گزارش گارگاه آموزشی خصوصی مسافران یکشنبه 97/4/17
دوشنبه 18 تیر 1397 ساعت 11:15 | نویسنده این مطلب : مسافر : امیر | ( نظرات )

به نام پروردگار مهربان 

روز یکشنبه هفدهم تیرماه 1397 سومین جلسه ازدور هفدهم  کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی اصفهان با نگهبانی مسافر علی ،استادی مسافر حسین و دبیری مسافرامیر  بادستور جلسه:  تخریب های شیشه و درمان آن با متد DST  رأس ساعت17:00  آغاز به کار  نمود.

همه ما معتقد هستیم که درمان شیشه در کنگره 60 قطعی است.


یکی از مخدرهایی که امروزه جزء مواد نسبتا پر مصرف می باشد آیس کریستال و شیشه است .شکل ظاهری آن شبیه خرده شیشه و یا تکه های یخ به صورت دانه های ریز می باشد .
نحوه مصرف آن کمتر به صورت خوراکی و بیشتر به صورت کشیدنی روی زر ورق و یا به وسیله ابزاری به نام پایپ که همانند چپق شیشه ای است مصرف می شود . 
مهمترین ترکیب این ماده مخدر آمفتامین است که سابقه تولید و مصرف آن به قبل از جنگ جهانی دوم می رسد و در زمان جنگ جهانی دوم به عنوان یک داروی موثر و ضد افسردگی برای سربازانی که مشغول جنگ بودند و یا نیروهایی که بنا بود چندین شبانه روز به صورت پیوسته به نبرد مشغول باشند و فرصت استراحت نداشتند ، برای بالا بردن سطح انرژی آنان استفاده می شد .
با گذشت زمان عوارض خطرناک این ماده ، کاربرد آن به صورت دارو کم کم کنار گذاشته شد .
اولین و مهمتردن ماده مخدری که از آمفتامین به دست آمد و در سطح وسیع مورد استفاده قرار گرفت ؛ اکستازی بود که به صورت قرص در بازار قاچاق مشاهده می شد . 


مصرف قرص اکس در پارتی ها و مهمانی ها به عنوان یک ماده انرژی زا بود و مصرف کنندگان آن می توانستند ساعت ها بدون استراحت بیدار بمانند و از انرژی نهفته یا ذخیره شده در جسم خود در حد بالایی بهره ببرند که البته بعد از مدتی با کمبود انرژی مواجه می شدند

متاسفانه یکی از تبلیغات غلط در مورد این ماده مخدر این است که از آن به عنوان یک قرص شادی زا یا انرژی زا یاد می کنند در حالیکه این ماده هیچگونه انرژی یا شادی آوری ندارد و آن انرژی که بایستی در طول چند شبانه روز  مصرف گردد ، یک شبه مصرف میشد و بعد از اتمام اثر آن ، شخص مصرف کننده احساس رکود و خستگی می کند و این آغازی است برای مصرف مجدد و تکرار آن تا اعتیاد کامل است . نئشگی حاصل از مصرف شیشه ، شبیه به هیچ ماده مخدری نیست . مصرف کنندگان آن در دفعات اول ، گاها تا 72 ساعت نمی خوابند که در این زمان از سطح انرژی بسیار بالا ، توهم شدید ، خیره شدن به یک نقطه برای چندین ساعت و همینطور رفتارهای بی پروا از حالات این ماده است و بعد از تمام شدن این حالات ، شخص چنان احساس خستگی و کوفتگی می کند که ممکن است حدود 2 شبانه روز بصورت پیوسته بخوابد و بعد از بیداری با سر دردهای شدید ، بیقراری ، لرزش و حرکات غیر عادی اعضاء بدن مواجه شود .
عوارضی را که مصرف شیشه در طول چند ماه به وجود می آورد ، حتی مصرف هرویین در طول چند سال چنین عوارضی را به دنبال ندارد .
از مهمترین عوارضی را که مصرف شیشه معمولا در کمتر از 6 ماه  با خود به همراه می آورد : اختلال شدید در عملکرد دریچه پروستات است که باعث میگردد ادرار و اسپرم با هم دفع گردند . همچنین حس انسان آلوده می شود و شخص مصرف کننده شدیدا بد بین میگردد حتی به همسر خود و یا فرزندان خود .


وقتی با شخص مصرف کننده شیشه صحبت میکنید هرگز حاضر نیست حرف و سخن دیگران را بپذیرد و اینگونه می پندارد که همه اشتباه می کنند و اوست که درست فکر میکند و انسان دانایی شده و چیزهایی را میفهمد که دیگران متوجه آنها نمی شوند . 
کنگره 60 معتقد است ، کلیه موادی که انسان را از حالت طبیعی خارج می کند مثل : هرویین ، کراک ، شیشه ، الکل ، حشیش ، قرص های خواب ، آرامبخش ، ضد افسردگی ، ترامادل و حتی استامینوفن و بروفن که بدون تجویز پزشک مصرف گردد می تواند روی سیستم ایکس و سیستم مواد شبه افیونی تاثیر گذار باشد و باعث تخریب آنها شود. و در آخر همه ما معتقد هستیم که درمان شیشه در کنگره 60 قطعی است.


گل رهایی


نشان رهاییخدمتگزاران

مرزبان کشیکتایپ:مسافر امیر

عکاس:مسافر رضا

مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: