جلسه خصوصی همسفران روز دوشنبه 96/06/27
دوشنبه 27 شهریور 1396 ساعت 23:59 | نویسنده این مطلب : همسفر فخری | ( نظرات )

به نام اولین عاشق که اوست

روز دوشنبه27/6/96جلسه نهم از دور سیزدهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی هم‌سفران شعبه شیخ بهایی با نگهبانی هم‌سفر سارا، استادی مرزبان هم‌سفر زهرا و دبیری هم‌سفر فرزانه با دستور جلسه "هفته ایجنت، اسیستانت و مرزبان(جشن)" رأس ساعت 16آغاز به کار نمود.


  همه عزیزان در جایگاه‌های مختلف باید فرمان‌بردار قوانین کنگره باشند، وقتی اسیستانت دستوری 

می‌دهند باید دستور در نمایندگی اجرا شود تا به کیفیت آموزشی کنگره کمک کنیم. ابتدا حضور مهندس حسین دژاکام را در کنگره بین‌المللی دانش اعتیاد را به همه شما عزیزان تبریک می‌گویم که قطعاً برگ زرینی است در تاریخچه کنگره و در جهانی‌شدن کنگره قدم بسیار بزرگی برداشته شد.

همچنین هفته ایجنت، اسیتانت و مرزبان را خدمت همه عزیزانی که در این جایگاه‌های مقدس در کنگره خدمت می‌کنند تبریک عرض می‌کنم.

در مورد حضور جناب آقای مهندس در یازدهمین کنگره بین‌المللی دانش اعتیاد شعری را تقدیم شماعزیزان می کنم:

منتظران بهار بوی شکفتن رسید                             مژده به گل‌ها برید یار به گلشن رسید

لمعه مهر عزل بر درودیوار تافت                               جام تجلی به دست نور، ز ایمن رسید

نامه و پیغام را رسم تکلف نماند                            فکر عبادت کراست معنی روشن رسید

زین چمنستان کنون بستن مژگان خطاست              آینه صیقل زنید دیده به دیدن رسید

 

آرزو می‌کنم مهندس دژاکام همه آرزوهایی که در مورد جهانی‌شدن کنگره‌دارند هر چه زودتر به تحقق بپیوندد و انشا الله همه ما بتوانیم خدمتی هرچند کوچک در این راستا به ایشان بکنیم چون قطعاً زحمات بسیاری کشیده شده و تلاش زیادی انجام دادند تا توانستند در این کنگره بین‌المللی حضور پیدا کنند و تنها راه درمان اعتیاد را به دنیا معرفی کنند امیدوارم همه ما سپاسگزار زحمات ایشان باشیم.

در مورد دستور جلسه امروز ایجنت، اسیستانت و مرزبان هست که قطعاً همه شما در مورد این عزیزان اطلاعات کافی دارید ولی من اشاره‌ای کوتاه به خدمات این عزیزان می‌کنم برای تازه واردین که با این عزیزان آشنا شوند.

 ایجنت: در هر شعبه‌ای بالاترین جایگاه اجرایی است، راهنمای مرزبانان و مشاوره مرزبانان هم در بخش مسافران و هم در بخش هم‌سفران در هر نمایندگی هست.ایجنت محترم نمایندگی شیخ بهایی آقای امینی هستند که از طرف آقای مهندس انتخاب می‌شوند و در حال حاضر در دو دوره متوالی در حال خدمت هستند.

اسیسانت: هم‌سطح ایجنت است و اسیستانت ها در هر شعبه‌ای دستیار خانم آنی هستند و فقط نظارت بر گروه خانواده‌دارند. اسیستانت نمایندگی شیخ بهایی در حال حاضر خانم داودی عزیز هستند ایشان هم دومین دوره ای هست که توسط خانم آنی در این جایگاه انتخاب می شوند و در حال خدمت هستند.

اسیستانت ها طی جلسه ای که با خانم آنی و مهندس دژاکام دارند مسائل را مطرح می کنند و از طرق مرزبانان به همسفران ابلاغ می کنند و اگر مسئله یا مشکلی کمک راهنمایان عزیز داشته باشند به اطلاع خانم آنی می رساند و نتایج را به ما اعلام می کنند.

مرزبانان: در هر نمایندگی مرزبانان توسط اعضای نمایندگی  انتخاب می‌شوند و به مدت چهارده ماه خدمت می‌کنند و در دور دوم انتخابات مرزبانی هم می‌توانند شرکت کنند. امیدوارم همه عزیزانی که در جایگاه مرزبانی خدمت می‌کنند بتوانند به بهترین نحو و شایسته‌ترین نحو و آنچه هدف کنگره هست را اجرا کنند.

 کار مرزبان این است که قوانین را در کنگره اجرا کنند و مسئول نظارت بر قوانین و حرمت‌های کنگره هستند وقتی قانونی ابلاغ می‌شود قطعاً از طرف شورای دیده‌بانان هست و شاید ما هم دلیل آن‌ها را نمی‌دانیم ولی وظیفه‌داریم که آن قانون را اجرایی کنیم، در این مورد متأسفانه بعضی مواقع مورد قضاوت قرار می‌گیریم. قوانینی که از طرف خانم آنی تصویب می‌شوند را ما باید اجرا کنیم به‌هرحال بعضی جاها سخت‌گیری می‌کنیم شاید به مذاق بعضی‌ها خوب نیاید و چیزی که مهم است فقط اجرای صحیح قوانین هست، امیدواریم بپذیریم و فرمان‌بردارهای خوبی برای کنگره باشیم.

  همه عزیزان در جایگاه‌های مختلف باید فرمان‌بردار قوانین کنگره باشند، وقتی اسیستانت دستوری می‌دهند باید دستور در نمایندگی اجرا شود تا به کیفیت آموزشی کنگره کمک کنیم. شال مرزبانان به رنگ زرد است.

 در قسمت مسافران پنج نفر خدمت می‌کنند اسامی این عزیزان که هم‌اکنون در حال خدمت هستند عبارت‌اند از مسافر مصطفی مسئول تولدها ،جشن‌ها و سایت نمایندگی شیخ بهایی ،مسافر حسین مسئول کمیته انضباطی ، مسافر حسین مسئول امور مالی، مسافر علی‌اصغر مسئول عمران و مرزبان خدمت ، مسافر قاسم مسئول تازه‌واردین وایمنی هستند.

 مرزبان خدمت مرزبانی هست که در هفته طبق نوبتی که بین مرزبانان تقسیم می‌شود یک نفر از آن‌ها در هفته از ساعت یک ونیم تا ساعت هشت شب در نمایندگی حضور دارند دو الی سه ساعت قبل از حضور ما هم‌سفران مرزبان خدمت در نمایندگی حضور دارد و تمام مسائل را بازبینی می‌کند تا وقتی ما وارد شعبه می‌شویم با مشکلی برنخوریم.

در ضمن در روز جمعه از ایجنت نمایندگی پارک مسافر حسین و مرزبانان گروه مسافر و گروه خانواده ؛همسفر نرگس و همسفر مرضیه تقدیر و تشکر به عمل می آید که حضور شما باعث باشکوه برگزار شدن این مراسم می شود.

بعد از سخنان استاد از هم‌سفران عزیز نمایندگی شیخ بهایی پذیرایی شد.


تایپ:هم‌سفر فخری

عکاس :هم‌سفر فهیمه

مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرحکمت چهارشنبه 29 شهریور 1396 10:38
عرض خداقوت و تبریک خدمت خانم زهرای عزیز وخداقوت خدمت خانم داوودی اسیسانت محترم ومرزبانان محترم شعبه
اکرم همسفر حسین سه شنبه 28 شهریور 1396 22:56
خدا قوت خدمت دبیر، نگهبان و استاد عزیز
بسیار عالی بود از سخنان استاد استفاده بردم
خانم زهرا خواهر هم لژیونی عزیزم هفته مرزبان را خدمت شما و خانم زهرای عزیز تبریک عرض میکنم و امیدوارم شما را در جایگاههای بالاتر ببینم
هفته اسیستانت را خدمت خانم داوودی عزیز و هفته ایجنت را خدمت آقای امینی تبریک عرض می کنم و بهترین ها را برایتان خواستارم
همچنین هفته مرزبان را خدمت مرزبانان گروه مسافران تبریک عرض می کنم
خدا قوت خدمت خانم فخری و فهیمه عزیز
همسفر مهتاب سه شنبه 28 شهریور 1396 18:31
خدا قوت خدمت نگهبان،دبیرواستاد عزیز.این روز زیبا را خدمت عاشقانِ به خدمت (اسیستنت محترم و مرزبانان عزیز)تبریک و خدا قوت عرض می نمایمموفق و سربلند باشید
همسفرشهناز سه شنبه 28 شهریور 1396 17:55
آنچه باوراست محبت است.وآنچه نیست،ظروف تهی است.
تبریک وخداقوت خدمت خانم داووی وهمچنین مرزبانان گرامی
مجید ترک پور سه شنبه 28 شهریور 1396 13:47
سلام و خدا قوت خدمت اسیستانت گرامی خانم داوودی و همچنین مرزبانان قسمت همسفران این هفته برای تقدیر و تشکر از شما عزیزان است که با جان و دل خدمت میکنید و با خدمت کردن به مخلوقین انرژی میگیرید
خسته نباشید و خدا قوت خدمت استاد جلسه مرزبان محترم خانم خانم زهرا و نگهبان جلسه خانم سارا و دبیر جلسه خانم فرزانه
یه خسته نباشید و خدا قوت هم خدمت هم سفر فخری و هم سفر فهیمه بابت نگارش و به تصویر کشیدن این مطالب زیبا
امیدوارم همیشه انرژیتون پایدار باشه و بتونید آموزش بگیرید و آموزشها را به دیگران منتقل کنید
مسافر مجید ت
همسفر سه شنبه 28 شهریور 1396 09:02
تا باد چنین بادا عرض تبریک و خدا قوت خدمت ایحنت اسیتانت و مرزبانان عاشق و خدمتگذار پیروز و سربلند باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic