گفت و گو با مسافر احمد عضو لژیون سردار
شنبه 23 آذر 1398 ساعت 22:30 | نویسنده این مطلب : مسافر ابراهیم | ( نظرات )
گفت و گو با مسافر احمد عضو لژیون سردارکنگره انسانیت و انسانی زیستن را به ما آموخت که نمی‌توان ارزشی رویش گذاشت... 
در خدمت یکی از اعضای لژیون سردار شعبه شیخ بهایی مسافر احمد هستیم، لطفاً خودتان را به سبک کنگره معرفی نمایید.
سلام دوستان احمد هستم مسافر ، ده سال تخریب داشتم ، یازده ماه سفر کردم به راهنمایی خوبم حسن آقا به روش DST همراه با داروی شفابخش OT رهایی 10ماه.

به طور مختصر از روزهای آخری که در وادی اعتیاد قرار داشتید و چگونگی آشنایی خود با کنگره ۶۰ برای ما صحبت کنید.

من در روزهای آخر همانند بقیه دوستان تخریب بسیار زیادی داشتم و همین شاید باعث شد که با این مکان مقدس آشنا شوم و وارد کنگره ۶۰ بشوم و شروع به درمان خود بکنم و اینکه من شغلی که داشتم طوری بود که باید تلاش زیادی می کردم و وقت زیادی می گذاشتم ولی متاسفانه این تخریب ها باعث شده بود که من نتوانم روی شغلم تمرکز کنم و بیشترین ضربه را در زمان مصرف به شغل و منبع درآمد خود زده بودم و در کنار این آسیب های جسمی و روحی بسیار زیادی به خود و اطرافیان وارد کرده بودم و این که من از طریق یکی از دوستان با کنگره آشنا شدم.

چه تفکری باعث شد که شما وارد لژیون سردار و عضوی از این مجموعه شوید.

در این مورد باید من بگویم که از بچگی آموختیم که در ازای هر چیزی که به ما می‌دهند باید بهای آن را بپردازیم ودر ازای هر لطفی ما باید آن را جبران کنیم و لطف کنگره برای مسافران و همسفران بیکران بوده است.این بزرگترین اندیشه بود که از بچگی در ذهن من بود و مد نظر داشتم و همین باعث شد که عضو لژیون سردار بشوم.
توانستم درکنگره خودم را نجات بدهم و به یک آرامش خاصی برسم که هیچ وقت در طی زندگی خود به آن برخورد نکرده بودم و با وارد لژیون سردار شدن این حس چند برابر شد و می خواستم که گوشه‌ای از این لطف و محبت را جبران کرده باشم.ما متوجه شدیم که شما مفتخر به دریافت نشان دنور شده اید از حس و حالتان زمانی که در این جایگاه قرار گرفتید برایمان صحبت کنید.

من از این بابت خیلی خوشحالم من قبل از ورودم به کنگره دغدغه‌های بسیار زیادی داشتم که در زمان ورود به کنگره و در زمان خیلی کوتاهی که حتی در باورم نمی گنجید برایم حل شد ، بازهم میگویم که برای این که بتوانم یه تشکر کوچکی از این سیستم کنم که  این همه خوبی و لطف به من کرد و همه مشکلات را از من حل کرد.این کمک خداوند بود و این لیاقت را به من داد که عضوی از این مجموعه باشم و نشان دنور را دریافت کنم.

بزرگترین آموزشی که هنگام حضور در لژیون سردار گرفته‌اید چه آموزشی است.

بزرگترین آموزشی که من در لژیون سردار گرفتم این بود که ما تا زمانی که چیزی را نبخشیم یک چیز بهتری را به دست نمی آوریم و من اینجا یاد گرفتم که از ته دل ببخشم  و آموزش گرفتم که این بخشش از لطف خداوند است که من میتوانم ببخشم وحس خیلی خوبی داشتم که در کنار دوستان عزیز بود که هم حس بودیم در این زمینه بخشش و لطف خداوند.

مختصری برای ما صحبت کنید که حضور شما در لژیون سردار چه پیامدهایی در زندگی شما داشته است.

خوب به شدت تاثیر مثبت داشته و جز پیامدهای مثبت چیزی نداشته است. اصلاً حضور در این لژیون برای من خیلی اتفاق خوبی بود و شاکر خداوند هستم که این سعادت نصیب من شد که عضو این لژیون بشوم و پیامدهای بسیار زیادی داشته است. وقتی که من خودم را با دو سه سال قبل و زمانی که وارد کنگره نشده بودم مقایسه می کنم ، واقعاً خیلی پیامدهای خوب و مثبتی در زندگی من داشته است که اصلاً قابل مقایسه نیست و خیلی چیزها دریافت کردم و آموزش های بسیاری از این لژیون دریافت کردم که در زندگی شخصی  خود آن را عملیاتی نموده ام و نمی توان با یک جمله و یا چند جمله آن را وصف نمود.


 در پایان اگر صحبت خاصی و یا تجربه خاصی دارید که دوست دارید بقیه مسافران نیز بشنوند بیان کنید.

در پایان می‌خواهم این را بگویم که واقعاً که حضور در لژیون سردار و چه حضور در کنگره ۶۰ لیاقت میخواهد و سعادت می‌خواهد که خداوند این لیاقت و سعادت را نصیب هرکس نمی کند، وقتی این لیاقت نصیب کسی شد اگر بتواند آن را درک و لمس کند به حس هایی برمیخورد که  فکر نکنم در طول زندگی به این حس ها برخورد کرده باشد من که اینگونه بودم و مطمعنم که بقیه هم همین گونه بوده اند ولی باید این ها را درک نمایند.

توصیه من این است که دوستانی که وارد می شوند ایمان بیاورند که این راه حق است و این جا به چیزهای بسیار ارزشمندی خواهند رسید که نمی توان در بیرون  آن را پیدا کرد و اینکه بدهی ما به کنگره خیلی زیاد است. کنگره انسانیت و انسانی زیستن را به ما آموخت که نمی‌توان ارزشی رویش گذاشت و با پول خرید من زمانی که بخششی و یا کمکی می کنم این کمک را به خودم کرده‌ام و ذره ای از این محبت را جبران کرده ام و امیدوارم همه  ما حواس مان به این لطف و محبت بیکران کنگره باشد و سعی در جبران کردن این محبت باشیم.

تایپ:مسافر ابراهبم

تنظیم:مسافر مصطفی
مرتبط با: مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
داود ل20 سه شنبه 26 آذر 1398 10:03
با سلام و درود بی پایان خدمت کلیه خدمتگزاران کنگره 60
احمد آقا عزیز شما نیز چون دیگر دوستان الگویی خواهید شد برای من و دیگران امیدوارم در راهی که قدم نهادید موفق و موید باشید.
از آقا ابراهیم ، آقا امید و آقا مصطفی عزیز و گرامی بخاطر تلاشهایشان صمیمانه سپاسگزارم.
Hassan یکشنبه 24 آذر 1398 06:13
سلام و خدا قوت به این دنور عزیز امیدوارم بنده هم روزی به درک این جایگاه نائل گردم
در ضمن عرضتشکر دارم از آقاابراهیم و مصطفی عزیز بابت زحمت گزارش
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic