لژیون ویلیام وایت با استادی کمک راهنمای محترم آقای حسین نامداری
پنجشنبه 12 دی 1398 ساعت 23:10 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )
بنام قدرت مطلق
لژیون ویلیام وایت با استادی کمک راهنمای محترم آقای حسین نامداری در روز سه شنبه مورخ 98/10/10 با دستور جلسه جهان بینی ورزش برگزار گردید.


 همه ما نسبت به خیلی مسائل دانایی داریم مثلا میدانیم ورزش برای سلامتی انسان خوب است ولی انجام نمیدهیم چون دانایی ما موثر نیست
با قوت گرفتن از قدرت مطلق الله جلسه را آغاز میكنیم. سلام دوستان حسین هستم یك مسافر.
خواهش میكنم برای رهایی خودمان از جهل و نادانی خویش 14 ثانیه سكوت اختیار كرده و به خداوند بزرگ پناه ببریم. متشكرم دوستان.

اول از همه به تعریف جهانبینی می پردازیم.آن چه نسبت به جهان پیرامون احساس ادراک میكنیم در درون و بیرون به آن جهان بینی می گوییم یعنی كل موضوعات كه ما در جهان پیرامون با آن سر و کار داریم.

آقای مهندس در مورد هر چیزی كه صحبت میكنند حرف از جهانبینی می زنند.تغذیه ، ورزش ، درمان اعتیاد و ...حال میخواهیم از جهان بینی در ورزش صحبت کنیم.افراد ورزش را به قصد پرورش اندام یا سرگرمی یا درآمد و یاسلامتی انجام می دهند ولی ما دركنگره ورزش را فقط برای سلامتی انجام می دهیم چون جسم انسان علاوه بر خواب و تغذیه نیاز به ورزش برای سلامتی داردكه این قضیه در كنگره اهمیت بسیاری دارد پس ما باید یك رشته ورزشی در كنگره انتخاب كنیم.


همین روند و برنامه باعث تغییر در ساختار زندگی ما خواهدشد مثلا جمعه ها به جای دیربلندشدن و مصرف سیگار،صبح زود بیرون میزنیم ، دورهم جمع می شویم وصبحانه میخوریم و بعد صرف آن به ورزش کردن مشغول می شویم این یعنی همان وارد شدن برنامه جدید در زندگی ما و تغییرات مثبت.

 همه ما نسبت به خیلی مسائل دانایی داریم مثلا میدانیم ورزش برای سلامتی انسان خوب است ولی انجام نمیدهیم چون دانایی ما موثر نیست ولی وقتی نسبت به مسائل دانایی مؤثر پیدا کردیم در انجام آن كوتاهی نخواهیم كرد.ما شاید قبلا ورزشكار بودیم ولی با ورود به دنیای اعتیاد ورزش را به حاشیه زندگی خود رانده ایم و باید بدانیم كه ما ورزش را به جهت برد و باخت انجام نمیدهیم بلكه باخت در ورزش برای ما آموختن  و كسب تجربهاست.

ما با ورزش ، قدرت اولیه را برمی گردانیم پس نگرش ما وجهان بینی ورزشی ما به جهت برگشت سلامتی جسم است چون كنگره از ما تعادل در جسم و روان و جهانبینی را میخواهد و به آن مثلث درمان می گوید.حال این بستر ورزشی توسط كنگره برای ما فراهم شده است.یك تازه وارد در ورزش تازه می فهمد كه جسمش چه كمبودهایی پیدا كرده ولی از كم یا از نقطه كو چك شروع میكند تا به نقطه تحمل برسد. 

درضمن برای ورزش در كنگره جام ورزشی در نظر گرفته شده است که و به نام جام سردار و جام عقاب طلایی هست.این جام ها به قصد تشویق مسافران به ورزش در نظر گرفته شده است و این ورزش مكمل درمان و داروی درمان است ، ما شاید اوتی مصرف كنیم ولی سرخوشی بعد از ورزش درمان را چندبرابر میكند.همه ما چون عیب جسمی خودمان را نمیدانیم پس برای هر دردی قرص و دارو مصرف می كنیم درحالی كه قرص و دارو بر روی عیوب جسمی ما فقط حجابی است. درمان این عیوب فقط با ورزش و طول زمان امكان پذیر است.در ضمن ورزش سن و سال نمی شناسد و بهترین الگو خود آقای مهندس هستند.

تایپ:مسافر  امین
مرتبط با: گزارش لژیون ویلیام وایت(درمان سیگار)،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: