گزارش جلسه خصوصی همسفران سیستم ایکس
دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 23:33 | نویسنده این مطلب : همسفر فخری | ( نظرات )

به نام خدا

روز دوشنبه ۹۶/۰۵/۳۰ جلسه پنجم از دور سیزدهم کارگاه‌های آموزشی خصوصی هم‌سفران شعبه شیخ بهایی با نگهبانی هم‌سفر سارا، استادی هم‌سفر زهرا و دبیری هم‌سفر مهتاب با دستور جلسه:" سیستم ایکس" رأس ساعت 16  آغاز به کار کرد.


محیط اطراف هم روی سیستم ایکس ما اثر می‌گذارد اگر ما وارد یک محیط شاد مثل عروسی یا جشن تولد شویم ما شاد و خوشحال می‌شویم ولی اگر وارد یک محیط غم‌انگیز و ناراحت‌کننده شویم روی سیستم ایکس ما تأثیر می‌گذارد و ما هم ناراحت می‌شویم...

سخنان استاد:

سیستم ایکس مجموعه تولیدکننده مخدرهای طبیعی بدن یا نروترانسمیترها یا ناقل‌های عصبی و مدیاتورها و غدد درون‌ریز و برون‌ریز است و چون ما هنوز نمی‌دانیم دقیقاً کار این سیستم چیه و در کجای بدن قرار دارد نام این سیستم را ایکس گذاشته‌ایم. به قول آقای مهندس می‌تواند در مغز ما یا نخاع ما و یا در غده هیپوفیز ما باشد.

 ارتباط سیستم ایکس با اعتیاد چیست؟ وقتی ما مواد مخدر را داخل بدنمان می‌کنیم این مواد به نقاط مختلف سیستم عصبی ما ضربه می‌زند و در بدن ما اختلال به وجود می‌آورد بنابراین ضد ایکس یعنی کلیه مواد مخدر و مواد محرک زا و توهم‌زا و داروهای اعصاب که بی‌رویه استفاده می‌شود به ناقل‌های عصبی ما مثل انکفالین، دوپامین، آدرنالین و...ضربه وارد می‌کنند. یکسری از مواد را ما از اطراف وارد بدنمان می‌کنیم عناصری مثل فسفر، کلسیم، پتاسیم و بقیه ویتامین‌ها که در خاک وجود دارد را ما می‌توانیم به بدنمان برسانیم چون بدن ما از خاک آفریده‌شده ولی یکسری از مواد را نمی‌توانیم از محیط اطراف بگیریم و مغز باید بسازد و وارد بدن ما کند که نروترانسمیترها هستند که دینورفین را می‌سازند و به بدن ما می‌دهند و تمام این ناقل‌های عصبی هستند که کل جریان زندگی ما را در اختیاردارند و اگر یکی از این ناقل‌ها دچار اختلال شود ما دچار بیماری می‌شویم. خوابیدن و بیدار شدن ما و مسائل زناشویی ما بستگی به تولید مخدرهای درونی بدن ما دارد مثلاً یک روز صبح از خواب بیدار می‌شویم و انرژی زیادی داریم ولی یک روز دیگر که بیدار می‌شویم حوصله نداریم و نمی‌خواهیم کارهای روزانه خودمان را انجام دهیم و حتی حوصله اینکه به خودمان برسیم را نداریم.

ما با فکر و اندیشه مثبت سیستم ایکس خودمان را تنظیم کنیم و با فکر و اندیشه منفی سیستم ایکس را تخریب می‌کنیم ما با افکار منفی و اینکه من نمی‌توانم و نمی‌شود سیستم ایکس را نابود می‌کنیم ولی اگر به خودمان انرژی مثبت دهیم و مثبت فکر کنیم و در برابر مشکلات مقاوم باشیم و صبر و تحمل داشته باشیم سیستم ایکس ما همیشه سالم می‌ماند ولی کارهای ضد ارزشی و افکار منفی باعث بیماری اسکیزوفرنی می‌شود که اسکیزوفرنی خودش بیش از 150 نوع بیماری را دارد که بیماری روان‌تنی نام دارد.

تریاک که از یک گیاه ترشح می‌شود مشابه آن درون بدن انسان هم هست خداوند وقتی تریاک را آفرید برای درمان بیماری اعتیاد و برای درمان بیماری‌های روحی و روانی آفرید در کنگره مسافران که شربت تریاک مصرف می‌کنند اگر بیماری قلبی و گوارشی داشته‌اند هم‌زمان با سفر ایکس بقیه بیماری‌هایشان هم درمان می‌شود پس تریاک در علم پزشکی زیاد استفاده می‌شود. در بعضی داروها ترکیبات تریاک مثل نارسئین، مرفین، کدئین وجود دارد و تنها دارویی است که سیستم ایکس را تنظیم می‌کند و همانطورکه تریاک به بدن ما آسیب می‌زند می‌تواند بهترین دارو برای ما باشد هر چیزی مقدار کمش دواست به‌اندازه‌اش غذاست و زیاد از حدش سم است. تریاک اگر دست پزشک حاذق باشد شمارا معالجه می‌کند و اگر دست مردم عادی باشد خیانت است چون نمی‌دانند چگونه استفاده کنند.

ما علاوه بر اینکه باکارهایمان روی سیستم ایکس خودمان تأثیر می‌گذاریم روی سیستم اطرافیانمان هم می‌توانیم تأثیر بگذاریم. اگر من مرتب بچه خودم را سرزنش کنم که تو درست خوب نیست٬ تو بچه خوبی نیستی ناخودآگاه روی سیستم ایکس بچه تأثیر می‌گذارم و او یک بچه منزوی و گوشه‌نشین می‌شود ولی اگر به بچه امید به زندگی بدهم و او را تشویق کنم سیستم ایکس او را می‌توانم بسازم.

محیط اطراف هم‌ روی سیستم ایکس ما اثر می‌گذارد اگر ما وارد یک محیط شاد مثل عروسی یا جشن تولد شویم ما شاد و خوشحال می‌شویم ولی اگر وارد یک محیط غم‌انگیز و ناراحت‌کننده شویم روی سیستم ایکس ما تأثیر می‌گذارد و ما هم ناراحت می‌شویم.

 حالات روحی و روانی و تعادل بدن ما به دو چیز بستگی دارد 1_داروهایی که مصرف می‌کنیم غذایی که می‌خوریم افکار مثبت و منفی.2_ژن که در سیستم ایکس خیلی مهم است.

بیماری اعتیاد، بیماری دوشخصیتی و رفتارهای جنون‌آمیز از طریق ژن به بچه منتقل می‌شود کسانی که مادر زادی یا ژنتیک بیمار هستند یا اعتیاددارند ژن دوپامین و دینورفینشان اشکال دارد و تعادل ندارند و همیشه احساس می‌کنند که یک‌چیزی در بدنشان کمبود دارند وقتی یک پیک الکل می‌نوشند سریع حالشان خوب می‌شود چون نیازشان برطرف شده اگر یک انسان عادی یک پیک الکل بخورد صد در صد حالت تهوع و سرگیجه می‌گیرد و الکل به بدنش نمی‌سازد چون سیستم ایکسش ژنتیک سالم است. ژنتیک می‌تواند روی قد ما٬ روی صورت ما و رنگ موهایمان تأثیر بگذارد و می‌توانیم از خانواده ارث ببریم. وقتی پدر یا مادر ما یک اخلاق بدی داشته باشند و ژنتیک این اخلاق بد به ما رسیده باشد قرار نیست این اخلاق بد تا آخر عمر با ما باشد ما می‌توانیم خودمان ژن آن را بسازیم و اخلاق بد خودمان را به اخلاق خوب تبدیل کنیم.

 تئوری ایکس به ما می‌گوید منشأ تمام بیماری‌های ما بستگی به عدم تعادل سیستم ایکس دارد و نکته آخر در مورد سد خونی مغز است یکسری مویرگ‌ها در بدن ما هستند که خون را به مغز ما می‌رسانند و نمی‌گذارند میکروب‌ها و باکتری‌ها وارد مغز ما بشوند و تنها چیزی که وارد خون ما می‌شود مواد مخدر، الکل و قرص‌های روان‌گردان هستند که وارد خون می‌شوند و با چربی‌ها مخلوط می‌شوند و وارد مغز می‌شوند و آرام‌آرام سیستم مغزی ما را به دست می‌گیرند.

نویسنده: هم‌سفر فخری

عکاس: هم‌سفر فهیمه

 

مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فرزانه جمعه 3 شهریور 1396 23:46
با سلام وخدا قوت خدمت سر کار خانم فخری وخانم فهیمه وارزوی سلامتی وجایگاه های بالاتر برای خانم زهرای عزیز وارزوی رهایی وقرار گرفتن همه عزیزان در جایگاه والای استادی از ایزد یکتا
اعظم همسفرمهدی (میر داماد) چهارشنبه 1 شهریور 1396 18:49
تبریک تبریک به زهرای عزیزم امیدوارم در جایگاه بالاتر ببینمت
خداقوت به خانم سارای عزیزم ومهتاب عزیزم
وتشکر از خانم فخری وفهمیه ی عزیز
شاد باشید
مسافر ولی و همسفر مریم چهارشنبه 1 شهریور 1396 12:35
تبریک میگیم جایگاه استادی را خدمت خانم زهرا دختر گلمان
انشاالله جایگاه کمک راهنمایی
خداقوت خدمت خانم سارا ب خاطره اموزشهایی که ب زهرا جان
ارائه دادن شکر شکر شکر
همسفر زهرا سه شنبه 31 مرداد 1396 13:03
سپاس و خداقوت خدمت تمام خدمت گذاران کنگره۶۰
مخصوصا خانم فخری و خانم فهمیه عزیز.و راهنمایه بزرگوار و عزیزم خانم سارا
خداقوت خدمت خانم مرضیه و خانم حکمت عزیز خدمت گذاران نشریات کنگره
همسفرحکمت سه شنبه 31 مرداد 1396 11:13
تبریک صمیمانه به خانم زهرای عزیز بابت جایگاه استادی و استادی بسیارزیبایتانانشاءالله درجایگاههای بالاتر ببینمتان خداقوت خدمت خانم فخری عزیزوخانم فهیمه عزیزم وسپاس به خاطر زحماتتان بهترینهارابرای شما عزیزان آرزومی کنم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات