کارگاه آموزش خصوصی مسافران سه شنبه
چهارشنبه 13 آذر 1398 ساعت 10:13 | نویسنده این مطلب : مسافر : مرتضی | ( نظرات )
جلسه دوازدهم از دوره بیست و یکم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی، با استادی مسافر محمد ، نگهبانی  مسافر محمدرضاو دبیری مسافر ایمان با دستور جلسه «نقش سی دی ها و نوشتن آن ها در آموزش » روز سه‌شنبه 12 آذر ماه 1398 ساعت 17 برگزار شد.


سی دی ها میتواند نقش بسیار مهمی در تغییر ساختار فکری مسافران و همسفران داشته باشد و باعث شود که اشخاص به آرامی از جهان اعتیاد و یا ظلمت و نا آگاهی خارج شوند .


سلام دوستان من محمد هستم یک مسافر.
خداوند بزرگ را شاکرم که اجازه خدمت در این جایگاه را نصیب بنده نمود.به طور کلی یک فرد مصرف کننده زمانیکه وارد کنگره میشود اصولاً نه اهل کتاب خواندن است و نه مطالعه و تحقیقات زیرا از خلق و خوی مشوش و به هم ریخته ای برخوردار است .

در اینجا نقش سی دی ها و اهمیت آن ها به خوبی آشکار میشود ، که وقتی در یکی دو ماهه اول سفر شخص مسافر شروع به گوش دادن و نوشتن می کند کم کم از سطحی از آگاهی و معلومات برخوردار میشود.نوشتارها و سی دی های آموزشی کنگره بهترین و آسان ترین راه برای انتقال اطلاعات میباشد و نکته قابل توجهی که بحث آموزش کنگره ۶۰ را با دیگر نهادها متمایز میکند همین بس که در یک روز و در اسرع وقت سی دی ها به تمام شعب ارسال میشود و همه همزمان از این موهبت استفاده مینمایند.

دیگر ویژگی سی دی های آموزشی این است که تمامی مباحث بدون تحریف و به دور از هر نوع سلیقه گرایی شخصی و مستقیم به مسافران و همسفران میرسد و بسیار قابل درک و فهم میباشد.
سی دی ها میتواند نقش بسیار مهمی در تغییر ساختار فکری مسافران و همسفران داشته باشد و باعث شود که اشخاص به آرامی از جهان اعتیاد و یا ظلمت و نا آگاهی خارج شوند .


تفاوت نوشتن سی دی ها با گوش دادن آن ها در این است که در هنگام شنیدن فقط با صوت سر و کار داریم ولی در هنگام نوشتن صوت که همان گوش دادن است به همراه دو مولفه نور و حس که همانا نوشتن و تفکر کردن پیرامون موضوع میباشد آن را تکمیل مینماید و هر گاه این سه مورد با هم ادغام شوند در ذهن میمانند و میتوانیم آن ها را بهتر به مرحله اجرا در آوریم.
در آخر از بنیان محترم کنگره ۶۰ تشکر مینمایم که مسبب تمام این آموزش و دور هم بودن ها هستند و برای ایشان آرزوی سلامتی دارم .

نشان رهایی


خدمتگزاران
مرزبان کشیک


جلسه کمک راهنمایی


تایپ: مسافر مرتضی پ

عکاس:مسافر مهدی

تنظیم:مسافر مصطفی

مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: