در باب دستور جلسه هفتگی صورت مسئله اعتیاد
چهارشنبه 24 شهریور 1395 ساعت 21:52 | نویسنده این مطلب : همسفر زهره | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

در باب دستور جلسه هفتگی:صورت مسئله اعتیاد

به قلم کمک راهنما همسفر فرخنده نظری

در همین راستا جناب آقای مهندس دستاوردی جدید به نام فرضیۀ ایکس را با استدلالات بسیار علمی و دقیق به جهان علمی ارائه کردند که نظریه سیستم ایکس معتقد است بیماری اعتیاد و اکثر بیماریهای مزمن جسمی و روانی غیر قابل درمان،با تنظیم شدن سیستم ایکس که از تعادل خارج شده قابل درمان است...

==========================

در همه استدلالات و قوانین هستی هر معادله، از یک مجهول و یک معلوم بوجود می آید و صورت مسئله اعتیاد هم بر همین اساس ارائه شد.

به قول جناب آقای مهندس کار ما در درمان اعتیاد درست کردن سیستم بیوشیمی (سیستم مغز) است که در صور پنهان و افکار ما اتفاق می افتد.تجربه فوق علم است و علم پزشکی،علم تجربی است.صورت مسئله اعتیاد سراسر تجربه است همراه با علم اعتیاد.

صورت مسئله اعتیاد یک پذیرش است پذیرش درمان بیماری اعتیاد که دنیا در مقابل آن زانو زده و راه حلی برای سلامتی این بیماران پیدا نکرده و هیچ کجای این جهان پهناور فرصتی برای شناخته شدن این بیماری پیدا نشده و در این مسلخ عده ی زیادی از آنان قربانی شده اند.

به محض ورود به جلسات کنگره 60،با مقوله هایی مانند جلسات تازه واردین،تهیه پکیج از نشریات،رعایت نظم و قوانین و حرمتهای تعیین شده این سیستم روبرو می شویم که بیانگر نظم و قانونمند بودن این مکان مقدس است ، به دور از همه سردرگمی ها،شکستها،افسردگی ها و روزمره گی های تجربه شده در درمان اعتیاد.و گویی این اتفاق باز شدن دریچه ای جدید و متفاوت است با همه جمعیتهای احیای انسانی و انجیوهای دیگر،که پیامها و ادبیات خاصی را برای ارائه علم و فرهنگ خود دارد.و لازمۀ آن گوشی شنوا و خواسته ای قوی است تا بتوان از این اهریمن قدرتمند رها شد.چرا که اینجا دیگر سراب نیست بلکه جرقۀ نوری است که به وصال می رسد.

در درمان اعتیاد ما با نفس روبرو می شویم.یک مصرف کننده سالها با کارهای اشتباه و مصرف مواد سیستم بیوشیمی خود را خراب کرده و از آنجایی که همه سیستمهای مغز بر مبنای بیوشیمی کار می کند و بر سیستمهای عصبی اثر می گذارد یک مصرف کننده وقتی مواد مصرف می کند خوش اخلاق است و وقتی مصرف نمی کند به هم می ریزد پس روح و نفس و عقل با ماده درست نمی شود و ارتباط مستقیم با بیوشیمی بدن دارد به همین دلیل کسانی که در سفر هستند باید روی تصاویر ذهنی (جهان ذهن) کار کنند و ساختار ذهنی جدیدی را بوجود آورند.

از نقطه نظر کنگره اگر انسان بتواند تاریکی ها و شکستهای خود را پیدا کرده و ببیند و به ناتوانی خود اعتراف کند پنجاه درصد قضیه حل می شود و پنجاه درصد دیگر آن پیدا کردن آن مسیر و راهی است که برای درمان انتخاب می کند.

علم کنگره به صورت جدی و با روشهای علمی و تجربی و با استناد به کتاب عبور از منطقۀ 60 درجه زیر صفر سندی بدون نقص را ارائه می دهد که در ابتدا الگویی بسیار روشن بنام مثلث درمان با سه ضلع جسم،روان و جهان بینی است که از آن در صورت مسئله اعتیاد استفاده می شود و انسان برای رسیدن تعادل و تعالی نیازمند آن است.یکی از مسائل مهمی که کنگره برای ورودیهای خود تحت عنوان سفر اولی ها تشریح می کند پذیرش این مطلب است که فرد مصرف کننده در چه جایگاهی قرار دارد؟ و از این به بعد باید اعتیاد را به صورت یک علم دنبال کند تا به موفقیت برسد.

تک تک سلولهای بدن رهجو با گرفتن این آموزشها بازسازی می شود و دانش و آگاهی به انسان توان و قدرت عمل می دهد و سپس احیا و درمان واقعی صورت گرفته یعنی همه چیز بر می گردد به ساختارهای فکری و سیستم بیوشیمی انسان.

در همین راستا جناب آقای مهندس دستاوردی جدید به نام فرضیۀ ایکس را با استدلالات بسیار علمی و دقیق به جهان علمی ارائه کردند و به این صورت موضوع را مطرح کردند که نظریه سیستم ایکس معتقد است بیماری اعتیاد و اکثر بیماریهای مزمن جسمی و روانی غیر قابل درمان،با تنظیم شدن سیستم ایکس که از تعادل خارج شده قابل درمان است و این سیستم نقطه مشترک بین بیماری اعتیاد و بیماریهای روحی و روانی است چون وقتی  با روش کنگره اعتیاد را درمان می کنیم بیماریهای دیگرمثل سرع،بیماریهای قلبی،نازایی و...هم درمان می شود و این همان نقطه مشترک و قابل بررسی است.

فرضیه ایکس با تلاشها و زحمات فراوان آقای مهندس دژاکام و همکاری پزشکان  با ارائه دلایلی به تئوری ایکس تبدیل شد و جا دارد در جهان پزشکی دگرگونی و تحولی اساسی بوجود آید تا با استفاده از این تئوری همه بیماریها با الگو گرفتن از بیماری اعتیاد به درمان برسند نه اینکه فقط صرفا کنترل شوند.

بیماری اعتیاد در اثر عدم تعادل سیستم ایکس بوجود می آید اما وقتی در کنگره با روش DST و با شربت OT این سیستم را بالانس و متعادل می کنیم اعتیاد درمان می شود.

پس نتیجه می گیریم هر گاه در مجموعه نوروترانسمیترها یا ناقلهای عصبی،مجموعه هورمونها،غدد درون ریز و برون ریز،مدیاتورها و به طور کلی سیستم ایکس اختلالی بوجود آید بیماری بروز می کند.کشف این دانش توسط جناب آقای مهندس شکافی عظیم را در علم پزشکی ایجاد کرد که بسیار شگفت انگیز است.

در پایان از خداوند بزرگ سپاسگزارم که در مجموعه ای قرار گرفتم که با آموزشهای ناب و بی نظیر آن عشق و امید به زندگی را در من و دوستان من لحظه به لحظه بیشتر می کند و لذتهایی را با آموزش گرفتن در این مکان تجربه می کنیم که با هیچ شیرینی قابل مقایسه نیست گویی ما اهالی کنگره آرام آرام مسیری را طی می کنیم که در ادامه بی مِی مست و بی شراب شوریده ایم در حالی که کوهی از مشکلات متعدد پیش روی ماست.

درود فراوان به بزرگمرد صحنه های بیم و خطر و منجی معتادان خاکستر نشین بی پناه که در زیر سایۀ این انسان بزرگ اَلَم زندگی را دوباره برافراشتند و تا زنده اند مرید آن مراد بی پروا خواهند بود.

با احترام همسفر فرخنده

 

 

مرتبط با: دستور جلسه هفتگی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر حکمت دوشنبه 29 شهریور 1395 00:42
بسیار زیبا و دلنشین بود لذت بردم بسیار سپاسگزارم وخدا فوت خدمت خانم زهره ی عزیزم
همسفر حکمت دوشنبه 29 شهریور 1395 00:25
بسیار زیبا وپر محتوا بود لذت بردم سپاسگزارم خدا فوت خدمت خانم زهره ی عزیز 5
مانا جمعه 26 شهریور 1395 19:44
عالی بود خانم فرخنده مثل همیشه لذت بردم .
مسافر محمد جعفر پنجشنبه 25 شهریور 1395 12:04
بسیار عالی بود . خدا قوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic