گزارش کارگاه آموزش خصوصی مسافران سه شنبه
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 05:43 | نویسنده این مطلب : امیرحسین نظری | ( نظرات )
به نام خالق عشق 

روز سه‌ شنبه مورخ 98/02/24 جلسه چهاردهم از دور نوزدهم از سری کارگاه های آموزشی کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان ویژه آقایان مسافر با دستور جلسه هفتگیجهان بینی 1 و 2 با نگهبانی مسافر هاشم و استادی  مسافر حسن و دبیری مسافر علی راس ساعت 17:30 آغاز بکار نمود


جهانبینی مساوی است با آموزش و یاد گیری و  یادگیری مساوی با بالارفتن ظرفیت است و ظرفیت آدم وقتی بالا برود و دانایش بالا می رود و در سیستم ایکس  فرمانی از عقل صادر میشود و نتیجه همان ترشح مواد شبه افیونی بدن است .


سلام دوستان حسن هستم یک مسافر

دستور جلسه این هفته همینطور که دبیر جلسه علی اقا گفتند جهانبینی کاربردی  یک و دو است و  یکی از کلیدی ترین دستور جلسات کنگره به حساب میاد ضمن اینکه جز اصلی مثلث درمان است کمک بسیار بزرگی میکنه برای رسیدن هر شخص به تعادل و آرامش مخصوصا افرادی که درگیر ظلمت هستند و آن جهانبینی قطعا هم در سفر اول و هم سفر دوم  تاثیر بسیار بزرگی برای رسیدن انسان به تعادل داره همینطور که در نوشتار های کنگره 60 امده در سفر اول 5 % اوتی و 95 % جهانبینی کار هر رهجو را انجام میده و در سفر دوم تنها اسلحه هر سفر دومی برای مبارزه با ضد ارزش ها و جلو گیری از درد کشیدن همین جهانبینی است .

جهانبینی چیزی نیست که نیاز فرد برای درگیری در ظلمت باشد. استاد امین می فرمایند که جهانبینی نیاز هر فرد در زندگی میباشد ولی افرادی که درگیر ظلمت شده اند نیاز مبرمی به این جهانبینی دارند.

چرا که اعتیاد بالاترین نوع ظلمت و عمق ظلمت است کسی که درگیر اعتیاد شده است قطعا خیلی از حس هایش را از دست داده و جایگزینش ناتوانی هایی شده اگر فرد بخواهد به سلامتی و آرامش و تعادل برگردد تنها راه تغییر در نگرش و جهانبینی فرد میباشد. استاد امین می فرماید جهانبینی و تفکر و اندیشه مثل طنابی میماند که کسی که در عمق ظلمت است می تواند اندک اندک با کمک طناب به سمت روشنایی هدایت شود .

تعریف جهانبینی به گفته استاد امین آنچه که ما به تمام هستی جهان درون و برون برداشت می نماییم جهانبینی گفته میشود .

جهانبینی درون همان ادارک واحساسی که نسبت به خودمان داریم  شناختی که نسبت به خودمان داریم چه شخصیتی داریم گفته میشود .

جهانبینی برون دید و احساسی که به کل هستی داریم گیاهان جانوران و...

  حالا مفهوم راحت و خودمانی جهانبینی می شود آموزش گرفتن برای بهتر زندگی کردن آموزش گرفتن برای بهتر خدمت کردن برای به تعادل رسیدن برای بی ریا کمک کردن و دوری از افکار منفی .

افرادی مثل من که درگیر ظلمت شدند این دانش جهانبینی ضمن آن که در جهانبینی و افکار تغییر به وجود می آورد میتواند تاثیر بسیار مهمی بر روی غدد ترشحی مواد شبه افیونی بدن دارد و میتواند موادی مثل اندوفین و دینرفین هستند را به حد اعلا برساند.

جهانبینی مساوی است با آموزش و یاد گیری و  یادگیری مساوی با بالارفتن ظرفیت است و ظرفیت آدم وقتی بالا برود و دانایش بالا می رود و در سیستم ایکس  فرمانی از عقل صادر میشود و نتیجه همان ترشح مواد شبه افیونی بدن است .

انسان زمانی می تواند به رشته جهانبینی وصل بشود که دانایی خودش را بالا ببرد و دانایی هم همینطور که خودتان میدانید تشخیص ماهیت خواسته ها در هر شکل و لباسی که باشند. انسان زمانی که تشخیص داد خواسته نفس معقول است یا نا معقول و آن را اجرایی کند قطعا به تعادل و آرامش می رسد .

ای برادر تو همه اندیشه ای    ما بقی خود استخوان و ریشه ای

شخصیت انسان زاده تفکر و اندیشه خودش است و تا ندانی نمیتوانی پس بدان تا بتوانی و مجموع جهانبینی دانستن و آموزش گرفتن برای رسیدن به هدف است.


انتخابات نگهبانی

نگهبان 14 جلسه آینده مسافر فرامرز


نشان رهایی


خدمتگزاران


مرزبان کشیک


 

تهیه گزارش و تایپ :مسافر محمد جواد لژیون دوم

عکس :مسافر امیر حسین لژیون چهارم

تنظیم :مسافر مصطفی 

مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر محمدرضا نیلچیان شنبه 28 اردیبهشت 1398 23:16
سلام و خدا قوت به همه خدمتگزاران به خصوص لژیون ۲۲ که امروز خدمتگزار بودند و همچنین یه تبریک مخصوص به مسافر حسن که اولین بار جایگاه استادی قرار گرفت با آرزوی موفقیت در جایگاههی دیگر خدمت در کنگره۶۰
همسفر ندا چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 21:16
باعرض سلام وخدا قوت خدمت همه ی دوستان
از استاد محترم ممنونم بسیاربسیار عالی وآموزنده بود با آرزوی موفقیت برای شما در جایگاه بالاتر بسیار آموزش گرفتم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات