گزارش جلسه یکشنبه 24 آذر 98
دوشنبه 25 آذر 1398 ساعت 21:53 | نویسنده این مطلب : مسافر احمدرضا | ( نظرات )
جلسه چهارم از دوره بیست و دوم کارگاه‌های آموزشی مسافران نمایندگی شیخ بهایی؛ با استادی کمک راهنما محترم مسافر محمد حسین، نگهبانی مسافر علی اکبر و دبیری مسافر منوچهر با دستور جلسه «گلریزان» روز یکشنبه 24 آذر ماه 1398 ساعت 17 برگزار شد.

آقای مهندس و خانوادش از وقت و زندگیشان گذشتند و تمام وقت شان را گذاشتند برای ما پس ما وظیفه داریم در هفته گلریزان به اندازه بضاعتمان کمک کنیم تا آن حال خوش و احساس خوب را داشته باشیم.

 وقتی به کلمه گلریزان توجه می کنیم و می خواهیم معنی اش کنیم ، می بینیم در قدیم در هر مکان یا به قول آقای مهندس در زور خانه ها وقتی یکی مشکلی برایش پیش می آمد همه مثل یک خانواده به هم کمک میکردند و یک وزنه که یک نفر نمی توانست به تنهایی بلندش کند ، همه کمک میکردند و امروز در کنگره همین اتفاق می افتد.

امروز وقتی می بینیم در کشور ما و هیچ کشوری بیماری اعتیاد را نمی توان درمان کنند و این وزنه بسیار بسیار سنگین را یک نفر می آید مثل آقای مهندس دژاکام که به ایشان پیام فرستاده می شود از طرف خداوند و به ما انتقال می دهد و باعث می شود که این وزنه که همه در جامعه یک معضل می دانند و یک مشکلی  است که کسی نمی توانست درمانش کند را با هفتاد هزار عضو این ورنه سنگین را بلندش می کند.


 به قول آقای مهندس ما آدم هایی نبودیم به سمت سوی راه راست برویم و به سمت راه های منحرف و منفی کشیده شدیم. آقای مهندس آمد و با متد دی اس تی از ما دعوت کردند و امروز اگر حالمان خوب است و چه کارهایی برای ما شده این حمایت و این سازمان و این گروه و این انجیو برای این است که بخواهیم در جای خودش باقی بماند و کار خودش را ادامه بدهد و همیشه سرپا باشد.

 یک علم ، یک نیرو و یک متخصص و کمک مالی را ما می دهیم و اعضای کنگره می دهند و اگر بدانیم آرامش امروز من به آرامش دیگران بستگی دارد ، باید اعتقاد داشته باشیم که امروز اگر خوبی کردی انعکاسش به زندگی خودت برمیگردد و اگر محبت کنی انعکاسش به خودت برمیگردد. انسان بعداز درمان باید ببیند حال در درون خود چی دارد و در مثل کمک کردن از هم سبقت بگیرند ، جوری که آقای مهندس می گوید باید یک مقدار از مالت را بدهی تا حالت خوب باشد و آن احساس خوب خداوند بهت بدهد تا بتوانی از آن مالی که داری لذت ببری.

 در اینجا یاد میگیریم که سیستم کنگره سیستمی هست که باید کمک کنیم ، سیستم کنگره دارد شبانه روز ما را حمایت می کند و با کمک همه اعضا کنگره و پول خودمان یک جایی را خریداری کردند که ما راحت بیاییم ، بشینیم و مطالب را یاد بگیریم و در راستای زندگی خودمان قرار دهیم‌. وقتی می بینیم آقای مهندس و خانوادش از وقت و زندگیشان گذشتند و تمام وقت شان را گذاشتند برای ما پس ما وظیفه داریم در هفته گلریزان به اندازه بضاعتمان کمک کنیم تا آن حال خوش و احساس خوب را داشته باشیم.

رهایی و نشانخدمتگزاران

مرزبان کشیک


تایپ:مسافر احمدرضا

عکاس:مسافر مهدی

تنظیم:مسافر مصطفی
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
داود ل20 سه شنبه 26 آذر 1398 11:23
با سلام و با تشکر از حسین آقای عزیز که جلسه ای همراه با آموزشی مفید را استادی نمودند. بهترینها را برای این بزرگوار آرزومندم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic