گزارش عملکرد لژیون نوزدهم ، کمک راهنما همسفر سمیرا جعفری
یکشنبه 12 شهریور 1396 ساعت 14:24 | نویسنده این مطلب : همسفر: سارا | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

گزارش عملکرد لژیون نوزدهم، کمک راهنما همسفر سمیرا 

موضوع: سی دی نتیجه

 اگر شما آمدید کنگره و هیچ حسی به مسافرتان ندارید و خواسته این را ندارید که آموزشها را کاربردی کنید و حرکت نکنید به نتیجه و حال خوش نمی رسید.


در آغاز لژیون آزمونی از وادی اول و دوم  از اعضای لژیون نوزدهم گرفته شد. بعد از آن همسفران پیرامون سی دی نتیجه مشارکت کردند.

راهنمای لژیون همسفر سمیرا فرمودند: ابتدای سی دی در مورد مثلث درمان که شامل جسم،روان و جهانبینی است صحبت شده که جزء واجبات و ضروریات است و انسانهایی که نتوانند در این مثلث تعادل ایجاد کنند انسانهای بی تعادلی هستند و مشکل دار هستند . تمام افراد در هر پست و مقامی که باشند باید تعادل کافی در هر سه ضلع را داشته باشند.

برای درمان اعتیاد از تریاک استفاده کردند که اصلا قابل باور برای کسی نبود ولی با پشتکار ، تلاش و تفکر  آقای مهندس به همه ثابت کرد که شربت اوتی برای کسانی که اعتیاد دارند بهترین است و علاوه بر درمان اعتیاد بیماریهای دیگر ی را هم درمان می کند .

دو بیماری هست که مادر همه مریضی ها است و بیشتر افراد در دنیا دچار آن هستند.

1:بی خوابی

2:یبوست

آقای مهندس فرمودند: خانم ها روزی چهار یا پنج هزار قدم پیاده روی و آقایان ده هزار قدم پیاده روی بکنند. همه بدنها مریض اند و فقیرند یعنی کمبود منیزیم، فسفر، کلسیم، آهن، انواع ویتامینها، انواع مواد معدنی و...دارند. چون بیشتر افراد از غذاهای فست فود ،لازانیا، ماکارونی، سوسیس، کالباس ......استفاده می کنند. سرکه سیب به خاطر موادی که درونش است امراضی مثل نقرس ،مشکلات کبد،...و حتی برای پوست هم مفید است و بیماری پوستی را درمان می کند. کسانی که خوابشان به موقع و درست نیست منجر به سکته قلبی و منجر به انواع مریضی ها می شوند. یکی از دلایل یبوست به خاطر این است که از میوه های تازه و سبزیجان تازه استفاده نمی کنیم و از غذاهای فریز شده استفاده می کنیم. آقای مهندس تمام اینها را بیان می کند که به جای اینکه فقط به ظاهر خود توجه کنیم به جسم خودمان بیشتر اهمیت بدهیم و به نظر من خداوند بهتر می داند چه بینی، چه گونه هایی برای من خوب است. بینی هر کس هرچه قدر باشد بزرگ، کوچک....به ریه های شخص مربوط است پس دخالت توی کار خدا انجام ندهیم و بیشتر به فکر جسممان باشیم .

جهانبینی افراد، در سطح دنیا بیمار است. الان در سطح جهانی اینگونه است، افکاری که ظاهری اند و فریبنده همه آن را می پذیرند مثال آن داستانی که همه ماری را قبول کردند که شکلش را کشیده بود ولی به خود کلمه توجه نکردند. خیلی ها خواستند فقط با جهان بینی پیش بروند ولی با شکست مواجه شدند به خاطر اینکه فقط به یک نقطه نگاه کردند مثل روشهایی که برای ترک اعتیاد استفاده می کنند که بعد از چند وقت نگه داشتن فرد معتاد، با یک آزمایش می گویند دیگر معتاد نیست به قول آقای مهندس یک کاسه ترشی بخور و برو آزمایش. طبق روش دی اس تی برای درمان اعتیاد باید سه ضلع جسم، روان و جهان بینی با هم درمان شود که فرد به تعادل برسد.

در این سی دی آقای مهندس می فرمایند برای عبور از سختی ها و برای اینکه به نتیجه برسی باید از سه مرحله بگذری

1:حس

2:خواست

3:حرکت

حس اولین نیرویی است که قوه عشق را بکار می اندازد و اولین نیرویی است که قوه ایمان را راه اندازی می کند. هم عقل، هم عشق و هم ایمان را حس راه اندازی می کند پس حس یعنی گیرنده. باید حس هر کاری را داشته باشیم.  باید من همسفر حس آمدن به کنگره راداشته باشم، باید حس سی دی نوشتن، مشارکت کردن، سر موقع آمدن را داشته باشم و حسم به کنگره سالم باشد اگر حسم ناسالم باشد به نتیجه نمی رسم. وقتی یک همسفر افکارش آلوده باشد در یک نقطه متمرکز می شود بعد تشخیص نمی دهد و حس درستی دریافت نمی کند. اگر حسم پر از کینه، نفرت، انتقام و خراب باشد حس ما کامل نیست. حس باید پاک باشد و حس دوست داشتن در آن باشد و مقایسه هم در آن نباشد. چشمم به تو و دلم هوای دیگر است.

حس که سالم شود باید خواسته هم سالم باشد و روی خواسته اش باید محکم و پا برجا باشد و با کوچکترین چیز عقب نشینی نکنیم. در هر خواسته مشکلاتی وجود دارد من همسفر یا مسافر آمدم کنگره حسم نسبت به کنگره و روش دی اس تی خوب شود و ایمان پیدا کردم به کنگره حالا ممکن است پذیرش نداشته باشند اگر خواسته ام قوی باشد اگر شش ماه هم بیایم و در تازه واردین بنشینم می آیم تا پذیرش بشوم.

مساله بعدی حرکت است که ممکن است به مسائل و مشکلات متعددی برمی خوریم من همسفر حسم درست شد خواسته هم داشتم تا شروع به حرکت می کنم نیروهای بازدارنده سر راهم قرار می گیرد و می خواهد نگذارد من حرکت کنم باید مراقب باشیم به قول راهنمای عزیزم خانم زهره نیروهای بازدارنده تا دم در کنگره دنبال ما هستند بعد از حرکت است که ما به نتیجه می رسیم این را هم در نظر داشته باشید که گاهی به نتیجه بالا می رسیم و گاهی از صد در صد نتیجه به سی یا چهل درصد می رسیم باز هم ما برنده هستیم .

تمام چیزهایی که انسان می خواهد به آن احساس داشته باشد باید یک جاذبه ای داشته باشد بر مبنای آن جاذبه، شما نسبت به اون حس پیدا می کنید. اگر آن جاذبه نداشته باشد ممکن است آن حس به وجود نیاید. حس دنبال جاذبه می گردد مثلث عشق که در وادی چهاردهم آن را بیان می کنیم از سه ضلع حس، سایه ها و جاذبه تشکیل شده به طور مثال اگر بخواهی نسبت به جنس مخالف یک احساسی داشته باشی باید یک سایه و شخصیتی باشد. ما هم به عنوان یک همسفر باید جاذبه داشته باشیم تا مسافرمان حس دوست داشتن در آن به وجود آید باید مانند گل محمدی باشیم نه بوی تعفن و به قول آقای مهندس بوی پیاز سرخ کرده. ما باید دارای قدرت و توان باشیم تا اگر شرایطی پیش آمد پشتیبان مسافرمان باشیم. چرا روش دی اس تی این قدر جاذبه دارد چون ذره ذره و به روش تدریجی به درمان و تعادل می رسند .

این سی دی می خواهد به ما آموزش بدهد که اگر در هر کاری این شرایط وجود نداشته باشد به نتیجه نمی رسیم و همیشه راکد هستیم. اگر شما آمدید کنگره و هیچ حسی به مسافرتان ندارید و خواسته این را ندارید که آموزشها را کاربردی کنید و حرکت نکنید به نتیجه و حال خوش نمی رسید. برای رسیدن به رهایی مسافرتان مشکلات هست باید بتوانید از این مشکلات عبور کنید تا به نتیجه برسید به نظر من نتیجه هر کاری که می خواهیم انجام بدهیم خیلی مهم است من فقط می خواهم بیایم کنگره مسافرم به درمان برسد و بروم یا بیایم کنگره تا به مرحله کمک راهنمایی و مراتب بالا برسم. امیدوارم با حس سالم و خواسته ی قوی و حرکت درست به نتیجه دلخواه برسید.

با احترام کمک راهنما همسفر سمیرا

منبع: وب لژیون کمک راهنما همسفر سمیرا

مرتبط با: گزارش لژیون های آموزشی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرافسانه سه شنبه 14 شهریور 1396 19:37
سلام وخدا قوت خدمت خانم سمیرا وخانم سارای گرامی.بسیار زیبا بود.
همسفر آزاده دوشنبه 13 شهریور 1396 13:12
بسیار عالی، سپاس فراوان از خانم سمیرا بابت مطالب پربار و خانم سارای مهربان بابت انعکاس مطالب
همسفرحکمت دوشنبه 13 شهریور 1396 08:30
خداقوت خدمت خانم سمیرا ی عزیزوسپاس فراوان بابت مطالب آموزنده ودلنشین تان و آرزوی موقعیت هرچه بیشتر برایتان دارم
همسفر عفت یکشنبه 12 شهریور 1396 22:26
خدا قوت خدمت خانوم سمیرا عزیز
بسیار زیبا و آموزنده
به امید موفقیت و رهایی لژیون خانم سمیرا عزیز
درپناه خداوند
همسفر سارا یکشنبه 12 شهریور 1396 15:36
بسیار عالی بود
خداقوت و سپاس از خانم سمیرای عزیز بابت انعکاس عملکرد لژیون هر هفته در وب لژیون آینده روشن
تشکر فراوان از خانم زهره عزیز بابت مدیریت وارسال مطالب در سایت شیخ بهایی
جوان و جاوید باشید..

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو