گفت و گویی با دیده بان محترم امور مالی آقای مجید سلامی
چهارشنبه 27 شهریور 1398 ساعت 07:24 | نویسنده این مطلب : مسافر ابراهیم | ( نظرات )
به مناسبت اهدای شال ایجنتی و اجرای پیمان در نمایندگی شیخ بهایی گفت و گویی با 

دیده بان محترم امور مالی اقای مجید سلامی داشنیم


 اگر سفر اولی ها آموزش بگیرند یعنی از سی دی ها و کتب آموزشی و جزوات استفاده کنند و در حال مطالعه باشند و غیر از مطالعه در زندگی کاربردی بکنند و از راهنما کمک بگیرند و این آموزش ها را از قوه به فعل در بیاورند شک نکنید که موفق خواهند شد‌.
حضور پر بار و برکت شما را در نمایندگی شیخ بهایی خیر مقدم عرض میکنم و تشکر می کنم از وقتی که در اختیار سایت قرار دادید.

لطفاً خودتان را معرفی نمایید.

سلام دوستان مجید هستم مسافر ، آخرین آنتی ایکس مصرفی اپیوم ،مدت سفر اول ۱۳ماه به راهنمایی جناب آقای مهندس دژاکام رشته ورزشی راگبی و شنا رهایی ۱۹سال و ۱ماه و ۸روز

اگر امکان دارد از وظایف خود برایمان صحبت کنید.

وظیفه من در کنگره ۶۰خدمت کردن و آموزش گرفتن است و جز خدمت چیزی نیست.

با توجه به این که شما دیده بان امور مالی هستید چه سازمانی  و یا سازمان هایی از بیرون کنگره را یاری میکنند.

 هیچ کمکی غیر از کمک های مردمی که داخل کنگره باشند و از اعضای کنگره باشند را نمی پذیریم.ممکن است از بیرون از کنگره باشد و مردمی باشد قبول می کنیم ولی از دستگاه های دولتی هیچ کمکی را قبول نمی کنیم چون تعریف کنگره ۶۰ این گونه است که یک سازمان مردم نهاد است به همین دلیل فقط کمک های مردمی را می پذیرد.

هفته گلریزان نزدیک است این هفته هر ساله چگونه بوده و اعضا چگونه استقبال کرده اند.

هر ساله نسبت به سال قبل بهتر و بهتر بوده است .امیدوارم امسال نیز نسبت به سال های قبل بهتر شود چون بچه ها یک سال است که به تاکید آقای مهندس در شعبات و در لژیون ها کار می کنند و آموزش می دهند و امیدوارم این آموزش ها امسال نتیجه خوبی بدهد.

اگر یک شهری بخواهد شعبه ای بسازد و پول کم داشته باشد تا چه حد کمک می کنید.آیا به این فکر هستید که در بعضی شهرستان ها نیز شعبه ای بنا کنید.

ما کمکی نمی توانیم بکنیم.هر محله و یا شهری بخواهد شعبه داشته باشد باید روی توانایی خودشان حساب کنند و پول مورد نیاز را خودشان تهیه کنند.ما می خواهیم شعبه اضافه کنیم و کنگره را گسترش بدهیم و هدفمان این است که درتمام شهرستانها این کار را انجام بدهیم ولی خیلی آرام و حساب شده ، عمل می کنیم و سعی می کنیم که اول بستر آماده باشد و پایه ریزی بشود و اساس کار آماده بشود و باید اول یک لژیون بزنند و یک مبلغی را پرداخت می کنند و باید به مدت یک سال لژیون باشد تا به یک سری استاندارد های لازم برسد بعد یک مبلغی پرداخت می کنند برای ساخت شعبه و اموراتشان را باید خودشان بگذرانند تا شعبه را بازگشایی کنیم.

آقای مهندس امسال تاکید تاکید داشتند که اعضا در فضای مجازی بیشتر فعالیت داشته باشند در این باره اگر صحبتی دارید بیان کنید.

نظر اقای مهندس این بود که یک کنگره بدون مرز داشته باشیم وقتی نام کنگره ۶۰ را سرچ می کنید از هر کشوری که باشید بتوانید از مطالب و سایت و آموزش ها استفاده کنید و از اهمیت خیلی خاص و بالایی برخوردار است. سایت مخصوصا و فضای مجازی بسیار تا بسیار حائز اهمیت است و این وظیفه تک تک ما اعضای کنگره است تا گسترش بدهیم و فعالیت کنیم.


چه چشم اندازی برای سال های آینده دارید و چه چیز هایی را پیش بینی و در نظر گرفته اید.

ما نظرمان این است که بتوانیم یک آکادمی تاسیس کنیم و این آکادمی که می خواهیم تاسیس کنیم به این دلیل است که بتوانیم با کشور های دیگر  تبادل اطلاعات کنیم و بتوانیم انسان را بهتر بشناسیم و به افراد نیازمند و دردمند و گرفتار کمک کنیم.

شما مسئولیت تیم راگبی کنگره ۶۰را برعهده دارید آیا به این فکر هستید که این رشته را در اصفهان و بقیه استان ها نیز ترویج دهید.

از روز جمعه برای اولین بار بعد از استان تهران ، استان اصفهان را به صورت آکادمیک شروع می کنیم.اول کلاس های تئوری برگزار می کنیم و آموزش می دهیم بعد کم کم باید زمین خریداری و فراهم کنیم و بعد بچه ها باید در زمین راگبی شروع به تمرین بکنند و با توجه به روند خیلی خوبی که بچه های اصفهان دارند مطمعنا در زمینه ورزش راگبی موفق خواهند شد.

 بعد اگر اقای مهندس این اجازه را به ما بدهند ما در مشهد نیز آغاز می کنیم و هدفمان این است که در همه شهر ها این کار را انجام بدهیم.

آقای سلامی شما به تازگی عضو هیت رییسه فدارسیون های ورزشی کشور شده اید در این باره صحبت کنید و آیا این جایگاه کمکی به کنگره می کند.

نه کمکی می تواند به کنگره بکند و نه کاری با کنگره دارد. من مجید سلامی عضو این فدراسیون نشده و کنگره ۶۰است که عضو شده است و اگر کنگره ۶۰ نبود من هیچ وقت از جلو این فدراسیون هم رد نمی شدم. از لحاظ مادی که کمکی نمی کنند و شاید ما هم کمکشان کنیم ولی این که یک عضو از کنگره ۶۰ عضو این فدراسیون است نشان می دهد که روش کنگره درست است و درمان کنگره درست است و درمان درست منتهی می شود به درمان قطعی به شکلی که دیگر بحث اعتیاد کاملا حل می شود و این رشد کنگره است که اول در استان تهران این پیشرفت را داشتیم و اول در تهران عضو راگبی استان تهران شدم و بعد عضو این فدراسیون در سطح کشور شدم که ۱۹رشته زیر نظر این فدراسیون است.

این موفقیت ها فقط از کنگره ۶۰ بوده و از اعضای کنگره۶۰ بوده و از تلاش ها و زحماتی که آقای مهندس می کشند بوده است و من فقط نماینده کنگره۶۰در این جایگاه هستم.

و در پایان طبق تجربه ای که طی این سال ها حضور در کنگره دارید به ما بگویید چه عواملی باعث می شود یک مسافر در کنگره سفر خوبی داشته باشد.

رمز موفقیت در کنگره فقط آموزش و فرمانبردای و خدمت است یعنی اگر آموزش بگیری ولی فرمانبردار نباشی موفق نمی شوی و اگر فقط فرمانبردار باشی و آموزش نگیری و فقط کار انجام بدهی باز هم موفق نمی شوی و حتما باید این سه در کنار هم باشد و هم آموزش پذیر باشی و هم فرمانبردار باشی و هم این که خدمت کنی و باز در این جا خدمت یک شاخه آموزش نیز دارد یعنی خدمت همراه با آموزش است و درحال خدمت شما آموزش هم می گیرید.

 اگر سفر اولی ها آموزش بگیرند یعنی از سی دی ها و کتب آموزشی و جزوات استفاده کنند و در حال مطالعه باشند و غیر از مطالعه در زندگی کاربردی بکنند و از راهنما کمک بگیرند و این آموزش ها را از قوه به فعل در بیاورند شک نکنید که موفق خواهند شد‌.


تهیه گزارش:مسافر ابراهیم

عکاس:مسافر مسعود

تنظیم:مسافر مصطفی
مرتبط با: مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مرثضی. جمعه 29 شهریور 1398 17:35
سلام باتشکر از زحمات شما عزیزان درسایت خدا قوت وخسته نباشی خدمت همه ی عزیزانی که در کنگره خدمت میکنند ....که ما صفر اولی ها به رهایی برسیم انشاالاه که ماهم بتوانیم خدمتی دراین جایگاه مقدس انجام دهیم
امید پنجشنبه 28 شهریور 1398 12:21
درود و سلام بر دیده بانان عزیز بالاخص آقای سلامی دوست داشتنی. ممنون بابت تمامی خدماتی که تو این سالها برای ما انجام دادید
و عرض خدا قوت ویژه خدمت ابراهیم عزیز مصاحبتون عالی بود
داود ل20 پنجشنبه 28 شهریور 1398 11:03
با سلام و عرض ادب
خداوند متعال را شکر که ما را در این مسیر قرار داد و در ابتدا اینچنین انسانهایی خلق نمود تا به کمک آنها ما آموزش بگیریم و راه و روش محبت ، عشق ، عمل سالم و زندگی را فرابگیریم. خداراشکر شکر شکر
و تشکر فراوان از دوستان گرامی آقا ابراهیم ، آقا مصطفی و دیگر عزیزانی که در سایت تلاش وافر دارند.
همسفر نجمه پنجشنبه 28 شهریور 1398 00:17
سلام خدا قوت به اقای سلامی خیلی ممنون از تمام زحماتون
همسفر نجمه پنجشنبه 28 شهریور 1398 00:17
سلام خدا قوت به اقای سلامی خیلی ممنون از تمام زحماتون
همسفرلژیون۶ چهارشنبه 27 شهریور 1398 23:39
خداقوت عرض میکنم خدمت جناب آقای سلامی بزرگوار
ازحضورپرمهروصحبتهای آموزنده شمابسیارآموختم وانرژی گرفتم.بسیارسپاسگزارم.
ازخدمتگذاران سایت تشکرفراوان دارم.
همسفر سپیده از لژیون خانم خاطره چهارشنبه 27 شهریور 1398 14:59
سلام و خداقوت عرض میکنم خدمت دیده با محترم کنگره ۶۰ جناب آقای مجید سلامی.سپاس بابت صحبت های خوبتان.انشاالله که هرچه زودتر اکادمی تاسیس بشود و شاهد موفقیت های روز افزون باشیم.
تشکر از مسافرین محترم:مسافر ابراهیم ،مسافر مسعود و مسافر مصطفی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو