عملکرد لژیون هفدهم مسافران
شنبه 2 دی 1396 ساعت 16:23 | نویسنده این مطلب : مسافر مصطفی | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

عملکرد لژیون هفدهم مسافران ؛ لژیون کمک راهنما مسافر محمد رضا

موضوع: سی دی معنویت


قدرت مطلق برای جلوگیری از نفوذ اهریمن به جسم و جان انسان، دیوار و فیلتر هایی قرار داده است 

که جز خود شخص هیچ موجودی نمی تواند این دیوار را تخریب کرده و اجازه ورود نیروهای منفی را بدهد.

بزرگترین و مهمترین دانش انسان، هنر درست زندگی کردن است؛ یعنی اموختن، یادگیری و اجرای زندگی سالم.
همانطور که در مسئله اعتیاد، ابتدا باید صورت مسئله روشن باشد تا سپس به جواب برسیم، در زندگی نیز ابتدا باید صورت مسئله مشخص شود.

صورت مسئله زندگی در سه ضلع خلاصه می شود:
1-شریعت: دانستن قوانین و علم دین
2-طریقت: پیدا کردن راه درست و چگونگی حرکت در راه 
3-حقیقت: رسیدن به هدف و دانستن تعریف حقیقت
یا به بیان دیگر در زمینه معنویت و عرفان، صورت مسئله شامل سه ضلع است:
1-معنویت و عرفان که به معنی شناخت و آگاهی و دانستن صور پنهان است.
2-اجرا که همان وادی هفتم و پیدا کردن راه درست و چگونگی حرکت در آن است.
3-نتیجه و رسیدن به هدف با وضعیت مناسب است.
البته برای شناخت راه و رسیدن به هدف نیازمند استادی با تبحر و راه بلد هستیم و بدانیم که هدف همان آرامش و صلح است.

عرفان های نوظهور نیز از همین صورت مسئله استفاده کرده و برای رسیدن به هدف خود از شناختو آگاهی و جستجوی راهی برای رسیدن به مقصد استفاده می کنند اما در تئوری اینچنین است و در عمل تفاوت به وجود می آید؛ آنها انرژی های فراوانی که در کائنات است را می شناسند و با استفاده از این انرژی ها، هدفشان کمک به افراد است اما نتیجه ای که به دست می آید تخریب و ضرر های جبران ناپذیر است.
مثلا پختن غذا در تئوری و آموزش دستور پخت با غذای مدنظر ما متفاوت می شود یا در مثال دیگر پت و مت هم در تئوری هدفشان ساختن شیئی کارآمد بود ولی نتیجه تخریب خانه و اشیاء دیگر می شد.

باید در ابتدا بدانیم که انرژی مورد نیاز انسان از دو طریق شیمیایی و الکتریکی تأمین می شود یا می توان به موجی و ذره ای هم نامگذاری کرد.انرژی شیمیایی از طریق مواد غذایی،ورزش و...، انرژی الکتریکی از طریق کائنات و تفکرات انسان تأمین می شود.
برای دریافت انرژی الکتریکی یا موجی، انسان دارای هفت مرکز یا چاکرا است که این مراکز، گره های بین جسم و روح است که صور پنهان و آشکار انسان را به هم متصل می کند و وظیفه دریافت و پرداخت انرژی بر عهده این گره ها می باشد.

این هفت چاکرا عبارتند از:
1-چاکرا تحتانی یا کندالینی که با انرژی زمین در ارتباط است و نشانه عملکرد نامطلوب آن سستی و بی انرژی بودن است و ترس در عملکرد این چاکرا تأثیرگذار است و با گذشتن از ترس، رفع انسداد می شود.
2-چاکرا خاجی که مربوط به تولید مثل و حب بقاء است و احساس گناه و صدمه به دیگران عملکرد آن را تحت تأثیر قرار می دهد و با بخشش خود بهبود می یابد.
3-چاکرا خورشیدی که مربوط به کارکرد دستگاه گوارش است و شرم و ناامیدی باعث عملکرد نامطلوب آن می شود و با خروج از ناامیدی بهبود می یابد.
4-چاکرا قلب با گردش خون در ارتباط است که غم و اندوه عملکرد آن را تحت تأثیر قرار می دهد و با عشق و گذر از غم بهبود می یابد.
5-چاکرا گلو که با حقیقت در ارتباط است و صدا را تحت تأثیر قرار می دهد و با دروغ(حتی دروغ به خود) مسدود شده و با راستگویی بهبود می یابد.
6-چاکرا چشم سوم یا چاکرا نور که با بصیرت ارتباط دارد و با توهم مسدود شده و با وحدت و یکپارچگی در جمع (یا همان خروج از منیت) بهبود می یابد.
7-چاکرا تاج که با تفکر و تعقل و انرژی خالص کیهانی ارتباط دارد و افکار منفی یا وابستگی های زمینی آن را مسدود کرده و با رها کردن افکار منفی بهبود می یابد.


عرفان های نوظهور با شناخت این مراکز انرژی، سعی در جابجایی این انرژی ها در جهت دریافت بیشتر انرژی از کائنات هستند و با انرژی درمانی و دخالت در کیفیت و کمیت انرژی دریافتی هر چاکرا، تعادل شخص را برهم زده و به جای کمک و حل مشکل، تخریب های فراوان و جبران ناپذیر به جاگذاشته اند.
برای پاکسازی چاکرا و تعادل انسان و آرامشی که هدف نهایی هر شخصی می باشد تنها و تنها یک راه وجود دارد و آن هم تسویه، تصفیه و پالایش است که آن را تزکیه می نامیم و این راه رسیدن به حقیقت است که در کنگره با فراگیری دانایی، عبور از مثلث جهالت، دوری از ضدارزش ها، انجام عمل سالم به جای عمل به ظاهر نیک،دوری از افکار منفی و رسیدن به محبت واقعی همین مهم عملاً اتفاق می افتد.
بسیارند انسان هایی که به جای تزکیه و پالایش، کوتاهترین راه را بدون تلاش انتخاب کرده و دست به دامن گروه ها و عرفان هایی شده اند و با اختلال در عملکرد این چاکرا ها تعادل خود را برهم زده و زندگی خود را نابود کرده اند.
بعضی اشخاص نیز به واسطه مصرف مواد مخدر، اعمال ضدارزشی و افکار منفی، سیستم X را از تعادل خارج کردند. مگر نه اینکه سیستم X و دستگاه عصبی به واسطه انتقال اطلاعات الکتروشیمیایی فعال هستند.

اهریمن برای رسیدن به هدف خود که همان از بین بردن خوبی هاست، با واسطهابزارهایش سعی در اختلال و نفوذ در همین انرژی ها و مراکز انرژی در بدن انسان دارد.واسطه و ابزارهایش انسان هایی هستند با دانش کم و ناآگاه و بدون این که خود بدانند دستاویز او و امهایش شده اند و علم و دانششان در جهت تخریب استفاده می شود؛ همانگونه که دانشمندانی هروئین و آمفتامین تولید کرده یا بمب اتم ساختند و جز خرابی نتیجه ای حاصل نگردید.
دانش اندک، عدم بصیرت و توهم آگاهی انسان ها را به دست خودشان نابود می کند.

قدرت مطلق برای جلوگیری از نفوذ اهریمن به جسم و جان انسان، دیوار و فیلتر هایی قرار داده است که جز خود شخص هیچ موجودی نمی تواند این دیوار را تخریب کرده و اجازه ورود نیروهای منفی را بدهد.
اشخاصی که به دنبال عرفان های نوظهور و انرژی درمانی می روند این فیلتر را از بین برده و به اهریمن اجازه نفوذ و اختلال در این مراکز را می دهد؛ و نتیجه آن اختلال در ارتباط حس های ظاهر و پنهان شده و به جای رسیدن به آسایش و آرامش و صلحی که هدف صورت مسئله زندگی بود، به تباهی و تاریکی سوق داده می شوند.

ورودی اصلی برق یک منزل را در نظر بگیرید که در سراسر منزل تقسیم شده و انرژی وسایل الکتریکی را تأمین می کند. حال اگر یکی از این وسایل با مشکلی مواجه شود و از عملکرد آن کاسته شود و سپس برای جبران عملکرد آن، ولتاژ برق وسیله را اضافه کرده و به طبع ولتاژ دیگر وسایل را کم کنیم، آیا فکر می کنید تاثیر مخربی در عملکرد آن وسیله و دیگر وسایل ندارد?
دخالت در تقسیم انرژی چاکرا ها همانند وسایل الکتریکی منزل، همین بلا را بر سر مراکز انرژی بدن انسان می آورد.
پس با دخالت کردن در انرژی دریافتی بدن،به هم ریختگی رخ داده و انسان را از تعادل خارج می کند و طبق فرمایش جناب مهندس، راه میانبر برای رسیدن به صراط مستقیم وجود ندارد و تنها راه، تزکیه و پالایش است.

تایپ: همسفر محمد جواد
مرتبط با: گزارش لژیون های آموزشی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مجتبی.لژیون17 جمعه 8 دی 1396 05:49
خدا قوت استاد عزیزم.بسیار عالی و آموزنده و پر محتوا.دستمریزاد
حمید شنبه 2 دی 1396 23:18
بسیار جالب وخوب به موضوع پرداخته بودین وخیلی روان وساده بیان شده بود
از نویسنده مطالب نیز سپاسگذارم
همسفر نیلوفر شنبه 2 دی 1396 19:50
با تشکر از شما مطلب بسیار اموزنده و جالب بود و ب قول ما جوون ها باحال بود با تشکر بسیار ممنون
مسافر محمدرضا نیلچیان شنبه 2 دی 1396 17:32
سلام و خدا قوت به کمک راهنمای عزیز آقا محمد و نویسنده همسفر محمدجواد استفاده کردم از مطالب لژیون تشکر و آرزوی سربلندی برای همه شما از خداوند دارم
مسافر محمد شنبه 2 دی 1396 17:02
اخدا قوت خدمت همه دوستان استفاده کردیم
با تشکر از همسفر محمد جواد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic