کارگاه آموزش خصوصی مسافران یکشنبه
یکشنبه 10 شهریور 1398 ساعت 23:48 | نویسنده این مطلب : مسافر : کریم | ( نظرات )
روز یکشنبه مورخ 98/06/10 جلسه سوم  از دور بیست و یکم از سری کارگاه های آموزشی کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان ویژه آقایان مسافر با دستور جلسه هفتگی از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم، مقاله نویسی  با نگهبانی مسافر محسن و استادی مسافر مصطفی و دبیری مسافر امیر حسین راس ساعت 17 آغاز بکار نمود. 


تنها قسمت و مکانی که میتواند کنگره را به همه چه داخل و چه بیرون از کشور معرفی کند همین سایت است.
سخنان استاد:

در ابتدا خداوند را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم و به مسافران عزیزی که در آزمون کمک راهنمایی قبول شدند تبریک عرض می کنم و آرزو موفقیت برایشان دارم. همانطور که شما عزیزان می دانید دستور جلسه این هفته ، چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می کنم؟ (مقاله نویسی ) است و من از این فرصت استفاده می کنم و این هفته را به تمامی خدمتگزاران این بخش تبریک می گویم.

 به دوستانی هم که در اردوی هفته قبل شرکت کردند خداقوت و خیر مقدم می گویم و امیدوارم که به همه آن ها خوش گذشته باشد و اکنون باحال بسیار خوب تر و کسب انرژی مضاعف در کنگره شرکت نمایند.


آقای مهندس پیامی را چند سال پیش به مناسبت راه اندازی سایت عنوان کردند که به این مضمون است:

ازقلم است که گام های بلندش درسراسر گیتی روان و جاری می شود،گویی جوی ها به هم می پیوندند تا رود یا رودهای خروشان را تشکیل دهند و آن محتوا را به همه انسان ها برسانند، این ها همه مجموعه ای هستند که اهداف و خواسته های بشری را تشکیل می دهند و از تصور به تصویر و از تصویر به بنای حقیقت می رسانند.

تنها قسمت و مکانی که میتواند کنگره را به همه چه داخل و چه بیرون از کشور معرفی کند همین سایت است.مطلبی که بر روی سایت گذاشته می شود ازهمان لحظه اول برای همه جهان قابل دسترس و استفاده است و بخاطر همین اهمیت است که این هفته را مهندس به نام هفته سایت نامگذاری نمودند.

آقای مهندس در یکی دو جلسه قبل از کاهش تعداد بازدیدها و کامنت ها از سایت نگران و گله مند بودند و پیگیر علت آن هستند که وظیفه تک تک ما است که از سایت بازید کنیم و برای آن ها کامنت بگذاریم.

سایت درسال ۱۳۸۲ به دستور مهندس راه اندازی شد و ایشان آقای شهروز آذرپور را که از همسفران و فرزند یکی از راهنمایان هستند را به سمت مسئولیت و مدیریت سایت تازه تاسیس کنگره منصوب نمودند که تا اکنون نیز در این سمت مشغول به خدمت می باشند. 

آقای شهروز در یکی از مصاحبه های خود گفته بودند که در اوایل تاسیس سایت کنگره 60  ، یک روز پانزده بازدید داشتیم و ما بابت آن پانزده بازدید بسیار خوشحال بودیم و تا سال ۱۳۸۵ تعداد بازدیدها روزانه به ۱۰۰ الی۱۵۰ می رسید که باعث رضایتمندی بود  و اما امروزه بازید از سایت 35000 الی 40000 می رسد.


سایت اصلی کنگره هم اکنون در دو قسمت فارسی و انگلیسی تحت نظرخود آقای مهندس حسین دژاکام اداره میشود و جهت ورود ابتدا می بایست وارد قسمت لاتین شده و سپس به قسمت فارسی وارد شد. سایت انگلیسی هم اکنون توسط خانم الهه و خانم مرجان اداره می شود و وبسایت فارسی هم توسط آقای شهروز مدیریت می شود.

 اکنون در همه شعب کشور دارای وبلاگ هستند و مضاف بر آن سایت همسفران نیز راه اندازی شده و فعالیت می کنند و همگی زیر مجموعه سایت اصلی کنگره ۶۰ می باشند همچنین تعدادی وبلاگ لژیونی هم در شعب هستند که آن ها هم زیرمجموعه سایت های شعب خود هستند و در جمع سایت اصلی قرار گرفته اند.درشعبه شیخ بهایی هم تعدادی وب لژیونی هستند که متاسفانه تعداد کمی از آن ها فعال و مابقی تقریبا راکد هستند.

درمورد نحوه کار وبلاگ اگر بخواهم برایتان توضیح دهم باید بگویم که هم اکنون کاربر وبلاگ با گوشی خود در حال ظبط صدای من است و پس از اتمام جلسه باید آن را گوش کرده و بر روی کاغذ بنویسد و بعد از آن تایپ کرده و برای مدیر سایت ارسال کند در سایت مطلب توسط مدیر درصورت لزوم ویراستاری شده و با مطالب و گزارش های تصویری ریسایز شده که آن ها هم توسط عکاس و دیگر کاربران به سایت ارسال شده تلفیق شده و سپس منتشر گردد که این پروسه مستلزم صرف ساعت ها زمان است .


مورد دیگر اینکه سایت به کمک وهمیاری دوستان بیشتری جهت هرچه پربارتر کردن محتوای خود نیاز دارد و از همه کسانی که توانایی دارند استدعا دارد به سایت مراجعه کرده و خدمت کنند.هم اکنون تعدادی از عزیزان زحمتکش مسافر و همسفر در وبلاگ شعبه دربخش مسافران مشغول خدمت هستند.

در ادامه پیامی را از آقای مهندس را برایتان قرائت میکنم:

انسان های مورد لطف خداوند،توفیق خدمت به مخلوق را فراهم می کنند.آن ها مانند قطعه های پازلی هستند که هرکدام میتوانند سهم خودرا درکامل شدن به انجام برسانند و هرکس به هراندازه که می تواند سهم خود را انجام خواهد داد و مقدار آن مهم نیست بلکه انجام دادن آن مهم تر است.

در آخر اسامی خدمتگزاران وبلاگ نمایندگی شیخ بهایی را قرائت می کنم و شما عزیزان این دوستان را تشویق بکنید:

آقایان محسن صابری ، مجتبی موسوی ،مجید ترکپور ، امید مسعود ، کریم بی غم ، محمد جواد فشارکی ، مرتضی پیشیار ، محمد جعفر امینی ، امید حسین نظری ، مصطفی حیدری ، ابراهیم تیموری ، حسن سجادی ، مهدی عمروآبادی ، مسعود بنکدار ، محمدعلی صادقی ، سیدمحمدحسینی ، مهدی غلامی و علی احتشامی.

مرزبان کشیک 


خدمتگزارانتایپ:مسافر کریم

عکاس:مسافر مسعود

ارسال تصاویو و تنظیم:مسافر مصطفی
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر محمدجواد پنجشنبه 14 شهریور 1398 12:51
سپاس از آقا مصطفی عزیز که بسیار زحمت می‌کشند برای سایت شعبه!
همیشه پاینده و پیروز باشید!
مسافر محسن ۱۰ چهارشنبه 13 شهریور 1398 19:30
عرض سلام و خداقوت خدمت همگی عزیزان ، تشکر بابت زحمات فراوان که میکشید برایتان آرزوی توفیق در تمام امور زندگیتان دارم
محمدرضا سه شنبه 12 شهریور 1398 18:01
خدا قوت بابت هفته سایت
محمدرضا سه شنبه 12 شهریور 1398 18:00
سلام خسته نباشید بابت هفته سایت
محمدرضا سه شنبه 12 شهریور 1398 17:58
سلام خسته نباشید بابت هفته سایت
مسعود سه شنبه 12 شهریور 1398 17:12
ممنون و سپاس بابت همه زحمتهایی که میکشید و انرژی های مثبتی که از همه میگیرم
رحیم جدیدی سه شنبه 12 شهریور 1398 14:15
خداقوت خدمت همه عزیزان
هفته سایت به شما تبریک عرض می نمایم
هسفر سمیرا دوشنبه 11 شهریور 1398 23:43
تشکر از مسافر کریم ومسافر مسعود
خدا قوت خدمت دبیر ونگهبان
تشکر از استاد جلسه امیدوارم شما را در جایگاه کمک راهنمایی ببینم وتشکر به خاطر تمام زحمتهای که برای سایت شعبه می کشید
مجتبی رحمانی دوشنبه 11 شهریور 1398 20:04
هفته سایت را به آقا مصطفی عزیزم و کلیه خدمتگزاران وبلاگ شعبه شیخ بهایی اصفهان تهنیت عرض می نمایم.امیدوارم برکت این حرکت بزرگ در زندگی تان پدیدار گردد.
مسافر محمد رضا دوشنبه 11 شهریور 1398 14:52
تبریک و خدا قوت به آقا مصطفی و تمام زحمتکشان کنگره و سایت
رهجو دوشنبه 11 شهریور 1398 14:27
سلام و درود بر تمامی خدمت گزاران کنگره بخصوص بچهای سایت و آقا مصطفی عزیز
شما بچهای سایت مثل خط شکن های جبهه نبرد با تاریکی ها هستید شما انسانهای پر بار و سرشار از عشق هستید که بدون حتی دیده شدن برای پیشبرد اهداف کنگره و به آرامش رسیدن خود تلاش بی وقفه میکنید آرزوی دانش و آموزش و خدمت در راه مستقیم را برای شما از خداوند خواستارم
مسافرشکرالله دوشنبه 11 شهریور 1398 09:03
خداقوت خدمت استاد ،نگهبان و دبیر محترم جلسه
تبریک ویژه هفته سایت خدمت همه دوستان خدمتگزار در سایت به ویژه آقا مصطفی که عاشقانه خدمت میکنند
خداقوت خدمت تهیه کنندگان گزارش
داود ل20 دوشنبه 11 شهریور 1398 08:34
با سلام و عرض ادب
صمیمانه ترین تبریکات نثار خدمتگزاران سایت کنگره 60 شعبه شیخ بهایی خصوصا آقا مصطفی عزیز که با بیان زیبا و اثرگزارشان استادی این جلسه را عهده دار بودند. با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان و دیگر خدمتگزاران
امیدوارم در سایه حق تعالی بتوانند رسالت خود را به نحو احسن سپری نمایند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو