درباب دستور جلسه هفتگی وادی یازدهم و تاثیر آن روی من
یکشنبه 23 تیر 1398 ساعت 22:18 | نویسنده این مطلب : مسافر مجتبی | ( نظرات )
به نام خالق زیبایی 

انرژی ناب

در باب دستور جلسه هفتگی وادی یازدهم و تاثیر آن روی من

به قلم کمک راهنما مسافر محمد رضا اکبری


 انسان ها باید مرتبا منابع اطلاعاتی را دریافت کنند و نباید هیچگاه دست از آموزش دیدن صحیح بردارند و با حرکت های آرام و به تدریج و پی در پی جهش های لازم برای کسب انرژی را به وجود آورند.

 به راستی هدف از خلقت انسان چیست!؟
 مسلما خیلی از ما در پاسخ به این سوال جواب های متنوع و گوناگون بسته به نوع اطلاعات و دیدگاه مان استفاده می کنیم که بهترین جواب را داده ایم که البته حق هم داریم.
 حال می خواهیم کمی به دیدمان وسعت داده و دست از سطحی‌نگری برداریم و کمی به درئونون هسته انسان وارد شویم که البته برای این کار باید کمی به عقب برگردیم. به روزی که با خداوند پیمان بستیم و به انسان اختیار داده شد و بین دو قطب مثبت و منفی یا همان فجورها و تقوا قرار گرفت و برای اینکه بتواند راه درست را بیابد و در آن راه قرار گیرد باید به آگاهی و داناییش افزود تا رستگار شود و به صلح و آرامش واقعی دست یابد.
 اصولاً انسان موجودی ناسپاس و زیانکاراست همچنین حریص خود را پنهان می‌کند . مگر تعداد کمی از انسانها که عمل سالم و صالح انجام می دهند و در مقابل هسته سر تعظیم فرود می آورند و صبر و محبت پیشه می کنند.
در جهان خاکی اصلی ترین و اساسی ترین چیز ماده است و بسته به نوع استفاده ما، اگر ماده بر ما سوار شود که شکست مان حتمی است ولی اگر ما بر ماده کنترل پیدا کنیم می توانیم بر تاریکی ها چیره گشته و از ضد ارزش ها دور شویم.
در این میان قدرت مطلق بهترین پیشنهاد را به انسان فرموده است و آن چیزی نیست جز تعادل . قوانینی که بتواند انسان توسط آنها استوار باشد نه افراط نه تفریط .
نیروهای بازدارنده و شیطانی هم رسالتی جز تخریب و شورش در قلمروی خداوند ندارد و به هر  ترفندی دست می زنند تا انسان را از راه مستقیم دور کنند و خطرناک‌ترین ، مهلکترین و زهرآگین ترین اسلحه آنها چیزی نیست جز خمر!!
 خمر چیست؟
خمر به معنی پرده و پوشش و حجاب است که روی  افکار ، اندیشه، عقل و شخصیت انسان را می پوشاند تا انسان را از راه مستقیم دور کند وشخص رابه مرحله ای می‌رساند که قدرت تشخیص خود را از دست می دهد و نمی داند بد چیست و خوب کدام است!
مثل انواع مواد مخدر و مواد محرک، الکل و قرص‌های روانگردان که انسان را از حالت تعادل طبیعی خارج می کند.
 در وادی یازدهم این موضوع مطرح می گردد که اگر ما انسان ها بخواهیم به بالاترین سطح مادی و معنوی در زندگی برسیم ناگزیر باید به چشمه های جوشان و رودهای خروشان تبدیل شویم در غیر اینصورت در میانه راه خشک می شویم و فنایمان حتمی است.
 برای این که بتوانیم تبدیل به چشمه‌های جوشان شویم:
1. باید با کسب اطلاعات و آگاهی های درست در مسیر دانایی قرار بگیریم.
2.برای بدست آوردن انرژی باید اختلاف پتانسیل درونی و بیرونی ایجاد کنیم که اگرانسان جایگاه خود را طرف ارزش ها تغییر دهد و بالا رود و رشد کند این انرژی در او به وجود می‌آید . به همین دلیل در کنگره خدمت می‌کنند و حالشان خوب می‌شود و جایگاهشان تغییر می‌کند.
 انسان ها باید مرتبا منابع اطلاعاتی را دریافت کنند و نباید هیچگاه دست از آموزش دیدن صحیح بردارند و با حرکت های آرام و به تدریج و پی در پی جهش های لازم برای کسب انرژی را به وجود آورند.
 در این راه ممکن است به موانع و دره‌هایی هم بر بخورد ولی با آرامش کامل باید آنها را پشت سر بگذارند و به مسیر درست خود ادامه دهند تا سرشار از انرژی ناب گردند و به بر و اقیانوس برسند.
جسم انسان از دیدگاهی مانند چشمه ثابت است اما اندیشه و روح او دائماً در حرکت است و پرواز....
چشمه در رودخانه ناپدید می گردد و رودخانه در اقیانوس ناپدید می شود.
 همراه شو عزیز.....

با تقدیم احترام مسافر محمدرضا اکبری راهنمای لژیون شانزدهم

نگارش:مسافر مجتبی

مرتبط با: دستور جلسه هفتگی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر شاپور دوشنبه 14 بهمن 1398 01:10
بسیار عالی و جامع بود و با تشکر از آقا مجتبی
مجتبی رحمانی چهارشنبه 26 تیر 1398 22:21
عرض خداقوت و دستمریزاد خدمت استاد گرامی جناب آقای محمد رضا اکبری.ممنون از مجتبی عزیز جهت نگارش.
سه شنبه 25 تیر 1398 08:37
با تشکر از مجتبی عزیز. خداقوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic