به نام خالق بی همتا

سایت کنگره"دروازه ای به سوی نور"
گفت و گو با کمک راهنمای محترم سرکار خانم فخری  از خدمتگزاران وبلاگ شعبه شیخ بهایی


در دنیای امروز استفاده از اینترنت و فضای مجازی نقش مهمی در زندگی انسانها دارد، حتی با یک گوشی موبایل هم می توانیم به سایت کنگره برویم  و از مطالب آن استفاده کنیم،...

 

لطفا طبق رسم کنگره خودتان را معرفی نمایید؟

سلام دوستان فخری هستم یک همسفر، آنتی ایکس مصرفی مسافرم تریاک بود، مدت سیزده ماه سفر اولشان طول کشید، به روش دی اس تی با داروی اپیوم، به راهنمایی آقای اکبر سلیمانی و راهنمای خوب خودم خانم طاهره اسماعیلی و به شکر خدا پنج سال و چهار ماه است که آزاد و رها هستیم.

شما از خدمتگذاران سایت هستید، لطفا از تجربیات خودتان برایمان بگویید ؟

خدمت در وبلاگ تجربه کاملا متفاوتی برای من بود که توانستم علم کنگره را بهتر و بیشتر درک کنم، یک بار دلنوشته ای از خودم از زمانی که در تاریکی های  اعتیاد بودیم نوشتم که در جلسه وبلاگ نویسان خیلی از دلنوشته ام تعریف کردند، خودم باورم نمی شد، آنجا بود که متوجه شدم خدمت در وبلاگ چقدر دست به قلم انسان را قوی و توانمند می کند.

خدمت کردن در سایت چه تاثیری بر سفر مسافران و همسفران دارد ؟

وقتی مطلبی را گوش می کنیم، ضبط می کنیم و بعد تایپ می کنیم، باعث می شود آموزش ها تکرار شود و همین تکرار آموزش ها ملکه ذهن انسان می شود تا مطالب را بهتر درک کند و باعث بالا رفتن نقطه تحمل می شود و این که زمانی را که سپری کردی صرف آموزش خودت شده و یک کار مفید انجام داده ای که لذت آن کار به خودت برمی گردد.

آیا استفاده از سایت تاثیری بر سفر ،مسافران و همسفران سفر اول دارد ؟

سفر اولی ها با خواندن مطالب سایت می توانند به روند  سلامتی و کیفیت درمان خودشان کمک کنند و به این باور برسند که آنها هم می توانند اعتیادشان را درمان کنند، تجربه نشان داده افرادی که از سفر اول به سایت وصل بوده اند، توانسته اند به جایگاه های بالاتری برسند.

 

چه لزومی دارد که تمامی مطالب کنگره در فضای مجازی بازتاب داشته باشد؟

در دنیای امروز استفاده از اینترنت و فضای مجازی نقش مهمی در زندگی انسانها دارد، حتی با یک گوشی موبایل هم می توانیم به سایت کنگره برویم  و از مطالب آن استفاده کنیم، شاید من سی دی را در لژیون نتوانسته ام متوجه بشوم، می توانم از دانش و آگاهی وبلاگهای دیگر استفاده کنم، گزارش تولدها و عکس های تولد خود گویای این مساله است که بتوانیم به تمام دنیا بگوییم که درمان قطعی اعتیاد در ایران و در کنگره 60 اتفاق می افتد .

اگر خاطره ای در این رابطه دارید بفرمایید ؟

وقتی کار در وبلاگ شعبه را شروع کردم ،خانم لیلا خدابخشی که امیدوارم هرکجا که هستند، همیشه موفق باشند مدیر وبلاگ بخش خانواده بودند که گفتند وقتی مطلبی را می خواهید تایپ کنید سعی کنید سه مولفه صوت و نور و حس در مطلبتان کاملا مشهود باشد تا کسی که مطلب را می خواند به دلش بنشیند و من هم سعی کردم این کار را تا جایی که می توانم عملی کنم و امیدوارم توانسته باشم این حس زیبا را منتقل کنم.از این که در قسمت سایت خدمت می کنید که اصولا زیاد دیده نمی شوید ،چه حسی دارید ؟ آیا خدمتی که جلوی چشم نباشد هم می تواند به انسان انرژی بدهد ؟

برایم فرقی نمی کند که دیده نمی شوم، بزرگترین عبادت خدمت کردن است، همه اعضای کنگره در حال آموزش و خدمت هستند، خدمت در هر جایگاهی، وقتی با عشق باشد مسلما نتیجه ای که در بر دارد شیرین و لذت بخش است. عملی سالم است که نتیجه آن خیر باشد، وقتی می بینم که افرادی هستند که از طریق سایت وارد کنگره می شوند، خوشحالم که خداوند به من این فرصت را داد که در کنار خدمتگزارانی قرار بگیرم که بتوانیم پیام کنگره را در اختیار دیگران قرار دهیم تا کسانی که خواستار رهایی از اعتیاد هستند با کنگره آشنا شوند .

 این خدمت چگونه باعث رشد می شود؟

ما وقتی خدمت می کنیم مقدار زیادی انرژی می گیریم و این انرژی به ما انگیزه و اعتماد به نفس و قدرت حرکت می دهد تا خدمت های بعدی را بهتر انجام دهیم، من وقتی مطلبی یا گزارشی را تایپ می کنم، اینقدر انرژی می گیرم که این انرژی باعث می شود در آن روز کارهای مفید زیادی انجام دهم، وعده خداوند دروغ نیست، وقتی ذره ای کار خوب انجام دهیم پاداش آن را می بینیم .

 

 پیامتان برای کسانی که دوست دارند در این بخش خدمت کنند چیست ؟

راه هزار فرسنگی با قدم اول شروع می شود، پس درنگ نکنند و این که از من گذشته و یا کامپیوتر بلد نیستم، بهانه است ،باید با تکنولوژی پیش برویم زیرا خانم زهره مدیر محترم وبلاگ و بقیه خدمتگزاران به این عزیزان کمک می کنند.

و اما حرف آخر؟

ما باید درک کنیم در کنگره چه چیزهایی نصیب ما شده، پس قدردان آن باشیم و بدانیم که بهترین الگوی ما آقای مهندس دژاکام هستند، پس در گسترش و انتقال علم کنگره قدم برداریم، هفته سایت را به همه خدمتگزاران و وبلاگ نویسان تمامی شعب کنگره تبریک می گویم.

 

با سپاس فراوان از شما که همیشه شاهد  ردپایی از خدمتتان در وبلاگ شعبه و   همچنین در بقیه بخش ها هستیم و  در کمال آرامش و متانت و سکوت  همواره از خدمتگزارن مخلص کنگره بوده اید.

تهیه گزارش: همسفر آزاده

مرتبط با: مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مهتاب سه شنبه 10 مرداد 1396 15:10
عرض تبریک و خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم فخری که همیشه خدمتهای خالصانه شان برای من آموزشه.مصاحبه بسیار دلنشین و زیبایی بود.خدا قوت خدمت خانم آزاده عزیز
همسفرحکمت دوشنبه 9 مرداد 1396 13:12
خداقوت خدمت خانم فخری عزیزواین هفته رابه شما وهمه ی خدمتگزاران عاشق درسایت تبریک عرض میکنم
همسفرحکمت دوشنبه 9 مرداد 1396 13:11
خداقوت خدمت خانم فخری عزیزواین هفته رابه شما وهمه ی خدمتگزاران عاشق درسایت تبریک عرض میکنم
همسفر زهرا(ب) یکشنبه 8 مرداد 1396 21:12
خداقوت به کمک راهنمایان عزیز کنگره ۶۰!!! درود بر خانم فخری عزیز،!! عالی بود!!،سخنی که ازدل بر آید لاجرم بر دل نشیند!! تشکر از خانم آزاده عزیز!!
همسفرفخری یکشنبه 8 مرداد 1396 18:31
ازهمه عزیزانی که به من لطف داشتندتشکرمی کنم
از خانم آزاده عزیزم تشکر می کنم
از خانم زهره عزیز که همیشه در کنارشان آموزش می بینم تشکر می کنم
همسفر سارا یکشنبه 8 مرداد 1396 18:01
بسیار عالی بود خانم فخری عزیز از بیانات زیبای شما لذت بردم و حس شیرین عاشقی را دریافت کردم
هفته سایت را خدمت شما کمک راهنما و وبلاگ نویس عاشق وخالص تبریک و تهنیت عرض می نمایم همچنین خدمت شما خانم آزاده عزیزم بابت تهیه گزارشات زیبا و تاثیرگذارتان
جوان و جاوید باشید..
همسفر فرزانه یکشنبه 8 مرداد 1396 14:26
باسلا وخدا قوت به تمامی خدمت گذاران دربخش وبلاگ تشکر از مصاحبه اموزنده ومفیدوتشکر از خانم فخری وازاده عزیز
همسفر زهرا اکبری یکشنبه 8 مرداد 1396 12:37
با تشکر از خانم فخری عزیز بسیار لذت بردم امیدوارم موفق باشید
همسفر محبوبه یکشنبه 8 مرداد 1396 08:42
ضمن خدا قوت به خانم آزاده،وتشکر ازخانم فخری.من هم لذت بردم واقعا هرروزی که خدمت وبلاگ انجام میشه در آن روز علیرغم اینکه زمان کمتر داری اما برکت ساعات بیشتر و کارهای بیشتر وبا کیفیت تری انجام می شود وبه قول خانم فخری عزیز،قطعا وعده خداوند دروغ نیست.
همسفرمانا یکشنبه 8 مرداد 1396 00:26
خسته نباشید خدمت خانم فخری وآراده عزیز .
این هفته را به همه خدمتگزاران سایت تبریک عرض میکنم .
همسفر فهیمه شنبه 7 مرداد 1396 21:47
خدا قوت خدمت خانم فخری عزیز بابت همه خدمتهای خالصانه و عاشقانه شما. بسیار دلنشین بود. ان شااله برکت این خدمتها در زندگی شما صد چندان باشد وتشکر از خانم آزاده بابت تهیه این گزارش زیبا
همسفر مرضیه شنبه 7 مرداد 1396 20:30
بسیار گزارش زیبایی بود از زحمات شما خانم فخری عزیز وهمه ی وبلاگ نویسان بسیار ممنون وسپاسگذارم از خانم آزاده هم بابت تهیه ی این گزارش زیبا ممنونم
مسافر وحید شنبه 7 مرداد 1396 20:10
سلام و خدا قوت خدمت تمامی خدمتگزاران سایت.
امید پیروزی و سربلندی برای کمک راهنمای محترم خانم فخری و همسفر آزاده.
هفته سایت و مقاله نویسی را به شما بالهای پرواز مسافران و کنگره تبریک عرض مینمایم
همسفز سمیرا شنبه 7 مرداد 1396 19:33
خانم فخری عزیز زیبا ودلنشین بود همیشه از شما انرژی می گیرم چون خیلی صبور ومهربان وبا عشق فعالیت می کنید.امیدوارم همیشه موفق وسر بلند باشید.
با تشکر از خانم آزاده مثل همیشه عالی بود.
همسفر فاطمه ج شنبه 7 مرداد 1396 18:52
خانم فخری عزیز همیشه از اینکه درکنارشما در وبلاگ نمایندگی خدمت می کنم لذت می برم ، امیدوارم که برکت این خدمت ها را در زندگی خود ببینید.
خداقوت خدمت خانم آزاده مثل همیشه عالی بود.
همسفر زهره توکلی شنبه 7 مرداد 1396 18:00
خانم فخری عزیز بسیار از بیانات شما لذت بردم. و از اینکه از زمانی که وارد کنگره شدم افتخار این را داشتم که در کنار شما بیاموزم بسیار خوشحالم.

خانم آزاده عزیز عالی بود
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو