درباب دستورجلسه هفتگی:که چی؟؟
شنبه 20 خرداد 1396 ساعت 00:01 | نویسنده این مطلب : مسافر مسعود | ( نظرات )


به نام خداوند بخشنده و مهربان

 در باب دستور جلسه هفتگی: که چی؟؟؟

 به قلم کمک راهنما مسافرعلیرضا کاظمیان

Image result for ‫که چی‬‎


که چی ؛هم می تواند راه گریزی برای مشکلات ما باشد که از مشکلات فرار کنیم ودیگران رامقصر بدانیم وهم می تواند راه حل وکلیدی

 باشد برای قفل های بسته که انسان درطول مسیر تکامل خود با آنها سرو کار داردبه نام قدرت مطلق الله

طبق سالهای گذشته یکی از دستورجلساتی که درکنگره 60دربین دستورجلسات سالیانه مطرح شده که چی است که یکی ازمهم ترین وکاربردی ترین دستورجلسات باتوجه ودرنظرگرفتن جهان بینی وتفکر شخص یااشخاص که درهفته چهار جلسه مسافران وهمسفران در مورد آن مشارکت می کنند که افراد دیدگاه ونظرخود را درمورد آن بیان می کنند.

که چی ؛هم می تواند راه گریزی برای مشکلات ما باشد که از مشکلات فرار کنیم ودیگران رامقصر بدانیم وهم می تواند راه حل وکلیدی باشد برای قفل های بسته که انسان درطول مسیر تکامل خود با آنها سرو کار دارد. اصولا ماازاین واژه درمورد انجام دادن کارهای مثبت استفاده می کردیم ودرمورد مسائل منفی که لذتهای آن زود گذر بود استفاده نمی کردیم مثال:دروغ نگوییم؛که چی؟؟ و.....!واین بستگی به دیدگاه ونوع جهان بینی او دارد که چه طرز تفکری داردآیا زندگی رافقط همین 60یا70سال می پندارد وپیش خود فکر می کند که باید همین 3روز عمر راخوش بود وخوش گذراند (ازراه ضد ارزش)ویااینکه زندگی مانند اعداد هستند  که بعد از هر عددی عدد دیگری وجود دارد وزندگی درجریان است وباز هم ادامه دارد همه ی اینها وابسته به آموزش و کسب تجربه است.که وقتی انسان درکارهای ارزشی(صراط مستقیم) قرار می گیرد واز آرامش آن برخوردار می شود چون ازجهان بینی لازمی برخوردار است دیگرنمی گوید که چی؟؟ نماز بخوانم،روزه بگیرم،درمان بشوم،راستگوباشم و....!چون به درک حقیقت رسیده است ومی داند حقیقت زندگی چیست؟ودلیل خلق انسان چیست؟

همه ی انسانها درطول مسیر تکامل خود به دنبال آرامش هستند چه افرادی که شروع به مصرف مواد می کنند وچه افرادی که آمده اند درکنگره و به درمان می اندیشیدند. منتها بعضی از آنها متاسفانه راه رسیدن به آن را اشتباه انتخاب می کنند.

 این دستورجلسه برای این افراد بسیار تابسیار لازم وکافی است. اگر درمورد آن بحث و گفت و گو و تحقیق شود که انشالله راه خود رابیابند وبه آرامش برسند .

مثلا ازروز اولی که مواد مصرف کردیم این سوال راازخود می پرسیدیم که چی مواد مصرف کنم به این راه دچار نمی شدیم ولی به دلیل نداشتن دانایی،جهان بینی وتفکر مثبت و آموزش راه اشتباه را انتخاب کردیم.هرچه جهان بینی شخص به مرحله ی بالایی صعود کند مسلما به درک حقیقی این دستور جلسه پی می برد و می داند و می فهمد که درست است .

که چی؟؟ ازچهار حرف تشکیل شده است ولی چه بار معنای بسیار عظیمی دراین چهار حرف که دو کلمه بیشترنیست نهفته است که چی؟ بیشتر درمورد انجام دادن کارهای مثبت وارزشی خود را نشان می دهد .انشالله که بالا بردن سطح دانایی و جهان بینی بتوانیم از این نیروهای بازدارنده عبور کنیم وبه آرامش برسیم.ازبنیان کنگره 60جناب آقای مهندس دژاکام وهمچنین دیدبانان گرامی بسیار تشکر وسپاس گذاری می نمایم که بادرایت و تفکر خودچنین دستورجلسه ای را در دستورجلسات سالیانه مطرح نموده اند.

نگارنده:مسافر مسعود

 

 

مرتبط با: دستور جلسه هفتگی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
یکشنبه 21 خرداد 1396 15:04
باسلام وخدا قوت بسیار عالی2
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic