مصاحبه با یکی از اعضاء لژیون مالی
جمعه 11 آبان 1397 ساعت 17:41 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )

به نام خداوند بخشنده

 در خدمت یکی از اعضاء لژیون مالی نمایندگی شیخ بهایی هستیم و مصاحبه‌ای با ایشان انجام دادیم.

اگر ما بتوانیم به هر نحوی چه خدمت و یا عضو شدن در لژیون مالی خودمان را به کنگره وصل کنیم صد درصد از  اعتیاد و دیگر مشکلاتمان رها می شویم.


لطفاً خودتان را معرفی کنید.

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر

مدت تخریب: 10 سال ، آنتی ایکس مصرفی : شیره، مدت سفر : 12 ماه و 15 روز ، باراهنمایی آقا مهدی الآن به شکر خدا 11 ماه است که آزاد و رها هستم.

چه مدت است که در لژیون مالی حضور دارید.

به مدت یک سال است که در لژیون مالی هستم.

از وظایف و فعالیت‌های لژیون مالی بگویید.

کنگره چون یک سازمانی است که کمک مالی از دولت و سازمان‌ها دریافت نمی‌کند و نیازهای مالیش را خودش برطرف می‌کند و با پیشنهاد بزرگان یک لژیون مالی تشکیل دادند که افراد این لژیون از خود کنگره 60 هستند و باید برای ورود به این لژیون مبلغ پنج میلیون یا بیشتر به این لژیون پرداخت کنند اما وظیفه این لژیون این است  که نیازهای مالی کنگره را برطرف کنند و کنگره هم با این مبلغی که دریافت می‌کند می‌تواند زمین و ... بخرد.

چه عاملی باعث شد تا شما در لژیون مالی عضو شوید.

آموزش‌هایی که در کنگره یاد گرفتم به من این آموزش را داد که قدردان زحمت‌هایی که بزرگان می‌کشند باشم و وظیفه ماست که اگر وضعیت مالی خوبی داشته باشیم به کنگره 60 کمک مالی کنیم چون کنگره بیش از این‌ها به ما کمک کرده است و این پول‌ها کم‌ارزش‌تر از کمکی است که کنگره به ما کرده است.

احساس  شما از اینکه در لژیون مالی عضو هستید چیست.

اعتیاد یک مسئله خانمان‌سوزی است و خیلی از خانواده‌ها برای این مسئله اعتیاد ازهم‌پاشیده شدند  و به نظرم با این کار کمکی به کنگره کرده‌ام تا کسانی به کنگره بیایند و رها شوند و خانواده‌ها دوباره دورهم جمع شوند و احساس خیلی خوبی برای من دارد.

پایه‌های مالی کنگره 60 را چگونه ارزیابی می‌کنید.

پایه‌های مالی کنگره 60 خیلی قوی است و آقای مهندس همیشه می‌گویند که ما مشکل مالی تا الآن نداریم و به خاطر همین مشارکت اعضاء لژیون مالی و کسانی که در هفته گل‌ریزان و در طول سال کمک می‌کنند مشکل مالی تا الآن برای کنگره به وجود نیامده است.

 در طول این چند سال شعبات زیادی  و  شعبه مرکزی که همان  آکادمی است خریداری‌شده است.

به نظر شما چرا آقای مهندس کمک‌های مالی دولت را قبول نمی‌کنند.

به نظرم خیلی خوب است که از کمک‌های مالی دولت استفاده نمی‌کنند  چون اگر کنگره این کار را انجام دهد باید گوش‌به‌فرمان آن ارگانی شود که کمک کرده است و مانند بچه‌ای می‌ماند که بخواهد پول خود را از پدرش تا سالیان سال بگیرد و هیچ‌وقت نمی‌تواند روی پای خودش بایستد و استقلال داشته باشد.

فرق کسی که خدمت می‌کند و در لژیون مالی عضو هست باکسی که هیچ خدمتی و کمکی نمی‌کند چیست.

کمک‌هایی که کنگره به ما کرد و چیزهایی که کنگره به ما داد خیلی بارزش تر از آن است پس چه بهتر که خدمتی کنیم و کمک مالی کنیم.

اگر ما بتوانیم به هر نحوی چه خدمت و یا عضو شدن در لژیون مالی خودمان را به کنگره وصل کنیم صد درصد از  اعتیاد و دیگر مشکلاتمان رها می شویم.

 چند هفته دیگر جشن گل‌ریزان داریم اگر صحبتی در مورد این موضوع دارید بفرمایید.

من انتظار دارم هرکسی که توان مالی دارد و هرچقدر که می‌تواند کمک کند تا مثل همیشه کنگره روی پاهای خودش بایستد و خانواده‌های جدیدی وارد کنگره شوند وزندگی افراد به هم وصل شود پس وظیفه ما  اعضاء کنگره 60 است که در هفته گل‌ریزان به‌اندازه توان مالی خود در این شرکت کنیم.

سخن پایانی

تشکر می‌کنم از آقای مهندس که این بستر را برای ما فراهم کردند تا در این مکان آموزش بگیریم از راهنمای محترمم آقا مهدی تشکر می‌کنم ، از مرزبان و تمامی خدمتگزاران تشکر می‌کنم از شما آقا مصطفی که خدمت‌های زیادی انجام می‌دهید تشکر می‌کنم.

تهیه گزارش: مسافر مصطفی

مرتبط با: مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: