه داده شود تا تولید داشته باشند.

ما وقتی می آییم کنگره مثل یک ماشینی هستیم که با سرعت بسیار زیاد در سقوط  حرکت می کنیم؛ ولی کنگره مثل یک بادی است که جلو این سرعت را می گیرد؛ ما باید از این آموزش ها به عنوان یک بادبان در مسیر درست استفاده کنیم تا انشاالله به درمان برسیم.

اعلام سفر مسافران که روزانه 3/. سی سی مصرف دارند

در ادامه یک نفر از مسافران تازه رها شده اعلام سفر نمود و گل در یافت کرد.

آقای: صادق _ نام راهنما :آقای مهدی پوستی _ آنتی ایکس : تریاک و الکل _ مدت سفر: 12ماه _ داروی درمان : OT _ نمایندگی: شیخ بهائی اصفهان.

نویسنده: مسافر زردشت

عکاس: مسافر مجتبی

مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،

برچسب‌ها: جهان بینی کنگره 60،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: