گردهمایی دنور ها
پنجشنبه 9 آبان 1398 ساعت 23:18 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )
گردهمایی دنور هابه ادامه مطلب مراجعه کنید...مهندس حسین دژاکام بنیان کنگره 60 در گردهمایی دنورها که ظهر امروز در هتل استقلال برگزار شد، گفتند:هر ساختار برای بقا نیازمند پیشرفت در ۳  اصل و پایه است. 
۱_علم و دانش
۲_پرورش نیروی متخصص
۳_تامین منابع مالی
 
وی افزود:با توجه به این موضوع که تعداد اعضای دنور ها درصد کمی از جمعیت کنگره۶۰ را شامل میشوند اما ۱۵ در صد تامین منابع مالی کنگره۶۰ به عهده دنور ها و ۸۵ درصد آن بر عهده سایر اعضاست.
در این گردهمایی که تعداد 30 دنور از سراسر نمایندگی های کشور حضور داشتند، درباره چگونگی عضویت خود در لژیون سردار و دنور شدن سخن گفتند.
 
 
مهندس دژاکام گفت: در بحث تقویت علم و دانش در کنگره با چاپ کتاب و مقالات گام های خوبی برداشته شده است.
در بحث تقویت پرورش نیروی متخصص هم افراد بسیار قدرتمندی در حوزه دیده بان ها، راهنمایان، مرزبان ها، ایجنت، اسیستنت ها و... تربیت شد که از بسیاری از متخصصان رشته درمان اعتیاد در جامعه بیشتر میدانند. چنانچه هم اکنون دو هزار راهنما و بیش از سه هزار خدمتگزار در تمامی سطوح در کنگره در تعادل کامل در حال خدمت هستند.
 
وی با اینکه علم و دانش کنگره توسط راهنمایان و خدمتگزاران کنگره در حال انتقال و گسترش است، افزود: هم اکنون هر راهنمایی بین 5تا 40نفر را به درمان‌ می‌رساند و این نشان از آموزش صحیح و ورزیدگی افراد دارد.
بنیان و نگهبان  کنگره 60 با اشاره به گروه خانواده که در کنار مسافرها در حال آموزش  هستند، اظهار داشت: حتی برای گروه خانواده نیز علم و دانش و پرورش‌ نیروی متخصص مد نظر قرار گرفته شده است  و هم اکنون در وضعیت بسیار  مناسب و مشابه گروه مسافران  به سر میبرند.
 
دژاکام با بیان اینکه در راستای گسترش علم و دانش امسال 4500 تن در آزمون کمک راهنمایی شرکت کردند، افزود: حداقل بالای سه هزار نفر آنها مصرف کنندگان درمان شده مواد مخدر بودند که خود بیانگر علوم غنی کنگره 60 در حوزه درمان اعتیاد است.

 

وی گفت:حتی امسال20 تن پزشک و روان پزشک و روانشناس داشتیم که علاوه بر علم آکادمیک خود علاقه مند به شرکت در آزمون کمک راهنمایی بودند تا افتخار دریافت شال کمک راهنمایی را دریافت کنند؛ چرا که من از روز اول بر روی این موضوع برنامه ریزی کردم و تلاش کردم تا این علم را منتقل کنم.
 
دژاکام با اشاره به اینکه ما پرونده ای را قبول کرده و از آن دفاع می کنیم که هیچ کس نمی توانست در آن پیروز شود، افزود : در کنگره و با علم کنونی آن حتی برخی از بیماری ها مثل صرع به سادگی قابل درمان است.
 
این متخصص درمان اعتیاد در ایران گفت: در بعد تقویت و استحکام پایه های مالی و تامین منابع مالی کنگره۶۰ نیز کارهای خوبی در چند سال گذشته انجام گرفته است که ایجاد لژیون سردار یکی از آنها بوده است چرا که من از همان ابتدا معتقد بودم که نباید هیچ کمک مالی از بیرون دریافت کنیم و بیشترین ثروت در میان همین مصرف کنندگان مواد مخدر است و تنها یک تا نیم درصد مصرف کنندگان کارتن خواب هستند و بقیه دارای زندگی عادی و خوب هستند.
 
مهندس دژاکام عنوان کرد : تمام مسائل کنگره 60 شفاف بوده و از روز اول می دانیم که هر نمایندگی چقدر هزینه کرده و یا کجاها هزینه انجام شده است و تمام اموال کنگره مانند وقف عام است و متعلق به فرد خاصی نیست و مانند میراث به کسی نمی‌رسد.
 
وی گفت: ما باید کنگره را برای آیندگان و فرزندان آینده تقویت کنیم، که اگر آنها هم روزی مصرف کننده شدند، بتوانند به کنگره آمده و درمان شوند. ما همه در کنگره خیر هستیم و باید بدانیم تمام فرزندان دنیا مثل فرزندان ما حق حیات و زندگی دارند.
 
ما میخواهیم با استحکام پایه های مالی  سرنوشت کنگره 60 را تغییر دهیم و هر روز با آموزش جهان بینی معنوی و مادی (روش DST) این سرنوشت را تغییر دهیم و بنابراین درخواست کردم که هر کسی که توانایی مالی دارد، وارد لژیون سردار شود و چرخه مالی کنگره 60 هم روند رشد سریعتری یابد. چنانچه دانشگاه های مطرح دنیا پشتوانه مالی دارند، ما هم که خواستار ایجاد آکادمی هستیم باید از این پشتوانه برخوردار باشیم.
 
وی افزود : البته هم اکنون  ما آکادمی داریم و افراد خدمتگزار این آکادمی هم افراد آموزش دیده و آزمون داده هستند ولی در آینده جزو اهداف اصلی کنگره 60 ایجاد دانشگاه به زبان فارسی و انگلیسی است که از سراسر دنیا برای فراگیری علم درمان اعتیاد به ایران خواهند آمد چرا که هم اکنون  علم ما در این حوزه30تا 50سال جلوتر است.
دلیل آن 25 هزار درمان شده قطعی بیماری اعتیاد است.
 

 
مهندس دژاکام اظهار داشت : تمام عملکرد کنگره 60 هدف گذاری شده است و هم اکنون دو هدف عمده را دنبال می‌کند یکی ایجاد دانشگاه درمان اعتیاد در ایران در مساحتی بالای چندین هکتار و دوم خرید ساختمانی برای خانم های مصرف کننده مواد مخدر که بسیار آسیب پذیر هستند که در آینده برای خانم ها، دختران و فرزندان ما جایی برای درمان در امنیت وجود داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه هدف در شهرستان ها نیز خرید زمین برای نمایندگی آن شهرستان است، گفت : هدف سوم ما به دست آوردن منابع مالی بیشتر برای حفظ و رشد و توسعه ساختار کنگره است که باید تمام اعضای در جمع آوری و ذخیره کردن آن بکوشند. از سوی دیگر همه موارد در کنگره نقدی و به روز انجام میشود و انجام چنین کاری نیازمند پشتوانه مالی است.
 
نگهبان کنگره 60 افزود : هم اکنون 10تا 15درصد هزینه های کنگره به عهده لژیون سردار است که در آینده باید همه هزینه های بر عهده این لژیون باشد. هم اکنون دنورها تنها بخشی از تامین منابع مالی را بر عهده دارند.
 

وی گفت: برای دنورها یه انگشتر به نشان خدمت در نظر گرفته شده است که میخواهیم از جنسی عالی طراحی و اهدا شود که به زودی انجام خواهد شد و این مهمانی برای آشنایی بیشتر من با شما خدمتگزاران بود که خوشحالم این افتخار نصیب من شد که ساعاتی کنار شماگردهمایی برگزار خواهد شد


 


 

 

تهیه و تنظیم گزارش: همسفر بهار

 

مرتبط با: لژیون سردار،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
الهام همسفر پژمان از لژیون ۱۴شیخ بهایی سه شنبه 14 آبان 1398 23:55
تبریک بسیار خدمت تمام دنورهای محترم و تبریک ویژه به جناب آقای صدیقی و خانم زهره عزیز و آقایان جیهانی
امیدوارم ما هم بتوانیم در این مسیر قدم بگذاریم
دوشنبه 13 آبان 1398 01:44
درود فراوان خدمت آقای مهندس دژاکام و خانواده گرانقدرشان.خداقوت خدمت همه دیده بانها ،اعضای لژیون سردار.
تبریک خدمت خانم زهره عزیز که جز اولین همسفر دنور شدند.تبریک خدمت کمک راهنما و ایجنت شعبه آقای مهدی صدیقی و جای تحسین شما دو بزرگوار دارید به دلیل کاری که عاشقانه خالصانه انجام دادید.
گوارای وجودتان باد.
همسفر حورا 11 یکشنبه 12 آبان 1398 10:40
باسلام وخداقوت خدمت جناب اقای مهندس وخدمتگزاران عزیز کنگره 60:
تبریک وشادباش عرض میکنم خدمت خانم زهره عزیز ومسافر محترمشان بابت دریافت نشان دنور
انشاءا... بهترین ها برایتان رقم بخورد.

همسفر سلاله (لزیون خانم سمیرا) یکشنبه 12 آبان 1398 10:33
عرض سلام وخداقوت خدمت تمامی عزیزان دنور
خانم زهره عزیز این نشان شکوهمندرا خدمت شما واقای صدیقی وهمچنین دنور های عزیز دیگر تبریک عرض میکنم .
مسافرمحمدلژیون۱۴ آقابهزاد شنبه 11 آبان 1398 23:33
سلام وخداقوت وعرض تبریک به بزرگ مردتاریخ اقای مهندس وتمام خدمتگذاران کنکره۶۰ وتبریک ویژه خدمت آقای مهدی صدیقی وهمسربزرگوارشان شادوپاینده باشید.
مهدی فروهر ل ۱۵ شنبه 11 آبان 1398 14:31
درود و دوصد بدرود خدمت عزیزانی که با محبت و مودت صفت نیکوی بخشندگی را تعریف کردند و الگو شدند برای همگان .خوشا به سعادت تک تک شما و عاقبت بخیری در دنیا و عقبی کمترین پاداش شماست.
علی شنبه 11 آبان 1398 13:28
سلام دوستان علی هستم یک مسافر خدا قوت به تمامی خدمتگزاران راستین انسانیت و خدا قوت خدمت حسین آقا ایوبی و تشکر بابت مدیریت خوبشان در تشکیل لژیون اردستان
داود ل20 شنبه 11 آبان 1398 12:41
می‌گویند اگر می‌خواهی به کسی لطف کنی به او ماهی نده، ماهیگیری را به او بیاموز. سپاسگزار معلمانی چون شما در زندگی خود هستم که اندیشیدن را به من آموختید نه اندیشه‌ها را .
برای همه این عزیزان از خداوند متعال توفیق روزافزون در رسالتی که عهده دار هستند رامسالت می نمایم.
همسفرالهه.لژیون14خانم خاطره شنبه 11 آبان 1398 07:40
سلام وهزاران هزارتبریک خدمت مهندس حسین دژاکام وخانواده عزیزشان وخدمت تمامی عزیزان دنور،وخدمت ایجنت محترم شعبه آقای مهدی صدیقی واولین همسفردنورکمک راهنمای گرامی خانم زهره توکلی،انشاا...من ومسافرم وهمه دوستان کنگره 60بتوانیم درکنارشماقراربگیریم واین جایگاه رالمس کنیم.
همسفر زهره م شنبه 11 آبان 1398 00:15
به تمامی دنورهای شعبه های کنگره60 تبریک میگویم.ویک تبریک ویژه هم خدمت آقای صدیقی ایجنت شعبه و کمک راهنمای عزیزم خانم زهره میگویم .
همسفر محمدجواد جمعه 10 آبان 1398 17:51
درود بر همه عزیزان دنور و در راس جناب مهندس دژاکام و خانواده محترم‌شان و دیده‌بانان گرامی و دوست داشتنی!

ویژه هم خدا قوت می‌گویم به دنورهای عزیز شعبه شیخ بهایی؛ آقا مهدی صدیقی استاد عزیزم، آقا علی جیهانی و حسین آقا جیهانی، آقای مظاهری و همسفر زهره.
احسنت به همت والای شما عزیزان
آذر همسفر ابراهیم جمعه 10 آبان 1398 13:48
خداقوت و تبریک خدمت آقای صدیقی و همسفر دنور زهره بامیدوارم این دایره همچنان شعاع اضافه نماید تا باد چنین بادا
همسفر مهین اسیستانت شعبه پنجشنبه 9 آبان 1398 23:55
ایمان تجلی نور خدا در انسان است و بخشندگی صفت بارز خداوند هست و کسانی که از مال خود بخشیدند مومن واقعی هستند که با تلاش وتوکل صفت بخشندگی را اشکار کردند وپای در میدان عمل گذاشتند بر شما مبارک باد وخوشحالیم که لذت این ضیافت را چشیدید به همه بزرگوارا ن مخصوصا ایجنت محترم جناب اقای صدیقی وخانم زهره عزیز اولین دنور همسفران اصفهان تبریک میگویم وارزوی سلامتی وسربلندی برای همگی دارم
همسفر مهین اسیستانت شعبه پنجشنبه 9 آبان 1398 23:54
ایمان تجلی نور خدا در انسان است و بخشندگی صفت بارز خداوند هست و کسانی که از مال خود بخشیدند مومن واقعی هستند که با تلاش وتوکل صفت بخشندگی را اشکار کردند وپای در میدان عمل گذاشتند بر شما مبارک باد وخوشحالیم که لذت این ضیافت را چشیدید به همه بزرگوارا ن مخصوصا ایجنت محترم جناب اقای صدیقی وخانم زهره عزیز اولین دنور همسفران اصفهان تبریک میگویم وارزوی سلامتی وسربلندی برای همگی دارم
همسفر زهراق لژیون‌خانم زهره ت شیخ بهایی پنجشنبه 9 آبان 1398 23:06
تشکر ویژه خدمت تمام دنور های عزیز که بااین خدمت والا و این تربیت نفس توانستند درکنار آقای مهندس قرار بگیرند و برای استحکام هرچه محکم تر کنگره تلاش کنند و تبریک ویژه تری خدمت آقای صدیقی و خانم زهره عزیزم ،کمک راهنمای مهربان و دلسوزم و امیدوارم ماهم بتوانیم روزی در کنار شما در این مسیر قدم برداریم هرچند که دور نیست⚘⚘⚘
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو