در باب دستور جلسه هفتگی: سیستم ایکس
پنجشنبه 13 مهر 1396 ساعت 00:30 | نویسنده این مطلب : همسفر زهره | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

در باب دستور جلسه هفتگی: سیستم ایکس

به قلم کمک راهنما٬ همسفر فاطمه خ

 این ترک‌ها مثل این است که فردی که با یک ماشین تصادف کرده  و یا زیر آوار مانده است را از زیر ماشین یا آوار بیرون آوریم و بگوییم دیگر تمام شد و برو، او نمی‌تواند برود چرا؟


ایکس برای مفاهیم و یا موارد نامفهوم بکار می‌رود.سیستم ایکس کل بدن بر اساس این سیستم تنظیم می‌شود و آسیب به این سیستم٬ هرچند جزئی اثراتی در صور آشکار و پنهان انسان می‌گذارد.

تعریف کنگره 60 از سیستم ایکس: این تعریف یک تعریف علمی است٬ به مجموعه ناقل‌های عصبی و هورمون‌های درون‌ریز و برون‌ریز و تأثیر متقابل آن بر یکدیگر و سایر اعضا بدن که مدیا تورهای شیمیایی و مدیا تورهای بیوشیمی بر عهده‌دارند می‌گویند.

تا حدودی این سیستم برای انسان٬ امروز شناخته‌شده است و در موارد زیادی همچنان ناشناخته مانده است که ایکس بودن این سیستم را به این دلیل نامیده‌اند.

به همین دلیل است که اگر انسانی امروز مشکل عصبی پیدا می‌کند٬ پزشک سریع برای او قرص تجویز نمی‌کند و یا چاقی و لاغری مفرط و یا ریزش و خشکی مو را حتماً بعد از چک کردن هورمون‌ها، دارو تجویز می‌کنند چراکه تأثیر این سیستم بر همه اعضا بدن چه داخلی و چه خارجی برهمگان ثابت‌شده است.

جناب آقای مهندس دژاکام با بررسی و تحقیقاتی که بر روی بدن انسان و رابطه مصرف مواد بر روی این سیستم انجام دادند به‌تدریج در طی سال‌های متمادی از سال 63 تا 78 موفق به دست‌یابی درمان اعتیاد شدند.

و بعدازآن سال 78 با تأسیس کنگره 60 و یاری‌رساندن به هزاران نفر برای درمان اعتیاد به یافته‌های جدیدی دست پیدا کردند.

مطالعات هم در مورد فیزیولوژی مغز انسان از کتب مختلف نیز از طرف ایشان به کامل شدن روش درمان کمک شایانی کرده است.

سیستم ایکس از طریق‌های مختلفی آسیب می‌بیند از طریق فیزیولوژی و سایکولوژی یا همان باسیم و بی‌سیم.

و به این دلیل است که به تعادل رسیدن این سیستم یک هفته و یک ماه و فوری امکان‌پذیر نمی‌باشد.

در روش‌های متداول امروزی به دلیل اینکه بیمار هنوز کامل درمان‌نشده است و صرفاً به صور آشکار و منفی بودن آزمایش بسنده می‌کنند ناقص است چراکه در این مدل ترک‌ها٬ بیمار ازنظر فیزیولوژی درمان شده است ولی بابت درمان سایکولوژی عود مجدد می‌کند. این ترک‌ها مثل این است که فردی که با یک ماشین تصادف کرده  و یا زیر آوار مانده است را از زیر ماشین یا آوار بیرون آوریم و بگوییم دیگر تمام شد و برو، او نمی‌تواند برود چرا؟

چگونه فردی با استخوان شکسته و بدن داغون می‌تواند تعادل و توان ادامه زندگی داشته باشد؟ او احتیاج به زمان و مراقبت و درمان کافی دارد.

بهترین راه درمان برای مصرف‌کننده متد دی اس تی با داروی شفابخش اوتی است. 

در بحث سیستم ایکس موردی داریم به نام آنتی ایکس.

۱-آنتی ایکس فیزیولوژی: ازآنجایی‌که مواد مخدر و محرک و توهم‌زا و الکل و داروهای روان‌گردان از سد خونی مغز عبور می‌کنند بنابراین قادر هستند در عملکرد سیستم ایکس مداخله نمایند و در اثر مصرف مکرر شخص به آنتی ایکس٬ عملیات جایگزین صورت می‌گیرد به‌عبارتی‌دیگر با ورود آنتی ایکس از بیرون٬ سیستم ایکس تحت تأثیر قرارگرفته و به‌مرورزمان عملیات جایگزینی صورت می‌گیرد.(آنتی ایکس‌ها جایگزین مخدرهای طبیعی یا سایر تنظیم‌کننده‌های بدن می‌شود)

۲- آنتی ایکس سایکولوژی: افکار منفی نقش به سزایی در تخریب سیستم ایکس دارند به‌عنوان‌مثال فرد برای مشکل گوارشی هر چه به دکتر می‌رود درمان نمی‌شود و بعد با جواب عصبی است٬ روبرو می‌شود و این یک بیمار روان‌تنی و یا سایکسوماتیک می‌باشد. بیماری که روان روی جسم اثر گذاشته است.

اعتیاد یک بیماری مادر است زیرا هم جسم٬ هم روان و هم جهان‌بینی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. به این دلیل احتمال دارد در آینده درمان دی اس تی با داروی اوتی درمانی باشد برای بسیاری از بیماری‌های مزمن و لاعلاج.

همه مواد آنتی ایکس برای درمان از یک الگو پیروی می‌کنند مانند خانم بارداری که فرقی ندارد دین و نژاد و مکان زندگی‌اش کجا باشد به‌هرحال 9 ماه بارداری او طول می‌کشد.

برای همه آنتی ایکس‌ها داروی درمان شربت تریاک می‌باشد چراکه شاخص در کنگره 60 برای درمان٬ تریاک شناخته‌شده است و حتی الکل را با تریاک درمان می‌کنیم.

تریاکیکی از شناخته‌ترین و برترین داروهایی که خدمات ارزنده‌ای به انسان ارائه کرده است «تریاک» است.

به‌ظاهر وجه مشترکی بین این آنتی ایکس و مواد تولیدکننده سیستم ایکس وجود دارد.

۲۵ الی ۵۰ آلکالوئید در تریاک شناخته‌شده است که نمونه‌های بارز آن مورفین٬ کدئین٬ نارسئین می‌باشد که در پزشکی امروز مؤثرترین داروها محسوب می‌شوند ولی انسان متأسفانه براثر سوءاستفاده آن را تبدیل به خطرناک‌ترین و مخرب‌ترین ماده٬ نموده است که خسارت جبران‌ناپذیری به جامعه بشری وارد کرده است و جالب است بدانید که در تریاک ترکیباتی مانند کلسیم٬ پتاسیم٬ منیزیم٬ سولفات‌ها و فسفات‌ها و مواد قندی و اسیدلاکتیک و... وجود دارد که برای بدن لازم است و تریاک نزدیک‌ترین و معجزهٔ آفرینش است که دارای آلکالوئیدهایی است که سیستم ایکس تولید می‌کند.

سیستم ایکس بدن در شرایط تعادل مواد بیوشیمی ایکس مثل دوپامین٬ سروتنین٬ اندروفین ها٬ انکفالین ها و دینورفین ها و اپیوروفین که خود به سه دسته تقسیم می‌شود و یا ایپوروفین که در بزاق دهان وجود دارد و مواد دیگری که نظم و نظام طبیعی بدن را به‌طور کامل به وجود می‌آورندحال اگر از نظام و نظم طبیعی خود خارج شود و یا به میزان موردنیاز مصرف نشود سلول‌های عصبی تولیدکننده تحلیل رفته و درنهایت شخص کاملاً وابسته می‌شود و نیازمند مواد مصرفی.

ولی بدن انسان اگر در بستر مناسب قرار بگیرد باز دوباره خود را بازسازی خواهد کرد و فرد مصرف‌کننده که سیستم ایکس او کاملاً ازکارافتاده است و نیازمند مواد مصرفی بیرونی است اگر خواسته واقعی داشته باشد و با ورود به کنگره سرخود را با سر راهنمایش عوض کند و گوش‌به‌فرمان قوانین و حرمت‌ها و حرف راهنما باشد و داروی اوتی را داروی درمان خویش قبول کرد می‌تواند سفر واقعی در طول 11 ماه انجام دهد.

ایمان داشته باشد که این سیستم نه‌تنها راه‌اندازی خواهد شد بلکه با تعادل نیز شروع به کار خواهد کرد چراکه دروس جهان‌بینی و سی‌دی‌ها و كتاب ٦٠درجه و ١٤وادی عشق، به ما آرامش واقعی را خواهند داد جهان‌بینی ما یك جهان‌بینی واقعی خواهد شد, با دروس جهان‌بینی به این آرامش فکری رسیده‌ایم و جهان‌بینی ما یک جهان‌بینی واقعی خواهد شد.

سخن آخر٬ امیدوارم راه کنگره برای تمام مصرف‌کنندگان مواد مخدر که خواهان رهایی هستند باز شود و تمام سفر اولی‌ها لذت رهایی واقعی و مستدام را درک کنند.

تا باد چنین بادا...

با احترام کمک راهنما هم‌سفر فاطمه خ

تایپ: هم‌سفر سمانه

مرتبط با: مقالات و دل نوشته ها،

برچسب‌ها: کنگره ۶۰، سیستم ایکس،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر ژیلا شنبه 15 مهر 1396 08:49
خدا قوت خدمت راهنمای عزیز خانم فاطمه و هم لژیونی گلم خانم سمانه خیلی عالی وکامل بود لذت بردم
فاطمه همسفر محمد شنبه 15 مهر 1396 08:39
خداقوت به خانم فاطمه عزیزم
بسیار زیبا وآموزنده بود
خداقوت به همه خدمتگزاران وبلاگ
مسافر وحید پنجشنبه 13 مهر 1396 13:42
سلام و خداقوت به کمک راهنمای محترم خانم فاطمه و همسفر سمانه خانم.بسیار عالی ،زیبا و با حس خوب بیان شده بود .واقعا لذت بردم.موفق و موید باشید.
همسفرحکمت پنجشنبه 13 مهر 1396 09:04
بسیارعالی بودولذت بردم وبسیارسپاسگزارم بابت مطالب زیبا وبسیارآموزنده ممنون بابت زحمات شمابزرگوار وخداقوت خدمت خانم سمانه ی عزیز
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو