کارگاه اموزشی خصوصی مسافران یکشنبه 1396/6/26
دوشنبه 27 شهریور 1396 ساعت 07:25 | نویسنده این مطلب : مسافر : حامد | ( نظرات )

به نام پروردگار مهربان 

روز یکشنبه 26 شهریور ماه1396 ششمین جلسه ازدور چهاردهم  کارگاه های آموزشی خصوصی مسافران کنگره 60 نمایندگی شیخ بهایی اصفهان با نگهبانی مسافر حسن ،استادی مسافر مسافر حسن  و دبیری  مسافرمیثم بادستور جلسه:"هفته ایجنت٬ اسیستانت٬ مرزبان" رأس ساعت17  دقیقه آغاز به کار  نمود.
مرزبانان مجری اصول و قوائد و قوانین و حرمت های کنگره 60 می باشند....
سخنان استاد:
در ابتدا خدا را شاکر هستم که در این جایگاه خدمتگزار هستم و این هفته را خدمت بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس و تمامی اعضا تبریک عرض می نمایم همچنین خدمت ایجنت محترم شعبه ، آقا جلال و اسیستانت گروه خانواده سرکار خانم داودی و همکاران عزیز مرزبان و مرزبانان گروه خانواده تبریک عرض می نمایم.
مرزبانان مجری اصول و قوائد و قوانین و حرمت های کنگره 60 می باشند که اگر این قوانین و حرمت ها نبود ، کنگره به این صورت استوار باقی نمی ماند ، چیزی که کنگره را به این صورت استوار و مقاوم برقرار نموده ، همین به اجرا در آوردن قوانین و حرمت های کنگره 60 است .

مرزبانان هیچ کدام خودسرانه کاری انجام نمی دهند ، آن ها طبق قوانین کنگره دیده بانان عمل می کنند ؛ تصمیمات در حال اجرا هم توسط نگهبان کنگره مطرح می شود .
مرزبانان مانند یک پلیس راهنمایی و رانندگی که موتور سواران و رانندگانی که قوانین را رعایت نمی کنند را جریمه می کند ، هستند ، شاید آن راننده از دست پلیس ناراحت شود که چرا این گونه با او رفتار شده ولی باید این را بداند که او در حال اجرای قانون می باشد .
برگزاری کارگاه های آموزشی خصوصی عمومی ، لژیون ها ، مراسمات ، جشن تولد ها ، افطاری دادن ماه مبارک رمضان ، راهنمایی تازه واردین بر عهده ی مرزبانی می باشد . 
بعضی ها فکر می کنند که مرزبانان بی کار هستند یا اینکه کار زیادی ندارند و یا اینکه در قبال این خدمت حقوق می گیرند در صورتی که نه فقط مرزبانان بلکه راهنما ها و تمامی اشخاصی که در این مکان خدمت می کنند به خاطر پول نیست و پولی دریافت نمی کنند و چیزی که دریافت می کنند با هیچ پول و ثروتی قابل قیاس و تعویض نیست .
من توضیح مختصری در خصوص مسئولیت قسمت های مختلف مرزبانی می گویم و جلسه را به مشارکت می گذارم .


مرزبان خدمت : کسانی که می خواهند در کنگره در قسمت های مختلف مشغول خدمت شوند باید مرزبان خدمت آن ها را تائید کند و از او مجوز خدمت را بگیرد .
مرزبان عمران : مسئولیت ساخت و ساز و تعمیرات شعبه را بر عهده دارد که در دوره ی مرزبانان قبلی بسیار برای عمران و برپایی شعبه زحمت کشیدند .
مرزبان انظباطی : مسئولیت نظم جلسه و تشکیل کمیته ی انظباطی را عهده دار می باشد .
مرزبان مالی : مسئولیت کار های مالی ، سبد پول ، هزینه های نمایندگی عهده دار می باشد . 
مرزبان سایت : مسئولیت سایت شعبه را عهده دار می باشد 
مرزبان جشن تولدها : مسئولیت تولد سفر دومی ها را بر عهده دارد .
این مسئولیت ها چرخشی می باشد و در هر دوره مرزبان ها مسئولیت های مختلفی را دارند ، در هر دوره یکی از مرزبانان به عنوان نگهبان مرزبانان انتخاب می شود که بقیه مرزبانان در امور مرزبانی با او هماهنگ می شوند .


گل رهایی 


نشان رهایی


خدمتگزاران جلسه


تایپ:مسافر حامد
عکاس:مسافر رضا
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر محمد رضا دوشنبه 27 شهریور 1396 13:04
خدا قوت به استاد نگهبان و دبیر عزیز و تبریک این هفته به کلیه مرزبانان و اسیستانت محترم و جناب جلال امینی و سپاس از کلیه زحمتکشان کنگره
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic