مشارکت های مکتوب همسفران
پنجشنبه 13 مهر 1396 ساعت 10:38 | نویسنده این مطلب : همسفر رویا | ( نظرات )

به نام خداوندی که عاشقی ش دل می خواهد نه دلیل

مشارکت های مکتوب لژیون هفتم همسفران٬ لژیون کمک راهنما همسفر فخری

در باب دستور جلسه هفتگی : سیستم ایکس

عواملی که در کنگره به بازسازی سیستم ایکس همسفران کمک می کند چیست؟ جهانبینی و فرق نگاه که برای یک همسفر به وجود می آید به بازسازی سیستم ایکسش کمک می کند....


سلام دوستان مرضیه هستم یک همسفر

دو گروه بودند که معتقد به روشهای درمان اعتیاد بودند یک گروه که برای درمان اعتیاد تابع جسم بودند و از سیستم پزشکی و دارو و دوا استفاده می کردند و گروه دوم که تابع روان بودند و برای درمان اعتیاد از معنویات مثل گفتار درمانی، سیر و سلوک روحانی استفاده می کردند. کنگره 60 روی هر دو مورد دست گذاشت و گفت مشکلات روانی ناشی از مشکلات جسم است و سیستم ایکس شامل مغز ،نخاع ، غدد فوق کلیوی و تمام غدد برون ریز و هیپوفیز می باشد همچنین در تمام بدن مواد شیمیایی ترشح می شود و تمام حالات روحی، روانی در کنترل این مواد شیمیایی است. به طوری که دوپامین شخص بالا برود وارد مرحله اسکیزوفرنی می شود و اگر دوپامین پایین بیاید وارد مرحله پارکینسون می شود به این ترتیب گویی که ما همه در زندگی مان٬ تحت درمان مواد شیمیایی هستیم. کسانی که دچار اعتیاد می شوند یک سری از بیوشیمی آنها کم است و سیستم ایکس آنها کار نمی کند و سیستم ایکس آنها بالانس نیست ولی بعضی از بیماری های افراد با درمان اعتیاد درمان می شود و تنها دارویی که سیستم ایکس را درست می کند شربت تریاک می باشد به طوری که می توان گفت تریاک برای درمان بیماریهای روانی و اعتیاد خلق شده است.

سلام دوستان خدیجه هستم یک همسفر

در بعضی از قسمتهای بدن سیستمی وجود دارد به نام سیستم ایکس که در این قسمتها موادی ترشح می شود که تمام حالات روحی و جسمی ما بسته به این مواد است و اگر در این قسمتها مشکل ایجاد شود در بدن تخریب ایجاد نموده و دچار انواع بیماریهای روحی ،روانی و جسمی مانند تنبلی ، افسردگی ، بی خوابی ، بی قراری و غیره می شویم. در افراد معتاد هم به همین منوال است در سیستم ایکس مشکل داشته اند که به طرف اعتیاد کشیده شدندکه با تیپر کردن و تغییر در رفتار و عادتهایشان اعتیاد و تمام مشکلاتشان حل می شود. بنابراین به این نتیجه می رسیم که برخی بیماریها که مربوط به سیستم ایکس می شوند مصرف دارو تشدیدشان کرده و زمینه را برای بیماریهای بیشتر مهیا می کند. چنان که خداوند هم در قرآن کریم می فرمایند بهشت برین دارای چهار نهر آب ،عسل و شیر و خمر است که خمر همین مواد شبه افیونی هستند شراب الهی که می گویند همین است هر چه انسانها صالح تر باشند به شراب الهی بیشتر نزدیک می شوند.

سلام دوستان زهره هستم یک همسفر

هزاران هزار بار خداوند را سپاسگذارم که مرا به چنین مکان مقدسی راهنمایی کرد. مکانی که در آن فقط پیوند محبت ما را به هم نزدیک می کند. من و مسافرم که بر اثر بهم ریختگی سیستم ایکس بدنمان حسابی آشفته و پریشان بودیم به مکانی آمدیم که سیستم ایکس مان درمان شد. مسافرم بر اثر مواد مخدر و من بر اثر استفاده از داروهای اعصاب سیستم ایکس مان به هم ریخته بود و خدا را شکر الان به حالت تعادل رسیده است .

سیستم ایکس چیست ؟ سیستمی در بدن هست تحت عنوان سیستم شبه افیونی و سیستم ایکس که مجهول است شامل مغز نخاع ، غدد فوق کلیوی و غدد برون ریز و درون ریز  هیپوفیز مغز شامل آمیگدال ، هیپوتالاموس می باشد که زمانی که این مواد شیمیایی ترشح می شود تمام حالات شخصی در کنترل این مواد شبه افیونی می باشد . چنانچه دوپامین بالا رود فرد مبتلا به اسکیزوفرنی می شود و اگر پایین بیاید پارکینسون می گیرد. سروتونین خوب کار نکند شخص بی حال می باشد و چنانچه سروتونین بالا رود شخص وسایل خوشبختی را هم که داشته باشد افسرده است. اگر این مواد خوب کار کند شب خوب می خوابیم و راحت بیدار می شویم تغییر این مواد حالات ما را تغییر می دهد و به نوعی ما هم تحت فرمان شبه افیونی هستیم در قران کریم خداوند به چهار نهر اشاره کرده است که در بهشت جاری است شیر و عسل و آب زلال و خمر که به عنوان تمثیل این چشمه ها عبارتند از  عشق و ایمان و عقل و خمر می باشد.

سلام دوستان فخری هستم یک همسفر

سیستم ایکس همان سیستم شبه افیونی بدن ماست یعنی سیستم تولید کننده مخدرهای طبیعی بدن ما که در مسافران در اثر استفاده مکرر مواد مخدر تخریب شده است و درهمسفران از طریق افکار منفی، استرس، اضطراب و همه ضدارزشهایی که انجام می دهیم دچار تخریب شده است که با آموزشهای کنگره و جهانبینی کنگره باید این سیستم را بازسازی کنیم.

عواملی که در کنگره به بازسازی سیستم ایکس همسفران کمک می کند چیست؟ جهانبینی و فرق نگاه که برای یک همسفر به وجود می آید به بازسازی سیستم ایکسش کمک می کند در کنگره رعایت قوانین و حرمتهای کنگره از عوامل مهم است که باعث کارکرد بهتر سیستم ایکس ما می شود هر چه ما به سمت ارزشها حرکت کنیم سیستم ایکس ما هم به طور اتوماتیک وار به سمت تعادل بیشتری پیش می رود، خدمت کردن در کنگره باعث حال خوش ما می شود که در ترمیم سیستم ایکس ما نقش مهمی دارد، حفظ کردن پیامهای کنگره و کتاب شصت درجه به حافظه ما کمک می کند و انگیزه یادگیری بیشتر به ما می دهد، از دیگر عواملی که باعث بازسازی سیستم ایکس ما می شود مشارکت کردن در جلسات و صحبت کردن در جمع باعث می شود ما بر ترس خود غلبه کنیم چرا که ترس درونی باعث استرس و اضطراب و تخریب سیستم ایکس می شود که با مشارکت و انرژی که از مشارکت می گیریم می توانیم سیستم ایکس را بازسازی کنیم، ورزش کردن که به نوعی احترام گذاشتن به جسم است باعث به تعادل رسیدن سیستم ایکس ما می شود چون در ورزش یک حال خوشی به ما دست می دهد که احساس سلامتی می کنیم، تغذیه مناسب داشتن و از خوراکیهای مفید استفاده کردن باعث می شود جسم سالمی داشته باشیم در واقع کشف سیستم ایکس توسط جناب مهندس دژاکام گنج بزرگی بود که در کنگره 60باعث شده تعداد بسیار زیادی از مصرف کنندگان مواد مخدر به درمان برسند و به عنوان فرد مفیدی برای خانواده و جامعه خود باشند در ادامه اینکه تمام ابعاد این گنج مشخص نشده است که انشاا...با همکاری پزشکان و محققین تمام ابعاد این گنج مشخص شود تا بسیاری از بیماریها درمان شوند.

با احترام  اعضا لژیون کمک راهنما همسفر فخری

تایپ: همسفر رویا

 

مرتبط با: مشارکت های مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شنبه 15 مهر 1396 20:34
خداقوت عالی بود
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات