کارگاه اموزشی خصوصی مسافران سه شنبه 1396/07/04
سه شنبه 4 مهر 1396 ساعت 22:32 | نویسنده این مطلب : مسافر : امیر | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق 

روز سه شنبه 4 مهرماه 1396 پنجمین جلسه  از دور چهاردهم کارگاه های  آموزشی خصوصی کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی اصفهان به نگهبانی مسافر مهدی   استادی مسافر عباس و دبیری مسافر  علیرضا  بادستور جلسه"صورت مساله اعتیاد" رأس ساعت 17 آغاز به کار  نمود.


زمانی که مصرف مواد بالا رود ، شخص دچار بهم ریختگی ، آشوب ، نگرانی و استرس می شود و 
همواره روح و روان او در عذاب به سر می برد ولی هیچگاه نمی فهمد که اینها از کجا پدیدار 
شده است تا اینکه با ورود به کنگره 60 دلیل تمام این بهم ریختگیها روشن می شود .


هر شخصی با ورودش به کنگره 60 ، وقتی در جلسه تازه واردین می نشیند با این دستور جلسه آشنا میشود و صورت جلسه اعتیاد برای آنها باز میشود .
این دستور جلسه یکی از کلیدی ترین دستور جلسه ها می باشد و هر شخص که خواهان درمان اعتیاد باشد حتما می بایست با این دستور جلسه سروکار داشته باشد .
همچنان که همه عزیزان می دانند مثلث درمان اعتیاد جزء صورت مسئله اعتیاد میشود و تا زمانی که ما مثلث جسم ، روان و جهان بینی را تکمیل ننماییم قادر به تکمیل درمان نخواهیم بود .
شخصی که جسم خود را در طول 11 ماه درمان میکند و جهان بینی خود را ارتقاء می بخشد ، خلق و خو و روح و روانش نیز بهبود می یابد و در نتیجه به تعادل لازم می رسد .
من خود شخصا بارها جهت ترک مواد مخدر اقدام کرده بودم ولی هیچگاه موفق به این کار نمیشدم چرا که همیشه به دنبال ترک کردن در کوتاهترین راه ممکن بودم .


زمانی که مصرف مواد بالا رود ، شخص دچار بهم ریختگی ، آشوب ، نگرانی و استرس می شود و همواره روح و روان او در عذاب به سر می برد ولی هیچگاه نمی فهمد که اینها از کجا پدیدار شده است تا اینکه با ورود به کنگره 60 دلیل تمام این بهم ریختگیها روشن می شود .
آقای مهندس این صورت مسئله را برای ما باز کرد که شخصی که با داروی OT در حال درمان است چه تغییراتی در جسم او به وجود می آید و به درمان می رسد همچنان که همه ما میدانیم که از تریاک در گذشته به عنوان دارو برای درمان بسیاری از بیماریها استفاده می کردند .
همچنان که حکیم های حاذق و اشخاصی بصورت دارو به این ماده نگاه میکنند ، کنگره 60 نیز با همین دیدگاه به آن می نگرد .
آقای مهندس در زمینه درمان اعتیاد به غیر از مثلث جسم ، روان و جهان بینی  ، موضوعات دیگری مثل همسفر ، ورزش ، پوشیدن لباس سفید ، آموزشهای مختلف و ... را نیز دخیل در این باب کردند و اینها بصورت یک پازلی شد که تماما با یکدیگر در ارتباط هستند و با جور شدن این پازل شخص به تعادل میرسد .


وقتی شخصی به کنگره می آید و صورت مسئله برایش باز می شود و موضوع 11 ماه درمان و کم شدن تدریجی دارو در مدت زمان 21 روز را متوجه می شود ممکن است در ابتدا مدت مذکور برای فرد ، قابل هضم نباشد ولی وقتی که صبر (که البته در درمان بسیار مهم است) پیشه کرد بعد مدتی متوجه می شود که درمان اتفاق افتاده و به تعادل رسیده است .
یکی از دلایلی که کنگره 60 رشد کرده و شعبات در حال زیاد شدن است دلیل بر این است که سند های واضح ( افراد سالم و با شخصیت و با سواد ) قابل رویت هستند .
نشان رهایی


خدمتگزاران
مرزبان کشیکتایپ:مسافر امیر
عکاس:مسافر رضا
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: