مشارکت های مکتوب همسفران
پنجشنبه 22 تیر 1396 ساعت 09:51 | نویسنده این مطلب : همسفر رویا | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

مشارکت های مکتوب لژیون شانزدهم همسفران٬ لژیون کمک راهنما همسفر مانا خان باباپور

در باب دستور جلسه هفتگی: وادی یازدهم

همانگونه که رود در مسیر حرکت به سمت اقیانوس٬ قلوه سنگهای ریز و درشت را پشت سر میگذارد انسان هم باید برای رسیدن به هدف و مقصد در برابر فشار ها و سختیها مداومت نشان دهد و در صورت عدم دستیابی به هدف از ادامه مسیر ناامید نشود....


سلام دوستان فرشته هستم یک همسفر

کنگره 60 راهی برای رهایی تمام کسانی است که راه را گم کرده اند و در باتلاق ضد ارزشی ها و تاریکی ها اسیرند.

انسان باید بداند که هیچ گاه مسیر زندگی هموار و آسان نمی باشد ولی چیزی که مهم است خواسته و تفکر سالم هر فردی می باشد. هنگامی که تفکر سالم باشد،اگر بخواهد می تواند تمامی موانع را کنار بزند و با حس سالم، عقل سالم و عشق سالم به تمام خواسته های درست خود برسد و در مسیر زندگی راه را هموار نماید.

انسان هایی که زندگی یکنواخت و تکراری دارند و هر روزشان مانند روز قبل است و هیچ جهش و تغییری ندارند هیچ آموزشی را دنبال نمی کنند در حقیقت انرژی لازم را بدست نمی آورند.

در حقیقت این آموزش ها و پیگیری هاست که انسان را سرشار از انرژی می کند پس همواره در پی آموزش گرفتن باشیم تا چشمه درونمان خشک نشود و بتواند ما را به رود خروشان تبدیل کند که نهایتاً بتوانیم به سر منزل مقصود برسیم.

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر

بعد از این که به انسان اختیار داده شد اهریمن یاران خود را در لامکان گرد آورد و گفت به انسان ویژگی داده شده که ما فاقد آن هستیم بنابراین انسان را از طریق الهام و القا از مسیر خود منحرف کنیم و کلیدی ترین موضوع هم مادیات است که از  طریق آن، او  را می توان منحرف کرد.

 انسان با قوانینی که از طرف قدرت مطلق گرفته در حال آموزش گرفتن است و نمی توان قوانین را از بین برد ولی می شود آن را از مسیر خارج نمود، بعد اهریمن به سمت خمر رفت. خمر یعنی پرده و حجاب. یعنی آنچه روی عقل و اندیشه انسان را  می پوشاند به طوری که خوب و بد را تشخیص ندهد. خود خداوند نیروهای تخریبی و اهریمن را برای وجود هستی به عنوان نیروی مکمل لازم دانسته است تا انسان به درجه ای از فهم برسد تا  بداند چه کار و عمل سالمی را انجام دهد. پس برای خروج از ظلمت راهی جز اجرای قوانین الهی ندارد تا به بهترین شرایط زیستن برسد.

 ما ده وادی را پشت سر گذاشتیم و وادی یازدهم قانون چشمه های جوشان و رودهای خروشان همه به بحر و اقیانوس می رسند می باشد. برای اینکه شرایط تبدیل شدن به چشمه فراهم شود ما به دو ویژگی نیاز داریم یکی منابع اطلاعاتی صحیح در مسیر دانایی که ما وادی ها و جهان بینی را برای آن داریم و دیگر اختلاف پتانسیل درونی و بیرونی برای کسب انرژی است. این موضوع  از مسئولیت کوچک تا مراتب بالا ادامه دارد. خدمت داوطلبانه تغییر جایگاه بوجود می آورد و سبب ایجاد انرژی می شود بنابریان برای چشمه جوشان شدن بایستی مرتباً با حرکت های سالم ایجاد اختلاف پتانسیل نمود تا انرژی لازم برای ادامه آماده شود.

در اینجا می توان چشمه های جوشان و رودهای خروشان را به حرکت انسان برای رسدن به هدف و مقصود تشبیه نمود.

یعنی این که انسان هم برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت و رسیدن به روشنایی و نور باید مانند رود خروشان باشد و همانگونه که رود در مسیر حرکت به سمت اقیانوس٬ قلوه سنگهای ریز و درشت را پشت سر میگذارد انسان هم باید برای رسیدن به هدف و مقصد در برابر فشار ها و سختیها مداومت نشان دهد و در صورت عدم دستیابی به هدف از ادامه مسیر ناامید نشود و پس از کمی استراحت امید خود را بازیابی کرده و با قدرت به سمت هدف حرکت نماید.

چون رسیدن به بحر و اقیانوس نتیجه گام نهادن در مسیر درست و مداومت و تلاش بی وقفه در برابر شکستهای موقتی است.

سلام دوستان مانا هستم یک همسفر

هدف از خلقت انسان رسیدن به تکامل و نهایتاً رسیدن به منبع قدرت لایزال الهی است به همین منظور انسان با اختیار آفریده شده تا بتواند از دوراهی هایی که در مسیرش قرار دارد یکی را انتخاب کند.

 برای این مهم باید چشمه جوشان و رود خروشان باشیم. ما انسان ها به نوعی یک چشمه هستیم. حالا خشک، کم آب یا جوشان.

زمانی به تکامل می رسیم که چشمه ای از نوع جوشان باشیم و در ادامه باعث ایجاد رودهای خروشان شویم چگونه ؟؟

اعمال ما نقش مهمی در عملکرد این چشمه دارند هر چه به سمت ارزش ها باشیم جوشان تر می شویم اگر بتوانیم با انجام اعمال ارزشی در تمام سطوح به تعادل برسیم هیچ گاه چشمه جوشان و خروشان خشک نخواهد شد.

با گرفتن آموزش های مستمر می توانیم تغییر جایگاه بدهیم و با این تغییر جایگاه ها انرژی بدست آوریم و جوشان بمانیم تا ذخیره این انرژی برای حرکت های بعدی یعنی رود خروشان شدن آماده می شویم.

افرادی که به سطح بالایی از خواست و قدرتِ ادامه می رسند می توانند از سخت ترین موانع عبور کنند، یعنی هیچ توقفی ندارند.

اینجاست که من تبدیل به یک رود خروشان شدم و انرژی که از کائنات می گیرم به خودم تنها تعلق ندارد بلکه می توانم آن را به اطرافیان ببخشم و رودهای خشک اطرافم را پر آب کنم، تا آنها هم بتوانند چشمه های جوشان دیگری تولید کنند.

با احترام همسفران لژیون شانزدهم٬ لژیون همسفر کمک راهنما مانا خان  باباپور

نگارش متن: همسفر رویا

مرتبط با: مشارکت های مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: