جلسه خصوصی مسافران مورخ95/6/23روزسه شنبه باعنوان وادی14
چهارشنبه 24 شهریور 1395 ساعت 12:01 | نویسنده این مطلب : مسافر مسعود | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

روز سه شنبه95/6/23جلسه سیزدهم از دوردهم کارگاههای آموزشی خصوصی شعبه شیخ بهایی اصفهان

با نگهبانی  مسافرحسین ،استادی مسافر مجید ودبیری  مسافراکبر

با دستور جلسه: "وادی جهاردهم وتاثیرآن روی من "

راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

وقتی انسان به درک صحیحی ازمحبت وعشق برسد،می تواند با این ازخودگذشتگی،همواره محبت کند و این را برای آرامش وحس خوب خود که والاترین لذت را دارد،انجام می دهد.ما باید برای پاک کردن آخرین لکه های سیاه ازخودمان درپی عشق باشیم وذرات عشق را که به صورت امواج درکائنات هستند را به سوی خود بکشیم.

خلاصه سخنان استاد:

خیلی خوشحالم که دراین جایگاه قرارگرفتم و زیباترین ومکمل ترین وادی نصیب من شد.خیلی جالب است که این وادی درآخرین مرحله قرارگرفته است وتنها دلیلش هم این است که ،این وادی به تنهایی می تواند مکمل همه ی وادی ها باشد . درکل،با این وادی می توانیم، درک زیباتری ازکلیه ی وادی ها داشته باشیم.اگربخواهیم کاملا درمورد این دستورجلسه بحثی داشته باشیم،فکرکنم به زمان خیلی طولانی نیازداریم .اما قطره ای ازاین عشق بی کران ومحبت را با این جمله آغازمی کنم که (( عشق یعنی ازخود گذشتن)) وبا مثالهای آشنا به توضیح سطحی این جمله می پردازم.

مادری که9ماه انتظارعاشقانه را می پذیرد و پس ازتولد فرزندش، این عشق کوچک ،تبدیل به همه ی زندگی وجوانی مادر می شود وبا ازخودگذشتگی بی مثال،عشق خود را به سرانجام می رساند.همان فرزند باآگاهی و آموزش که البته عاشقانه ازسوی مادر وخانواده دریافت می کند، خالصانه به جبهه جنگ می رود وبا عشقی فرازمینی ،برای عشق به وطن و ناموسش ،به عشق بازی با خدا برمی خیزد و جان شیرین را فدای سرزمینش می کند. یا مثال بارز دیگر:فردی به عنوان چراغ راه و راهنما ،ازاستراحت،کسب  وکار وخانواده خود می زند و باعشق ،انرژی،وقت ومحبت خود را نثار نیازمندان به این روشنایی می کند.آیا این مادر و یا آن شهید و یا راهنمایان عزیز،جهت دریافت حق الزحمه ای این عشق را ورزیده اند؟؟؟

واقعیت امراین است ،که اینها عاشق واقعی هستند،بدون هیچ چشم داشتی وعشقی که بلاعوض صورت بگیرد،عشق ناب است.

وقتی انسان به درک صحیحی ازمحبت وعشق برسد،می تواند با این ازخودگذشتگی،همواره محبت کند و این را برای آرامش و حس خوب خود که والاترین لذت را دارد،انجام می دهد.ما باید برای پاک کردن آخرین لکه های سیاه ازخودمان درپی عشق باشیم و ذرات عشق را که به صورت امواج درکائنات هستند را به سوی خود بکشیم فقط کافی است این خواسته را داشته باشیم وحرکت معقول را شروع کنیم ،ناگهان متوجه می شویم که در مسیرهای مخملی خداوند قرارگرفته ایم و با عشق زیبای قدرت مطلق روبه روهستیم.برای اینکه پایه گذاری عشق را در وجود خود کلید بزنیم، می توانیم عشقی را تجربه کنیم،که مد نظر کنگره است.

کنگره می گوید:حضورپیداکن،آموزش وآگاهی بگیر، صادقانه خدمت بلاعوض کن، درهمین حین، درون خود، عشق را پیدا خواهید کرد و این آگاهی وعشق را،تو هم انتقال بده و دست دیگرانی که تصویری ازدیروز تو هستند را بگیر.

زیبایی عشق ومحبت خود را نه فقط درکنگره بلکه ،درخانواده و جامعه به تصویر بکشیم و در هرمکانی ازاین کره خاکی که هستیم،بدون عوض و چشم داشتی ،عشق بورزیم و محبت کنیم و در آخر دریابیم،که مردن عشق است و دوباره زنده شدن، عشق


تهیه گزارش وعکس:مسافرمسعود

ویرایش: مدیر وبلاگ

مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،

برچسب‌ها: وادی، چهارده،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر جواد(سلمان فارسی) شنبه 27 شهریور 1395 07:45
مجید جان سلام بسیار عالی بود هم لذت بردیم و هم آوزش گرفتیم امیدوارم در مدارج بالا ببینیم شما را که حق شماست
مسافر جواد0سلمان فارسی) شنبه 27 شهریور 1395 07:44
مجید جان سلام بسیار عالی بود هم لذت بردیم و هم آوزش گرفتیم امیدوارم در مدارج بالا ببینیم شما را که حق شماست
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic