خلاصه سی دی فاضلابهای جوشان
سه شنبه 6 تیر 1396 ساعت 17:57 | نویسنده این مطلب : همسفر:فهیمه | ( نظرات )

به نام دانای راز

خلاصه سی دی فاضلابهای جوشان

بعضی از انسانها چشمه های جوشان و رودهای خروشان و بعضی از انسانها باتلاقهای خروشان و فاضلابهای جوشان هستند و به باتلاقها می رسند.


 این سی دی از وادی 11 سخن می گوید. چشمه موقعی جوشان می شود که دارای منابع آب باشد. خاصیت بعد اختلاف ارتفاع یعنی آب در دل کوهها و تپه ها ذخیره می شود.

پس منابع آب و اختلاف ارتفاع باعث می شود که چشمه جوشان شود و به رود تبدیل شود. مثل رود می سی سی پی . چندین صد سال حرکت می کند که خروشان است و از اقیانوس می گذرد. ولی زاینده رود به باتلاق گاوخونی می ریزد یا رود هیرمند به دریاچه هامون می ریزد. انسان هم شبیه این می ماند برای اینکه به مقصد برسد چشمه جوشان و رود خروشان می باشد.

برای اینکه چشمه جوشان باشیم باید منابع اطلاعاتی و آگاهی داشته باشیم.

در تمام سطوح دو نوع دانائی داریم. دانائی خاص و دانائی عام. جدا از دانائی موثر و دانائی. فردی که یک مدرک تحصیلی دارد همه چیز سرش نمی شود، صرفا در یک رشته به دانائی رسیده است. انسانهایی که فقط می دانند مثل سی دی یا کتاب هستند وقتی می گوئیم دانائی، باید آموزش دیده باشند، اطلاعات داشته باشند و تفکر بکنند و تجربه هم کرده باشند.

دانائی عام: یعنی علم زیستن و  زندگی کردن یا علم و هنر زیستن. باید بتوانیم زندگی کنیم، مردم دار باشیم و از زندگی لذت ببریم و از ضد ارزشها دوری کنیم.

دانائی موثر یا خاص ، همان مثلث دانائی امین است که اضلاع آن تفکر، تجربه ، آموزش می باشد.

حالا هر انسانی می خواهد به مقصد و هدف برسد یعنی به نقطه صلح و آرامش و آسایش. کسی که ربا می خورد این به صلح نمی رسد به پول میرسد ولی به صلح نمیرسد. کسی که غیبت میکند یا دروغ می گوید یا مواد مخدر مصرف می کند اینها هیچگونه آسایش و آرامشی ندارند که منظورمان همان صرا ط مستقیم است. لذت بردن از این زندگی یعنی دوری از خلافهاست.

بعضی از انسانها چشمه های جوشان و رودهای خروشان و بعضی از انسانها باتلاقهای خروشان و فاضلابهای جوشان هستند و به باتلاقها می رسند.

درصدی از انسانها به اقیانوس می رسند که چشمه های جوشان و رودهای خروشان هستند. باید جوهره در ذات باشد در واقع باید در ذات آن جوهره باشد. جوال سیاه را هرچه بشوئی سفید نمی شود. باید در کنگره مشخص کنیم که چشمه های خروشان یا باتلاقهای خروشان هستی . در مورد همه هم صادق است. چشمه های خروشان ربطی به پول و مادیات ندارد. در هر شرایطی باسواد، پولدار، بی پول در مورد همه صادق است . باتلاقهای خروشان بعد از سه ماه می روند و ماندگار نیستند . تکلیف را باید مشخص کرد. که فاضلاب یا رود هستیم. از اول ورود به کنگره مشخص می شود باید یک ربع قبل از کلاسها و جلسات سر کلاس و جلسات حاضر باشیم.

اول باید در کنگره نظم داشته باشیم و دوم کاملا مطیع قوانین کنگره و کمک راهنما باشیم. باید بفهمیم در کنگره خدمت، خدمت بلا عوض است. آموزش داده می شود. رایگان است بگیر و استفاده کن و به کار ببر و عملکردی کن.  سوم امیدوار باشید. روش درمان کنگره را باید قبول داشته باشی . تسلیم قوانین کنگره و کمک  راهنما شوی. ما باید فرمانبرادی را یاد بگیریم تا فرمانده خوبی باشیم.

اگر خیلی می فهمی چرا قرصی یا تریاکی یا شیره ای یا شیشه ای شدی؟

اگر چه قطب عالم بشریت باشی ولی مصرف کننده باشی نشان می دهد که جاهل و نادان هستی و در راه اشتباه پا گذاشتی. باید هرچه داری دم در کنگره بگذاری و با خودت داخل نیاوری تا به رهائی برسی. حتی اگر چه فوق دکترا هم باشی، باید تسلیم کمک راهنما باشی. کنگره 60 مثل حمام عمومی در قدیمها می ماند . اگرچه سرهنگ یا تیمسار یا استاد دانشگاه و یا ... هم که باشی باید لباسهای خود را درآوری و وارد شوی. در حمام عمومی مردانه همه با یک لنگ توی حمام می روند و شستشو می شوند همه یک جور بودند. روح را باید بشوئی. جسم و روح و روان تو باید شسته شود. حالا کنگره 60 هم همینطور است همه باید یک جور وارد شوند تا افکار منفی و روح و روان آنها پاک و تمیز شود و به سلامتی و رهائی برسند.من کی هستم و چی هستم را دور بریزید کل کل نکنیم همه با پای مبارک خودمان آمدیم باید قوانین و حرمتها را گوش کنیم و مسائل راجدی بگیریم .

روش درمان شربت اپیوم در هیچ کجای دنیا وجود ندارد. سندی بدون عیب و نقص که آقای مهندس دژاکام و شاگردانش برای این روش زحمت فراوانی کشیده اند. در کشور ما جنگها و فداکاریهای زیادی شده و ما الان در آرامش و آسایش و امنیت کامل هستیم و داریم زندگی می کنیم. همین الان شبها که می خوابیم خیلی ها بیدارند و ما هنوز معنی امنیت را نمی دانیم. دو تا نعمت در زندگی ما هستند که هنوز معنی و مفهوم  آن را نمی فهمیم 1- سلامتی 2- امنیت و آرامش

برای شربت تریاک هم سختیهای زیادی کشیده شده همین طوری بدست شما نرسیده . شکر گزار آن باشید وگرنه ممکن است آنرا از دست بدهید . برای رفتن به کلینیک مرتب و نظم داشته باشید. شربت اوتی مادر تمام بیماریهاست. 25 داروی دیگر در اوتی وجود دارد. خواب آور، ضد خواب آور، شادی آور، ضد شادی، تسکین دهنده، ضد تسکین دهنده و ... همه  و همه   در این داروی اوتی وجود دارد که با هم ترکیب شدند و قوی ترین دارو می باشد. آنهائی که آب و رودهای جوشان هستند به اقیانوس و درمان و رهائی و سلامتی می رسند.

در کنگره تلفن زدن ممنوع است با کسی مشاوره نکنید مگر فقط با کمک راهنما. اگر مصرف کننده هستید ما به شما سرویس می دهیم. ولی اگر مریض هستید ما نمی توانیم سرویس بدهیم باید پیش پزشک بروید. چون به ما مربوط نمی شود. ما شتر مرغ نمی خواهیم. می گن بپر ،  می گه من شتر هستم میگن بار ببر ، می گه من مرغم . ما با تضاد برخورد می کنیم . تحت هیچ شرایطی قرصی پذیرش نمی کنیم چون نمی توانیم و بلد نیستیم. ما فقط به مصرف کننده مواد سرویس می دهیم. مار هرجوری که برود دم در خونه ی خودش باید صاف شود تا وارد خونه خودش بشه . ماهم باید همینطور باشیم .

در کنگره باید صاف و صادق باشیم باید یکرنگ و یکرو باشیم. آنموقع به آرامش و رهائی می رسیم.باید اعتقاد داشته باشیم. توی یک غلاف، دوتا شمشیر نمی تونی جا بدی. یعنی نمی تونی هم کج بری هم کنگره بیای و هر چی میخواهی مصرف کنی . هم راهنما را قبول داشته باشی و هم نداشته باشی. باید مطیع حرمت و قوانین کنگره و کمک راهنما باشی . اینجا باید آرام باشی تا در بسته نشود.

همسفر لیلی از لژیون خانم سارا نجاران، لژیون دوم

نگارش متن : همسفر فهیمه

 

مرتبط با: متن یا خلاصه سی دی های اموزشی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرلیلا.ازشعبه سلمان فارسی شنبه 10 تیر 1396 16:26
با سلام خداقوت.بسیارجامع و کامل نگارش کرده بودید.استفاده بردیم.متشکرم
همسفر فرزانه پنجشنبه 8 تیر 1396 10:45
باسلام وخدا قوت خدمت خانم فهیمه وخانم لیلی عزیز به امید موفقیت برای همه عزیزان
محسن پنجشنبه 8 تیر 1396 08:13
تشکر از همسفرانی که در تهیه این متن زحمت کشبدند
استفاده کردم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic