گزارش جلسه عمومی روز پنجشنبه 98/8/2
شنبه 4 آبان 1398 ساعت 00:09 | نویسنده این مطلب : همسفر محمدجواد | ( نظرات )

روز پنج‌شنبه 1398/8/2 پنجمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی با نگهبانی مسافر هادی، استادی کمک راهنما محترم مسافر علی و دبیری هم‌سفر محمدجواد با دستور جلسه اول D.Sap و دستور جلسه دوم اولین سال رهایی مسافر منوچهر رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


آقای مهندس می‌فرمایند به همان قدر که OT برای من حائز اهمیت است، D.Sap نیز برای من حائز اهمیت است.


سلام دوستان علی هستم مسافر. خداوند را شکر می‌کنم که به تک تک ما اجازه می‌دهد که امروز ساعات خوبی را در کنار هم باشیم. همانطور که دبیر محترم فرمودند دستور جلسه D.Sap است. از دیگر یافته‌های علمی و تحقیقاتی در کنگره ۶۰ است. کاربرد بسیار زیادی در جسم ما دارد که توسط آقای مهندس به وجود آمده است برای تک تک ما.

D.Sap یعنی عصاره؛ که از خانواده سرکه سیب است ولی با سرکه سیب کاملا متفاوت است. و با دستورالعمل راهنماهایتان انشاالله بتوانید چه در سفر اول و چه در سفر دوم، استفاده کنید. هیچ رژیم غذایی خاصی ندارد و مرتبط با انسان خاصی هم نمی‌شود. از فواید D.Sap اگر بخواهم بگویم، توسط آقای مهندس گفته شده است که منبعی از پتاسیم در این عصاره سیب وجود دارد که به جسم ما خیلی کمک می‌کند.

من از تجربه خودم می‌گویم که من به دلیل سوء مصرف مواد مخدری که داشتم، سال‌ها درگیر معده درد بودم. دوره‌ای پزشکی می‌رفتم ولی افاقه نمی‌کرد تا این که سفر اولم را انجام دادم و بعد از سفر اول 50 درصد از این بیماری باقی ماند. زمانی که D.Sap توسط نشریات در داخل شعبه منتشر شد، با دستورالعملی که جناب آقای حکیمی دادند، شروع کردم به استفاده کردن و الان ۹۵ درصد بیماری‌ام حل شده است. شما هم ممکن است مشکلاتی داشته باشید مثل مشکل در کبد یا سیستم گوارش، یا کمبود پتاسیم و...


اگر می‌خواهید D.Sap را به قاعده مصرف کنید، یا آخر شب و یا اول صبح به صورت ناشتا می‌توانید با آب رقیق کنید و اگر خواستید با عسل. ۲۰ سی‌سی بیشتر در یک ۲۴ ساعت مصرف نکنید. و D.Sap چیزی نیست که بتوانید هر روز بخورید و در یک مقطعی باید قطع بشود.

اما زاویه دیدگاه من به این دستور جلسه چیز دیگری است. قطعاً بچه‌ها یا تعمق می‌کنند در این دستور جلسه و D.Sap خریداری می‌کنند و استفاده می‌کنند، و یا این که از کنار آن رد می‌شوند. اما این که چرا آقای مهندس در کنگره این قدر به فکر ماست. آقای مهندس می‌فرمایند همان قدر که OT برای من حائز اهمیت است، D.Sap نیز برای من حائز اهمیت است. تک تک ما که در کنگره ۶۰ هستیم برای کنگره حائز اهمیت هستیم. وقتی ما بخواهیم ببینیم که چقدر برای سیستم ارزشمند هستیم، باید ببینیم سیستم برای گذشته، حال و آینده ما دارد چه کار می‌کند.

رویه درمان که در چند سال پیش اپیوم بود قطع شد، و تبدیل شد به شربت اپیوم تینکچر. و در ادامه D.Sap آمد و در ادامه ورزش آمد. و در ادامه آقای مهندس دارند تلاش می‌کنند برای تک تک ما و آیندگان ما؛ چون اعتیاد درب خانه همه ما را می‌زند. برای این که آینده خوبی داشته باشیم و در کنگره راحت به سر و سامان برسیم، آقای مهندس خیلی به فکر ما است.


دستور جلسه دوم یکمین سالروز رهایی مسافر منوچهر


دستور جلسه دوم اولین سال رهایی مسافر منوچهر است. اگر آقای منوچهر امروز با حال خوب و با یک وضعیت بسیار مطلوب از لحاظ جسم، جهان‌بینی و روان است، دستاورد کنگره ۶۰ و تدبیر آقای مهندس است. در پیام زیبایی که در سی‌دی اندیشه از آقای مهندس بود، این پیام را انتخاب کردم برای ایشان و خانواده محترم ایشان: "اگر اندیشه نبود، خلق نبود و خطی نبود. و اگر صوتی نبود، سمعی نبود و مجری یا عامل عمل نبود و آنگاه هیچ خلقی صورت نمی‌گرفت. حضورتان در لژیون سردار مبارک باشد!" امسال چون ایمان داشتم که در در لژیون سردار شرکت می‌کند آقا منوچهر، این پیام را برای او نوشتم.

امروز داریم آماده می‌کنیم خودمان را برای لژیون سردار. یک روزی هیچ سقفی اینجا نبود، و هیچ سفر اولی اینجا نبود و سفر دومی‌هایی که در شعبه‌های دیگر بودند، دست کردن در جیبشان و گذشتند و گذشتند. و امروز این سیستم برای شما مهیا شده است و این اندیشه است دیگر. ما یک اندیشه داریم، یک تفکر داریم و یک فکر و اوهام. فکر و اوهام غیرقابل ارادی است و در ذهن تک تک ما می‌آید. اما تفکر تعریف داریم در کنگره که یک حرکت کاملا ارادی است که هر انسانی قادر به انجام آن نمی‌تواند باشد، مگر آموزش تفکر کردن را گرفته باشد. اما تفکر افاقه می‌کند برای زندگی روزمره و خودت و یک شعاع کوچکی دارد. اما اگر این تفکر را گسترش بدهیم و شعاع آن را اضافه کنیم، تبدیل می‌شود به اندیشه. تفاوت بین تفکر و اندیشه این است که زمان تفکر کوتاه‌تر است، ولی اندشیه زمان را بلندتر می‌کند و گسترش می‌دهد.

امروز کنگره ۶۰ اندیشه آقای مهندس است؛ چون تفکر آقای مهندس درمان بود برای خودش. ایشان این تفکر را گسترش دادند و تبدیل شد به یک اندیشه؛ که از این اندیشه ۶۰ شعبه از آن دارند بهره‌مند می‌شوند. و چه خانواده‌هایی که سر و سامان گرفتند و از ظلمت و تاریکی آمدند بیرون. خودتان را آماده کنید برای لژیون سردار و انشاالله بتوانید با اقتدار شرکت کنید در گلریزان. نترسید و هرچه بدهید ۷۰ برابر به شما برمی‌گردد.

ای دل به کوی عشق گذاری نمی‌کنی
اسباب جمع داری و کاری نمی‌کنی

چوگان حکم در کف و گویی نمی‌زنی
باز ظفر به دست و شکاری نمی‌کنی

تمام آموزش‌های کنگره و تمام خدمت‌ها، همه باعث گشایش در زندگی ما می‌شود. و اگر دیدگاه ما به کنگره این گونه باشد که یک فرصت برای من مهیا شده است، D.Sap یک فرصت برای بازسازی جسم من است.


پس از سخنان استاد، مشارکت مسافران و هم‌سفران و قرائت آوای کنگره 60 اولین سالروز رهایی مسافر منوچهر را با شور و شوق فراوان جشن گرفتیم:


سالم دوستان منوچهر هستم مسافر. آنتی ایکس مصرفی شیره و تریاک. 10 ماه و 18 روز سفر کردم به راهنمایی آقای علی کاظمی. به روش دی‌اس‌تی و داروی درمان اپیوم تینکچر. مدت رهایی 13 ماه و 10 روز.
و در ادامه سفر نیکوتین داشتم با آدامس نیکوتین خوراکی به راهنمایی حسین نامداری. آنتی ایکس مصرفی انواع دخانیات روش دمان دی‌اس‌تی.

آرزو مسافر منوچهر:
آرزو می‌کنم تمام بیماران اعتیاد که تعداد آن‌ها در جامعه زیاد است، راه کنگره را پیدا کنند و به درمان برسند.

آرزو همسفر زهره:
آرزو می‌کنم کسانی که تا به حال این جایگاه را لمس نکرده‌اند، این جایگاه را لمس کنند و به حال خوش برسند.

سخنان مسافر منوچهر:


عادتم داد صفای تو که یادت باشم/یاد آن معرفت و مهر و وفایت باشم
از برای همه لطفی که بدیدم زشما/کمترین کار همین است که یادت باشم

یادم نرفته است که روزی که وارد کنگره شدم و با آن حال خراب در مکان امن قرار گرفتم و از من هیچ نخواستند جز این که دریچه قلبم را به نور معرفت گشودند و جسم داغون و خرابم را گرم کردند و دردم را التیام بخشیدند. کنگره به من که انسانی طرد شده از اجتماع و منزوی بودم آموزش‌های زیادی داد. کنگره من را به فردی آزاد و رها تبدیل کرد و درس زندگی و آداب و معاشرت را به من یاد داد منت خدای را که عزوجل که طاعتش موجب غربت است و به حکم اندرش مزید نعمت است. هر نفس که فرو می‌رود ممد حیات است و چون بر میخیزد مفرح ذات. پس در نفس دو نعمت موجود است و بر هر نعمت شکری واجب از دست و زبان که در آید کز عهده شکرش به درآید. خداوند را شاکرم که کنگره را سر راه من قرار داد و مرا به بهشت روی زمین جا داد.

به قول شاعر بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد اینجا همه همدیگر را با آغوش باز بغل می‌کنند. پس بهشت روی زمین همین جاست از آقای مهندس و خانواده محترمشان تشکر می‌کنم که این بستر را برای من فراهم کردند تا بتوانم به رهایی برسم. از راهنمای عزیزم علی آقا کاظمی تشکر می‌کنم که مرا پذیرفت و برایم زحمت زیادی کشید تا به رهایی برسم و به من علم زندگی و آداب معاشرت آموخت. از راهنمای ویلیام‌ام آقای نامداری تشکر می‌کنم که مرا از بند دخانیات رهایی بخشید از راهنمای همسفرم تشکر می‌کنم که همسفر مرا به حال خوش رساندند از ایجنت و اسیسنت محترم شعبه سپاسگذارم ودر پایان از همه عزیزانی که در جشن ما شرکت کرده‌اند و مرا مورد لطف خود قرار دادید. سپاسگذارم.


سخنان کمک راهنما محترم همسفر فرزانه:


سلام دوستان فرزانه هستم کمک راهنما یک همسفر. خداوند را بسیار سپاسگزارم که این سعادت نصیبم شد که امروز در این جشن باشکوه حضور داشته باشم. عرض تبریک و خدا قوت دارم خدمت کمک راهنما محترم آقای علی کاظمی و خدمت مسافر محترم آقا منوچهر تبریک عرض می‌کنم و به خانم زهره تبریک عرض می‌کنم. در راس به آقای مهندس و خانواده محترم‌شان تبریک می‌گویم. خدمت کمک راهنمای سفر اول خانم زهره، خانم لیلا مرادی تبریک می‌گویم. از مرزبانان و ایجنت شعبه تبریک می‌گویم.

قطعا مسافری که به رهایی و درمان می‌رسد و می‌تواند در این جایگاه قرار بگیرد، وجود یک همسفر صبور و با گذشت هست که در رهایی‌اش دخیل است. خانم زهره عزیز هم یکی از همسفرهای با محبت و صبور هستند، بسیار شاد و پرانرژی هستند. و تشنه آموزش هم هستند و هفته‌ای ۳تا سی‌دی می‌نویسند. و این برای من زیبا است که باوجود مسائل و مشکلات توانستند وادی اول را در زندگی پیاده کنند. چرا که شادی و آرامش را توانستند با سی‌دی نوشتن به دست بیاورند. و به این باور رسیده‌اند که تنها خودشان هستند که باید حرکت کنند تا زندگی‌شان تغییر کند. باز هم به ایشان تبریک می‌گویم. امیدوارم با تلاش بیشتر و پشتکار بهتر، بتوانند در ادامه یکی از خدمتگزاران صدیق کنگره باشند. و از خداوند منان بهترین‌ها را برای این دو عزیز خواستارم.


سخنان همسفر زهره:


به نام خداوند دریای نور/خدایی که دارد به هر جا ظهور
سالم دوستان زهره هستم همسفر منوچهر. خدا را هزار بار شکر می‌کنم که مرا با کنگره آشنا کرد و امروز این جایگاه را لمس کردم. خیلی از خداوند تشکر می‌کنم و از آقای مهندس و خانم آنی تشکر می‌کنم و از خداوند می‌خواهم که به آن‌ها عمر با عزت بدهد که این بستر را برای بالا رفتن علم و آگاهی و جهانبینی ما فراهم کردند. خیلی تشکر می‌کنم از ایجنت آقای صدیقی و از آقای جلال امینی و از مرزبان همسفران و مسافران. از راهنمای خوبم خانم مرادی و خانم فرزانه تشکر می‌کنم که با صبوری با من کنار آمدند و خیلی برای من زحمت کشیدند از راهنمای مسافرم آقای کاظمی و آقای نامداری تشکر می‌کنم و از مسافرم تشکر می‌کنم که باعث شد من با کنگره آشنا بشوم و از همه شما عزیزان که در جشن ما شرکت کردید و شادی ما را دو چندان کردید تشکر می‌کنم. ممنون که به صحبت‌های من گوش کردید.
 

00


گل رهاییمرزبان کشیک

تایپ: مسافر مهدی، همسفر محمدجواد

عکاس: مسافر مهدی

ارسال تصاویر: مسافر مصطفی
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی و جشن تولد، رها یافتگان،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شنبه 4 آبان 1398 22:23
باتشگرفراوان جناب علی کاظمی که همچنین رهجوی پرورش داده انشالله شال کمک راهنمای را بر دوشش ببینیم
محسن زارعی لژیون ۳ شنبه 4 آبان 1398 21:09
درود به همگی
منوچهر عزیز اولین سالگرد رهایی از تارهای درهم تنیده اعتیاد را به شما، خانواده محترمتان و استاد عزیزم علی آقا کاظمی تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی بهترین ها را دارم
محسن زارعی ل۳
همسفر محمدجواد شنبه 4 آبان 1398 18:04
تشکر از علی آقا عزیز که همیشه بسیار زیبا دستور جلسه را شرح می‌دهند. و تبریک که رهجو‌هایی خدمتگزار مثل آقا منوچهر پرورش می‌دهند.

سپاس از همه خدمتگزاران شعبه
همسفر سپیده از لژیون خانم خاطره شنبه 4 آبان 1398 17:15
عرض تبریک خدمت کمک راهنمای خوبم خانم خاطره سپاس بابت زحمتهای خوبتان.
همچنین تبریک خدمت مسافر مجتبی و همسفرشون خانم سمیه عزیز.و تبریک خدمت خانم فاطمه و مسافر محترمشان.ورودشان به سفر دوم را تبریک میگوییم و انشاالله که قدمهای محکم و استواری را دراین راه بردارند.
تبریک خدمت کمک راهنمایان محترم مسافر حسین ایوبی و آقای همایی.
تشکر از مسافر مهدی مسافر مصطفی و همسفر محمد جواد بابت خدمت در سایت شعبه.
همسفر سپیده از لژیون خانم خاطره شنبه 4 آبان 1398 17:04
عرض تبریک و شاد باش خدمت مسافر منوچهر و همسفر خوبشان خانم زهره عزیز اولین سال راهاییتان مبارک.همچنین تبریک خدمت کمک راهنمایان محترم آقای علی کاظمی و همسفر فرزانه.
داود ل20 شعبه شیخ بهایی شنبه 4 آبان 1398 10:06
با سلام و درود
عرض تبریک خدمت آقا منوچهر عزیز و خانواده محترم ایشان و نیز کمک راهنماهای گرامی این عزیز و همسفرشان و در راس بنیان کنگره
ضمن تشکر از دوستان عزیز و گرامی آقا مهدی، محمد جواد و آقا مصطفی دوست داشتنی بخاطر زحمات فراوان ایشان در سایت برای همه عزیزان از خداوند منان سعادت روزافزون مسالت مینمایم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو