لژیون ویلیام وایت با استادی کمک راهنمای محترم آقای علیرضا مشکلانی
پنجشنبه 19 دی 1398 ساعت 22:43 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )
بنام قدرت مطلق

لژیون ویلیام وایت با استادی کمک راهنمای محترم آقای علیرضا مشکلانی در روز سه شنبه مورخ 98/10/17 با دستور جلسه کمک کنگره به من و کمک من به کنگره  برگزار گردید.انسان موجودی فراموش كار است و همیشه خیر یا شری كه رسانده را فراموش می‌کند. كمك و خیری که كنگره به ما رسانده خیلی خیلی زیاد بوده و فرای گفتن در قالب كلمه است و ...

سلام دوستان من مهدی هستم یك مسافر.خواهش میكنم برای رهایی خودمان از جهل و نادانی خویش 14 ثانیه سكوت اختیار كرده و به خداوند بزرگ پناه ببریم. متشكرم دوستان. 
انسان موجودی فراموش كار است و همیشه خیر یا شری كه رسانده را فراموش می‌کند. كمك و خیری که كنگره به ما رسانده خیلی خیلی زیاد بوده و فرای گفتن در قالب كلمه است پس ما همیشه بدهكار و مدیون به كنگره هستیم.
 كمك كنگره به من از دو نظر ظاهری و باطنی یا صور آشكار و صور پنهان قابل بررسی است. صور آشكار آن همان فراهم نمودن امكانات،جا و مكان، انرژی، خدمت گزاران و راهنمایانی است كه برای سفر كردن من و شما در اختیارمان گذاشته است و صور پنهان این است كه من كه بودم در كجا قرار داشتم،در گیر اعتیاد بودم و كنگره چه گونه رفتار و كردار من،جایگاه من و زندگی من را تغییر داد و زندگی دوباره به من بخشید.

شاید من بتوانم كوشا باشم و كمك های صور آشكار كنگره را جبران كنم ولی كمك كنگره در صور پنهان به من قابل جبران نخواهد بود و من همیشه بدهكار و مدیون به كنگره خواهم بود. انسان چون همیشه در حال حرکت است دچار زرق و برق دنیا میشود و گوهر وجود خود را از دست می‌دهد یا به دست فراموشی می سپارد و یا دنبال خواسته های نامعقول نفس خویش می رود ولی حرکت در مسیر كنگره باعث شده تا ما دوباره آن گوهر را به دست آوریم.

من زمان آشنایی با كنگره مهم ترین چیزی که یاد گرفتم خودشناسی بود و همان باعث شدتا گوهر وجودی خودم را دوباره به دست بیاورم. كنگره به من آموخت که حیات انسانی در گرو بریدن بند ناف از تعلقات دنیوی است و دنیا را آن طور که هست باید شناخت نه آنطور که باب سلیقه است.البته این را هم درنظر بگیریم كه ما از نظر مالی باید قوی باشیم ولی غرق در آن نباشیم ، در واقع یعنی سیر آب شویم نه زیر آب. 
انسان دو تولد دارد یكی تولد از مادر و دیگری تولد خود از خود یعنی همان خود شناسی كه با شناخت خود میتوان خداوند خود را شناخت. پس ما بدهكار كنگره هستیم.
 ممنون كه به صحبت های من گوش كردید. 

تایپ:مسافر امیر ل 18

تنظیم:مسافر مصطفی

مرتبط با: گزارش لژیون ویلیام وایت(درمان سیگار)،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: