گزارش جلسه سه شنبه 10 دی 98
چهارشنبه 11 دی 1398 ساعت 20:57 | نویسنده این مطلب : مسافر : مرتضی | ( نظرات )

جلسه اول از دوره بیست و دوم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی، با استادی مسافر مجتبی ، نگهبانی  مسافر محمدرضا و دبیری مسافر حسن با دستور جلسه «جهان بینی در ورزش» روز سه‌شنبه 10 دی  ماه 1398 ساعت 17 برگزار شد.


هدف از ورزش کردن پایدار نگاه داشتن جسم و روان میباشد .

سلام دوستان مجتبی هستم یک مسافر

همانطور که میدانید دستور جلسه هفته ، مربوط به بحث ورزش و جهان بینی در ورزش می باشد و بنده به واسطه جایگاهی که در قسمت مرزبانی ورزش کنگره دارم امروز مقرر گردید که در این جلسه حضور یابم تا بتوانم خدمت کنم .
برای اینکه ما بتوانیم دستور جلسات را خیلی بهتر تجزیه و تحلیل کنیم باید در ابتدا کلمه به کلمه آن را معنا کنیم.دستور جلسه این هفته از دو کلمه جهان بینی و ورزش تشکیل شده است .

جهان بینی یعنی دیدگاه و نگرش انسان نسبت به موضوعات پیرامونش.ورزش هم یعنی ورزیده شدن و تمرین نمودن و همچنین مداومت در انجام یک تکنیک.


ورزش در کنگره با نوع ورزش کردن بقیه افراد جامعه به واسطه نوع نگرش بسیار متفاوت است .در بیرون از کنگره هدف از ورزش نمودن  یا بخاطر کسب مقام است  یا بخاطر بهبود بخشیدن به وضع جسمانی و یا اینکه به خاطر دیده شدن و تایید دیگران ورزش میکنند .

در کنگره 60 چنین اهدافی را دنبال نمیکنند و اهداف مشخص و ویژه ای مد نظر است پس باید برای انجام این اهداف مشخص جهان بینی و دیپلماسی خاصی را دنبال کنیم.دیدگاه هایی که نسبت به کنگره 60 وجود دارد این است که با ورزش اعضا را درمان میکنند در صورتی که اینگونه نیست و ما معتقدیم که درمان بر پایه سه اصل جسم ، روان و جهان بینی است که همان مثلث درمان را تشکیل می دهد و نهایتا با این مثلث درمان قطعی حاصل میشود و نقش ورزش به صورت مکمل درمان انجام میگیرد.


هدف از ورزش کردن پایدار نگاه داشتن جسم و روان میباشد .نیرو و توانایی که از ورزش کردن حاصل میشود ،باعث میگردد که بتواند با مسائل روزمره به خوبی روبرو شود.

همانطور که آقای مهندس میفرمایند : در سالیان گذشته از طرف ارگان ها و نهادهای دولتی پیشنهادی برای تشکیل تیم های ورزشی در غالب معتادان بهبود یافته ارائه شد و ایشان شدیداً با این نظریه مخالفت نمودند زیرا که ما در کنگره 60 به درمان قطعی دست یافته ایم ،تا جایی که میتوانیم با افراد غیر مصرف کننده و ورزشکاران حرفه ای رقابت کنیم .
در کنگره ما تابع جهان بینی خاصی هستیم و باید ها و نبایدهایی را رعایت مینماییم که بنده چند مورد آن را ذکر مینمایم :
از بایدهایی که در کنگره 60 رعایت میکنیم اینست که؛ هرگز به داور اعتراض نکرده و مطیع محض داور میباشیم و نسبت به تشخیص داور هیچ نظری نمیدهیم .
هیچگاه با حریف خودمان وارد معرکه گیری نمیشویم و با حریف با ادب و نزاکت رفتار مینماییم .
و این نگرش باعث میشود که در جامعه هم با انرژی باشیم و بتوانیم با دیگران به راحتی و در آرامش زندگی کنیم .
از باید های دیگری که داریم این است که حضور در زمین ورزش ملزم آن است که از لباس ورزشی استفاده کنیم و ما نمیتوانیم با لباس شخصی و یا کت و شلوار وارد زمین بشویم ،زیرا که ضد حرمت های ورزشی کنگره میباشد.
در کنگره 60 اولویت همیشه با سفر اول ها میباشد ،زیرا آن شخص در حال سفر است و به این انرژی نیاز مبرم دارد و وظیفه ماست که میدان را برای حضورش آماده نماییم.
در کنگره ما باید با مسولین ورزش در تعامل باشیم و از آنان حرف شنوی داشته باشیم ،تا بتوانیم جمعیتی که حداقل نزدیک به 2000 نفر میباشند را اداره نماییم.
باید در جلسات ویلیام وایت شرکت کنیم و رهایی های سیگار را جشن بگیریم .
زیرا بسیار موثر است و بنده به یاد دارم که استارت درمان سیگارم از حضور در جلسات پارک خورده شد.
یک سری نبایدها هم داریم که یکی از آنها عدم استفاده از سیگار در میادین ورزشی میباشد .
در کنگره افرادی را مشاهده میکردیم که در کنار زمین ورزش سیگار به دست میگرفتند و این از دیدگاه تماشاگران غیر کنگره ای عملی بسیار عجیب و نا خوشایند بود.
قهوه درست کردن و تجمع نمودن و تشکیل لژیون دادن به هر نحوی ممنوع است .
از آوردن پاستور و وسایل و بازیهای سرگرمی متفرقه پرهیز نماییم و فقط رشته های هشت گانه مصوب کنگره را دنبال نماییم.
ما فقط در پارک جمع میشویم که ورزش نماییم و به حریم همسفران احترام می‌گذاریم.
در هنگام پارک نمودن وسایل نقلیه مان حق تقدم و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت مینماییم .
در جلسات اخیر مرزبانی ورزش با توجه به افزایش جمعیت و همچنین استقبال خوب مسافران و همسفران مقرر گردید تا اقلام آموزشی و ورزشی خریداری گردد تا افراد بیشتر بتوانند به تمرین و ورزش بپردازند و این امر مهم مستلزم حمایت همه جانبه اعضای محترم میباشد.خدمتگزاران

مرزبان کشیک


امتحان داخلی


جلسه کمک راهنماییتایپ:مسافر مرتضی

عکاس:مسافر مهدی

تنظیم:مسافر مصطفی
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
داود ل20 شعبه شیخ بهایی شنبه 14 دی 1398 08:10
با سلام و عرض ادب و احترام
تبریک و تهنیت خدمت هر سه عزیز حسن آقا ، آقا محمد رضا و آقا مجتبی عزیز بخاطر خدمت در این جایگاه مقدس امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشید.
مسافر ماه پنجشنبه 12 دی 1398 19:58
باتشکر از استاد جلسه و تمامی خدمتگذاران سایت که باعشق وصادقانه خدمت میکنند.
همسفر رویا چهارشنبه 11 دی 1398 23:00
شکر شکر شکر تبریک صمیمانه به برادر عزیزم مسافر محمدرضا بابت جایگاه نگهبانی و خدمت در ان گوارای وجودت ...امیدوارم روز به روزشاهد خدمتهای خالصانه شما باشم خداقوت وتبریک به دبیر محترم و استاد گرامی وهمه خدمتگزاران شعبه ..برکات خدمتهایتان در زندگیتان جاری باد ...تا باد چنین بادا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic