گزارش گارگاه آموزشی خصوصی مسافران یکشنبه 97/7/8
دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 00:00 | نویسنده این مطلب : مسافر : کریم | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله   

روز یکشنبه هشتم مهر ماه 1397چهاردهمین جلسه ازدور هفدهم  کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی اصفهان با نگهبانی مسافر علی ،استادی مسافر احمد رضا و دبیری مسافر هاشم بادستور جلسه:وادی اول رأس ساعت17:00  آغاز به کار  نمود.
باید حرکت کنیم چون برنامه  و دیدگاه را داریم  و  ازین نقطه سیاه ظلمانی به سمت نور حرکت کنیم.


همانطور که دبیر محترم فرمودند دستور جلسه امروز وادی اول میباشد.(با تفکر ساختارها آغاز میشود و بدون تفکر هرچه هست رو به زوال است)
به گفته جناب مهندس مهم ترین وادی ، وادی اول است.وقتی که کسی وادی اول را عملیاتی کرد به تعادل خواهد رسید ،وادی اول آنقدر مهم است که باید در چندین جلسه متوالی راجع به آن صحبت کرد ولی تا آنجا که وقت اجازه می دهد در مورد آن نکاتی را عرض می نمایم.
کنگره ۶۰ هدفش درمان اعتیاد است و آن هم بدون برنامه امکان پذیر نیست.پیچیدگی های انسان باعث می شود که کنگره برای درمان انسان ها زمان طولانی جهت تکمیل درمان در نظر گیردو به طور کلی الکی نمی توانیم کسی را بیاوریم و درمان کنیم.جهت درمان و برنامه نویسی دیدگاه مورد نیاز است و این به اثبات رسیده است.


برنامه درمان دارای سه قسمت است که شامل جسم ، روان و جهان بینی است پس باید فرد متقاضی  درمان را طبق این برنامه درمان کنیم و باید از او پرسید که کجای جسم او اشکال دارد مشکل را پیدا کنید و سپس این سه پارامتر را به او القا کنیم.

باید حرکت کنیم چون برنامه  و دیدگاه را داریم  و  ازین نقطه سیاه ظلمانی به سمت نور حرکت کنیم.برای حرکت از یک نقطه نمی شود بدون داشتن نقشه راه و یک مدل حرکت نمود زیرا اینجاست که می فهمیم نقش وادی ها چیست.این وادی ها هستند که نقشه راه را برای ما ترسیم و تعریف کردند.
البته بزرگانی هم هستند که آن ها هم راه هایی را تعریف کرده اند مثل مولانا و سایرین.البته مخاطبان این بزرگان اغلب افرادی هستند که هیچ مشکلی ندارند و دارای تعادل بوده و آن بزرگان اینگونه افراد را ارشاد میکردند.
در اینجا افراد دچار تزلزل و عدم تعادل هستند پس کنگره ۶۰ آمده است افرادی را که حال خوشی ندارند درمان کند ودر این جا هنگامی که لژیون انتخاب میکنیم باید فکر کنیم که چرا اینطور شده ایم و باید چه کار انجام دهیم.
اولین وادی تفکر است و آن سفری است از مجهول به معلوم که باید راه آن را پیدا کنیم و سپس حرکت نماییم.خود تفکر به ما میگوید که به چه چیز فکر کنیم و به چه چیز فکر نکنیم.


ذهن انسان بسار بسیار پیچیده است و برای کسانی که میخواهند بدون تفکر وارد گود شوند بسیار سخت است و برعکس برای آن ها که تفکر می نمایند آسان ، برای آن ها که دارای ذهنیت های خوب هستند و بر اساس ماهیت برنامه ها حرکت میکنند این حرکت عامل رهایی می شود ولی در غیر این صورت ریزش ها صورت میگیرد. باید ساختارها به آرامی و طول مدت زمان مناسب ساخته شوند والبته این عمل یک شبه و آنی اتفاق نمی افتدزیرا هیچ ساختاری درهپچ جای دنیا لحظه ای پدید نیامده است.

وقتی که ساختار شکل گرفت میتوانند با پس زدن ساختارهای منفی گذشته خود را جانشین آن ها کند و باید بدانیم بر اساس گفته های استاد امین انسان هیچگاه به طور کامل قدرت تصمیم گیری را از دست نمیدهد و همیشه مقداری از آن وجود دارد که ما با آن حرکت کرده و ساختن ساختارها را آغاز میکنیم.

تعداد مشارکت کنندگان ۱۸ نفر
تازه واردین ۷ نفر
آزادمردانی که اعلام سفر کردند یک نفر
مسافران سفر اول پله های آخر ۲نفر
نشان سه ماه رهایی ۲نفر
 اعلام رهایی و دریافت گل رهایی ۴ نفر
لژیون های دارای ظرفیت پذیرش رهجوی جدید ۵ لژیون.
موجودی سبد پول سیصد و پانزده هزار تومان 

همچنین در این جلسه انتخابات برای نگهبانی جلسات روزهای یکشنبه برگزار گردید

پس از شمارش آراء مسافر ولی برای ۱۴ جلسه نگهبانی انتخاب شدند.


گل رهایینشان رهاییخدمتگزاران مرزبان کشیک 


تایپ:مسافر کریم

عکاس:مسافر امید

ارسال تصاویر و تنظیم:مسافر مصطفی
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر محمد رضا دوشنبه 9 مهر 1397 12:56
خدا قوت به نگهبان و دبیر عزیز و تشکر از راهنمای گرامی احمد آقا بابت استادی و خدا قوت به عکاس وآقا کریم و آقا مصطفی بابت زحماتشان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic