مشارکت های مکتوب همسفران
چهارشنبه 25 مرداد 1396 ساعت 16:36 | نویسنده این مطلب : همسفر رویا | ( نظرات )

به نام خداوند جان و خرد     کزین برتر اندیشه بر نگذرد

مشارکت های مکتوب لژیون دوم همسفران لژیون کمک راهنما سارا 

در باب دستور جلسه هفتگی : سیستم ایکس

 اگر سیستم ایکس من خوب کار کند من در همه موارد زندگی متعادل هستم این یعنی آرامش و صلح داشتن در زندگی و این همان خوشبختی است.


سلام دوستان الهام هستم یک همسفر

اعتیاد در اثر عدم تعادل ناقل های عصبی است که مواد مخدر از سد خونی مغز عبور کرده اند و این تعادل را بهم ریخته اند. ناقلهای عصبی تمام زندگی ما را در بر دارند مثلا اگر کسی یکی از این ناقلهای عصبی مثل دوپامین ، سرتونین ، آدرنالین ، انکفالین و ... را کم داشته باشد شخص میل به خودکشی دارد .

چون اعتیاد تعادل بین این ناقلها را از بین می برد. کنگره 60  این تعادل را به روش دی اس تی با داروی اوتی برای مسافران درست کرده است.

همان طور که می دانیم مجموعه نوروترانسمیتر ها ، ناقل های عصبی و مجموعه هورمون ها، مدیاتورها، غدد دورن ریز و برون ریز را سیستم ایکس می گویند و اعتقاد آقای مهندس دژاکام بر این است که هر اختلالی در این ناقل های  عصبی به وجود بیاید به صورت یک بیماری خود را نشان می دهد حال این بیماری می تواند ام اس ، پارکینسون ، آلزایمر و سرطان و...باشد.

 

سلام دوستان فرزانه هستم یک همسفر 

اگر ما بخواهیم در مسئله ای به نتیجه برسیم باید تعریف پایه را  یاد بگیریم و تعاریف باید قوی و خالص باشد.

کنگره 60 برای اولین بار صورت مسئله اعتیاد را باز کرده و درمان قطعی را انجام داد و تعریف سیستم ایکس و رابطه سیستم ایکس آنرا با درمان قطعی اعتیاد ثابت کرد و مشخص کرد که سیستم ایکس تولید کننده مخدرهای طبیعی بدن شامل نوروترانسمیترها یا واسطه های شیمیایی یا ناقل های عصبی در فضای سیناپسی و مجموعه هورمون ها و غدد درون ریز گفته می شود و همچنین بیان کرد که با استفاده از مواد اعتیاد آور، بدن از حالت تعادل طبیعی خارج می شود و آنتی ایکس محسوب می شود و ترکیب شیمیایی پیک های عصبی در انسان و سایر حیوانات یکسان است و پیک عصبی در ترکیب شیمیایی که گیاه وجود دارد در انسان هم اثر می گذارد برای همین تریاک بهترین گیاه برای درمان اعتیاد از هر گونه مواد و هر دسته می باشد و با استفاده از داروی اوتی که از تریاک گرفته می شود سیستم ایکس بدن و مخدرهای طبیعی بدن راه اندازی می شود که مدت آن یازده ماه است و همچنین افکار بد و فرو رفتن در ضد ارزشها نیز انسان را از تعادل طبیعی خارج می کند که با آموزش صحیح و تزکیه و پالایش نیز سیستم ایکس راه اندازی شده و به تعادل می رسد پس مواد مخدر و افکار مخرب وانجام اعمال ضد ارزشی هم آنتی ایکس محسوب می شود استفاده از تریاک باعث می شود که مواد مخدر در فضای سیناپسی که فضای خالی بین نرون ها یا همان رشته ها ی عصبی است درد را بلوکه کرده و فرد در حالی که بیمار است متوجه بیماری خود نشود برای همین هم کسانی که درد دارند به آن ها مورفین تزریق می کنند تا  احساس درد نکنند.

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر

  در دو مدل به  سیستم ایکس تخریب وارد می شود 1 - به صورت بی سیم است و 2 - به صورت باسیم . با سیم همان مواد شیمایی و مواد مخدری است که ما  وارد بدن خودمان می کنیم و اکثر قرص های افسردگی و روان گردان و بی سیم مثل  فکر های منفی و افسردگی و ترس و غم است و تمام این کارهای ضد ارزشی باعث صدمه زدن به بدن و سیستم ایکس می باشد و این فکر های منفی باعث بیماری سایکوسوماتیک می شود که بیش از 150 نوع بیماری است و روان تنی نام دارد و  بسیار روی سیستم بدن تاثیر می گذارد و سیستم ایکس بدنمان را درچار اختلال می کند و این می شود که ما دچار اکثر بیماری ها چه از نظر روحی یا جسمی می شویم.

سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر

راجع به اعتیاد دو گروه بودند که معتقد به روشهای درمان بودند . یک دسته از آنها می گفتند که فقط از داروهای سیستم پزشکی و دارو استفاده کنند با عناوین و شرایط مختلف. یک گروه دیگری می گفتند باید مسائل معنوی  باشد مثل گروه درمانی، گفتار درمانی،سیرو سلوک درمانی.

یک گروه تابع جسم و یک گروه تابع روان (خلق و خو )  بودند که بعدا همدیگر را پذیرفتند. کنگره 60 در هر دو تا مورد دست گذاشت هم جسم و هم روان. ما در کنگره 60 در سیستم بیوشیمی ذره ذره تجربیات خاصی را تجربه کردیم آزمایشات که انجام دادیم درکنگره روی مدل انسان بود. یک سیستمی در بدن انسان هست بنام سیستم ایکس. یک سری مجهول شامل مغز ، غدد برون ریز و درون ریز و غدد فوق کلیوی . در کل مجموع سیستم ایکس که ممکن است در جاهای د یگر هم باشد ما خبر نداریم یک سری مواد شبه افیونی شیمیایی تشکیل می شود که تمام حالات روحی و روانی هر شخصی در کنترل این مواد شیمیایی هست یک چیز عجیب و غریبی است. اگر سیستم ایکس  یا شبه افیونی خوب کار نکند سیستم ایمنی بدنی هم خوب کار نمی کند ممکن است هزار و یک نوع مرض بگیریم مثل یک شکافی داخل دیوار.

سیتم ایکس بسیار سرنوشت ساز است. اگر سیستم ایکس من خوب کار نکند من نمی توانم تشخیص بدهم کدام کار خوب است و کدام کار بد. کدام کار ضد ارزشی و کدام ارزشی. اگر سیستم ایکس من خوب کار کند من در همه موارد زندگی متعادل هستم. یعنی آرامش و صلح داشتن در زندگی و این همان خوشبختی است. سیستم ایکس در مسافران ما با مصرف مواد  OT در زمان و شرایط و مکان مناسب همراه با آموزش گرفتن و در ما با همراهی و صبوری و بال پرواز بودن برای مسافران خود و همراه با آموزش و همراهی کردن مسافران خود می توان این سیستم ایکس یا مواد شبه افیونی را متعادل کرد. 

با احترام اعضای لژیون دوم همسفران

تایپ: همسفر رویا     

 

 

مرتبط با: مشارکت های مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فرزانه یکشنبه 29 مرداد 1396 11:03
با سلام وخدا قوت خدمت سرکار خانم زهره وخانم رویاوسپاس از استاد ارجمندم خانم سارا که با استفاده از اموزش های ناب کنگره ما را برای زندگی بهتر راهنمایی میکنند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic