مشارکت مکتوب
پنجشنبه 25 آبان 1396 ساعت 13:01 | نویسنده این مطلب : همسفر زهره | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

مشارکتهای مکتوب لژیون دوازدهم همسفران؛ لژیون همسفر اعظم

در باب دستور جلسه هفتگی: وادی سوم

وادی سوم یکی از قوانینی است که دنیای ما بر پایه ی آن اداره می شود کاری ندارد که ما قبول داریم یا نداریم٬ این قانون عمل می شود چه بپذیریم چه نپذیریم.


همسفر اعظم:

وادی سوم همچون شمشیر برنده به مرکز تفکر مخرب فرود می آید و می گوید باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند٬ در این عبارت نمی گوید٬ خوب است یا شایسته است یا بهتر است می گوید باید دانست و این تاکید قطعی نشان از قانون محکم و خلل ناپذیر است و این قانون در تمام سطوح زندگی ما حکم فرماست. 

   همسفر زهره:

در این وادی خیال ما را راحت میکند که هیچ کس به اندازه خودمان به فکر ما نیست٬ هیچ کس به اندازه خود ما دلسوز ما نیست. آن کس که باید به من کمک کند٬ خود من هستم٬ نه دیگران. از هیچ کس نباید توقع داشته باشیم و هیچ کس بار مشکلات من را نمی تواند حمل کند. این بار بر دوش خود من است٬ خودم باید حمل و در نهایت روی زمین بگذارم. حتی نزدیکترین افراد مثل پدر، مادر ، خواهر، برادر یا فرزند و همسر٬ آنها هم نمی توانند به من کمک کنند و مشکل من را حل کنند٬ خودم باید فکر کنم٬ تصمیم بگیرم٬ حرکت کنم تا به مقصد برسم. 

همسفر محبوبه:

نقش اول بر عهده خودمان است و ما بایستی بدهی خودمان را نسبت به تخریبهایی که ایجاد کرده ایم٬  پرداخت نماییم و اگر امروز دچار مشکلات هستیم به دلیل بازپرداخت بدهی ما نسبت به کارهای گذشته است و بایستی با شهامت مشکلات را تحمل کنیم و برای اینکه در این بازی یا مبارزه بتوانیم به طرف پیروزی حرکت کنیم٬ بایستی نیروهای خودمان و نیروهای تخریبی و بازدارنده را بشناسیم و بدانیم که شیطان به زیباترین شکل ممکن وارد افکار و اندیشه ی انسان می گردد و شکارگوهرجان انسان به گونه های مختلف توسط نیروهای منفی انجام می گیرد.

همسفر الهه:

وادی سوم یکی از قوانینی است که دنیای ما بر پایه ی آن اداره می شود کاری ندارد که ما قبول داریم یا نداریم٬ این قانون عمل می شود چه بپذیریم چه نپذیریم. خوشا به حال کسانی که از آموزگار می آموزند زیرا اگر آموختیم که آموختیم در غیر این صورت از روزگار می آموزیم و روزگار معلم بی رحمی است. مادر طول حیات خود باید به گونه ای عمل نماییم تا ماده اسیر ما باشد و ما اسیر ماده نشویم. ما اگر خودمان را مسلح به سلاح عشق، عقل و ایمان نماییم آنگاه قدرت مطلق به شیطان اجازه نمی دهد که او را از مسیر خارج کند.

با احترام؛ اعضای لژیون دوازدهم

تایپ: همسفر اعظم ر

 

مرتبط با: مشارکت های مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: