گزارش جلسه خصوصی مسافران روز یکشنبه 11 آذر ماه 97
یکشنبه 11 آذر 1397 ساعت 23:14 | نویسنده این مطلب : مسافر : کریم | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله
روز یکشنبه مورخ 1397/9/11 جلسه نهم از دور هیجدهم سری کارگاههای آموزشی کنگره۶۰شعبه شیخ بهایی ویژه آقایان با دستور جلسه هفتگی " نقش سی دی ها در آموزش " به استادی مسافر صادق، نگهبانی مسافر ولی و دبیری مسافر امیر رأس ساعت  ۱۷ آغاز به کار نمود.


فراموش نکنیم که وقتی مصرف کننده بودیم دچار یک زندگی بدون آرامش و پراز دغدغه و نگرانی بودیم و این آمورش ها و سی دی ها به ما کمک کردند تا به آرامش برسیم

همانطور که می دانید سی دی ها بهترین نقش را در آموزش ما دارند. آموزش یکی از ارکان واضلاع مثلث دانایی است ویکی ازشاهرگ های اصلی آن سی دی هاست درواقع سی دی ها به عنوان قلب تپنده کنگره است که خون تازه رادر رگ های کنگره به جریان می اندازد و نمی توان نقش آن ها را کمرنگ جلوه داد ودر درمان هم اثرات بسیار دارد.


 درحقیقت اساس درمان از همین سی دی ها برگرفته است ومهندس به عنوان موسس و بنیانگذار کنگره و راهنمایان و دیدبانان و مسئولین دیگر دریک طرف هستند و بقیه مسافران یک طرف و مهندس این نقش خودرا ازطریق سی دی ها و به روز هرهفته به ما می رساند و ما می توانیم آن ها را تهیه و بشنویم واستفاده کنیم.
آقای مهندس در سی دی ها به صورت بسیار ساده و روان صحبت می کنند به طوری که برای همه سطوح و آحاد جامعه ازمسافران وحتی سایر اقشار دارای مطالب سودمند وقابل فهم باشد سخن میگوید و مانباید نقش این سی دی ها را دست کم بگیریم چون آن ها راه ارتباط مستقیم ما با مهندس هستند.


 یک موقع من دبیر لژیون بودم چندنفر از رهجوها از گرفتن واستفاده از سی دی ها امتناع میکردند اتفاقا همه آن ها ریزش پیداکردند و یا برگشت داده شدند به طوری که الان هم ازآن ها بی خبریم.


هریک ازراهنمایان یک جلسه درهفته را به امر سی دی وبحث پیرامون آن و کنفرانس اختصاص داده اند ونوشتن آن ها را تکلیف نموده اند. بعضی ها در ماشین خود سی دی هارا گوش میدهند که البته بعضی ها هم مخالف این روش هستند ومی گویند که باید در منزل و در کمال آرامش به آن گوش داد ولی به هرحال مهم این است که سی دی ها را گوش دهیم وبنویسیم و از آموزش های آن استفاده کنیم.


البته برای روش گوش دادن ونوشتن سی دی ها مخالفانی هم وجود دارند که میگویند چرا باید بنویسیم آن ها باید بدانند که این سی دی ها همه علم درست زندگی کردن به ما یاد میدهند.

فراموش نکنیم که وقتی مصرف کننده بودیم دچار یک زندگی بدون آرامش و پراز دغدغه و نگرانی بودیم و این آمورش ها و سی دی ها به ما کمک کردند تا به آرامش برسیم مثلا مهندس در یکی از سی دی ها می گفتند که هر قول ومعامله بین افراد وحتی برادران هم باید نوشته ثبت ومکتوب گردد و این درسی از جهان بینی است که سطح علم و آگاهی اجتماعی مارا بالا میبرد .

اعلام سفر مسافران پله آخر


خدمتگذاران
مرزبان کشیک


تایپ:مسافر کریم

تهیه عکس و تنظیم : مسافر مصطفی


مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر محمد رضا یکشنبه 11 آذر 1397 23:23
تبریک جایگاه استادی به آقا صادق از صحبتهای زیبای شما لذت بردم خدا قوت به آقا کریم و آقا مصطفی بابت تهیه گزارش
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic