گفت و گو با مسئول سایت
دوشنبه 11 شهریور 1398 ساعت 20:12 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )
به مناسبت هفته سایت گفتو گویی با مسئول سایت شعبه شیخ بهایی و سایت نمایندگی ورزش اصفهان مسافر مصطفی جعفری داشتیم. 


هر جایگاه خدمتی در کنگره لذت به خصوص خود را دارد ، خدمت در بخش سایت نیز خدمت بسیار لذت بخشی است و دارای انرژی بسیار زیادی است

آقا مصطفی ممنون بابت وقتی که در اختیار ما قرار دادید.لطفا خودتان را به سبک کنگره معرفی نمایید.

 سلام دوستان مصطفی هستم مسافر،آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک،۱۰ ماه به راهنمایی آقای عباس و به روش دی اس تی سفرکردم ، ورزش درکنگره شنا ،  رهایی ۴سال و ۹ماه و درادامه سفر نیکوتین داشتم به راهنمایی آقای محمد و به روش دی اس تی و آدامس نیکوتین خوراکی و الان ۴سال است که از بند نیکوتین آزاد هستم. 

از حس و حالتان هنگام خدمت در کنگره برایمان بیان کنید. 

در کنگره جایگاه خدمتی مهم نیست و فرقی نمی کند و برای من همیشه خدمت بهترین حس ها را به همراه داشته است و حس های من از زمان ورود به کنگره تا به الان کاملا تغییر کرده است و روز به روز زیباتر و زیباتر می شود.

من کنگره را خانه دوم خود می دانم و بهترین خاطرات و لذت ها برایم در کنگره رقم می خورد و انشاالله در ادامه به همین شکل باشد‌. 

از دیدگاه شما سایت چه کمکی به کنگره در ادامه مسیرش می کند. 

سایت و فضای مجازی در این دوره از حیات نقش چشمگیری را ایفا می کند.با توجه به اینکه افراد زیادی فضای مجازی و سایت ها را دنبال می کنند من میتوانم به جرات بگویم از هر ۱۰۰نفر که پیام کنگره به آن ها ابلاغ می شود حدود ۲۰ الی۳۰ نفر از طریق سایت و فضای مجازی با کنگره و روش درمانی آقای مهندس آشنا می شوند.

 چه پیشنهادی برای  آن هایی که می خواهند در سایت خدمت کنند دارید.

 هر جایگاه خدمتی در کنگره لذت به خصوص خود را دارد ، خدمت در بخش سایت نیز خدمت بسیار لذت بخشی است و دارای انرژی بسیار زیادی است و من برای کسانی که می خواهند در جایگاه کمک راهنمایی خدمت کنند پیشنهاد میکنم حتما در سایت خدمت کنند زیرا بار آموزشی بسیار زیادی به همراه دارد.

با توجه به اینکه یک خدمتگزار سایت برای اینکه یک مطلب یا یک خلاصه ای از جلسه را در سایت قرار دهد باید جند بار بنویسد ، ویرایش کند و تایپ کند باعث می شود که مطلب در ذهن شخص حک بشود و چون با همه اعضای شعبه سر و کار دارد هر لحظه درحال آموزش است و کمک بزرگی در اداره لژیون و انتقال درست مطالب به اعضای لژیون می کند. آقا مصطفی درطول سفر اول و دوم در چه جایگاهایی خدمت کرده اید لطفا برایمان بیان کنید.

 من در سفر اول بعد از گذشت یک ماه از سفرم دبیر لژیون بودم.بعد از رهایی دبیر جلسه عمومی شدم و بعد از دبیری توانستم در جایگاه نگهبانی خدمت کنم و درادامه لیاقت خدمت دو دوره مرزبانی را داشتم و مسئولیت ساخت و ساز شعبه شیخ بهایی را برعهده داشتم و اکنون مسئولیت سایت شعبه شیخ بهایی و سایت نمایندگی ورزش اصفهان را برعهده دارم و خداوند را بسیار شاکرم که لیاقت این را دارم که در لژیون سردار عضو باشم و خدمت کنم و به شکر خداوند در اردوی اخیر بلده موفق شدم خدمت کمک اردوبانی را دریافت نمایم.

من در طی حدود شش سال حضورم در کنگره از خدمت غافل نشدم زیرا ایمان داشتم که هدفم آموزش و خدمت است و خدمت همیشه باعث می شود حالم خوب باشد و حال خوش را با خدمت در کنگره تجربه کردم و همه این ها را مدیون راهنمای عزیزم آقای عباس و آقای مهندس و خانواده بزرگ کنگره ۶۰هستم. 

چه پیامی برای مسافران دارید. 

من درجایگاهی نیستم که بخواهم پیامی بدهم ولی از تجربه خود می خواهم به سفر اولی ها بگویم‌که به بهترین مکان پا گذاشته اند و هیچ جایی را نمی توانند بهتر از کنگره۶۰ برای درمان اعتیاد پیدا کنند. 

برای به درمان رسیدن باید گوش به حرف راهنما باشند و خود را تسلیم روش درمانی کنگره بکنند تا انشاالله موفق بشوند و توصیه می کنم که حتما درسفر اول برای درمان نیکوتین اقدام کنند تا طبق گفته  آقای مهندس با درمان نیکوتین درمان مواد مخدر را کامل نمایند.


 با تشکر از قرار دادن وقت با ارزشتان در اختیار ما در پایان اگر کلام آخری دارید بیان کنید.

 من در آخر گفت گو از فرصت استفاده می کنم و از شما که در سایت تلاش می کنید تشکر می کنم و از این که با من گفت وگویی داشتید تشکر می کنم و از راهنمای خوبم آقا عباس تشکر می کنم،از بزرگ مرد کنگره۶۰و بنیان گذار عشق و محبت آقای مهندس حسین دژاکام و خانواده محترمشان تشکر می کنم.

 از همه خدتمگزاران کنگره ۶۰ و شعبه شیخ بهایی تشکر می کنم و خدا قوت عرض می کنم و این هفته را به تمام خدمتگزاران سایت کنگره ۶۰وشعبه شیخ بهایی تبریک عرض می کنم. 

تهیه گزارش:مسافر ابراهیم

مرتبط با: مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر پدرام.شعبه عمان سامانی شهرکرد شنبه 16 شهریور 1398 14:33
سلام و عرض تبریک و خداقوت خدمت شما
امید چهارشنبه 13 شهریور 1398 01:05
سلام و خدا قوت خدمت آقا مصطفی و ابراهیم عزیز ان شا الله برکات خدماتتون رو توی زندگیتون جاری باشه
مجید شیروی چهارشنبه 13 شهریور 1398 00:22
سلام و خدا قوت به مدیر وبلاگ شعبه و هم چنین سایت ورزشی شعب اصفهان آقا مصطفی . تبریک به ایشان که الحق و الانصاف زحمات بسیاری را در قسمت فضای مجازی انجام می دهند . یک خدا قوت هم به دختر گلم خانم فاطمه جعفری که ایشان نیز به تبعیت از پدر زحمات زیادی می کشند .
مسافر ولی.لژیون ۴ سه شنبه 12 شهریور 1398 21:59
آقا مصطفی عزیز خداقوت ویژه خدمتتان عرض میکنم انشالله جایگاه کمک راهنمایی
خداقوت خدمت تمامی عزیزان فعال در سایت
سه شنبه 12 شهریور 1398 18:01
ممنون از صحبتهای زیبایتان تشکر از همه عوامل کنگره ۶۰
مهرداد سه شنبه 12 شهریور 1398 17:25
خدا قوت خدمت همه دوستان وبلاگ نویس
مهدی لژیون سوم سه شنبه 12 شهریور 1398 13:30
سلام خدمت آقا مصطفی خدمتگذاران سایت شعبه شیخ بهایی هفته سایت را تبریک میگویم انشاالله سرافراز باشید وسلامت
مجید ترک پور سه شنبه 12 شهریور 1398 10:06
خدا قوت آقا مصطفی
ممنون از صحبتهای زیبا و آموزنده ،،،
این هفته را به شما و بقیهٔ خدمتگذاران وبلاگ تبریک عرض میکنم ،
به خاطر زحماتی که در وبلاگ میکشید و انرژی که به خاطر افرادی که در وبلاگ خدمت میکنند به آنها میدهید از شما سپاسگذارم
و پاس زحمتها و خدمتهای شما در جایگاه های مختلف بخصوص وبلاگ شعبه صحت و سلامتی شما و خانوادهٔ محترم شما را از درگاه قدرت مطلق الله خاستارم

مسافر مجید ت
داود ل20 سه شنبه 12 شهریور 1398 09:33
با سلام و درود خدمت خدمتگزاران فهیم کنگره 60 علی الخصوص آقا مصطفی عزیز
با تشکر از آقا ابراهیم دوست داشتنی که باعث شدند با آقا مصطفی و خدمات ایشان در بهتر برگزار شدن جلسات بیشتر آشنا شوم و خود را مدیون این عزیزان بدانم.
از خداوند میخواهم که توفیق روز افزون در تمام مراحل زندگی همراه با آرامش و موفقیت برای آقا مصطفی فراهم نماید.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات