عملکرد لژیون شماره 16 همسفران
یکشنبه 7 شهریور 1395 ساعت 10:06 | نویسنده این مطلب : همسفر زهره | ( نظرات )

به نام خدا

عملکرد لژیون شماره 16، لژیون همسفر مانا

موضوع:وادی دوم

ناامیدی حس را از ما می گیرد و ما از هیچ چیز لذت نمی بریم.هنگام ناامیدی ما در چاهی با دیوارهای نامرئی قرار می گیریم،که دیگران آن را نمی بینند وفکر می کنند ما آزادیم،در حالی که ما در این چاه اسیریم وقدرت حرکت نداریم....

باید بدانیم که ما تنها نیستیم وهمیشه یک نیروی عظیم که همان قدرت مطلق است مارا یاری می کند. همیشه به لطف خداوند امیدوار باشیم که انسانهای امیدوار همیشه در آسایش و آرامش اند و چون امیدوارند همیشه به نتیجه می رسند...

هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات نمی نهد.هیچ کدام از ما به هیچ نیستیم،حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم.

درک این وادی سدی است که راه را بر نیروهای بازدارنده می بندد.چون یکی از مهمترین ابزارهای نیروهای باز دارنده ناامیدی است.همه ما سالهاست که راه خود  را گم کرده ایم و ضد ارزشها برایمان ارزش تلقی شده است ودچار تفکر غلط شده ایم.

تفکر غلط روی جسم ما تاثیر میگذارد و باعث بیماریهای روان تنی(سایکوسوماتیک) می شود و این گاهی چنان پیشرفت میکند که به این نتیجه میرسیم  که همه چیز تمام شده ویا بیخودی به این دنیا آمده ایم.وبا این تفکر غلط اولین قدم در مسیر تاریکی ها را برمیداریم.

در این مسیر مهمترین حسی که به سراغ ما می آید نا امیدی است که بزرگترین ابزار نیروهای بازدارنده است وما را در جای خود بی حرکت می کند.

ناامیدی حس را از ما می گیرد و ما از هیچ چیز لذت نمی بریم.هنگام ناامیدی ما در چاهی با دیوارهای نامرئی قرار می گیریم،که دیگران آن را نمی بینند وفکر می کنند ما آزادیم،در حالی که ما در این چاه اسیریم وقدرت حرکت نداریم.

جسم ما به استخر تشبیه شده است، که دارای کیفیت وکمیت می باشد.اگر آب به استخر وارد واز آن خارج شود یعنی حس ها را دریافت می کنیم و هم به بیرون انتقال می دهیم.این جابه جایی در ما لذت ایجاد می کند.ولی نوع ورودی ها متفاوت است.ورودی ها یا به فاضلاب متصل است یا به چشمه های جوشان. در هرحالت جابه جایی،تبادل حس ولذت داریم اما کیفیت لذت متفاوت است.

اگر ورودی ضد ارزش شد وا نرژی منفی و آلودگی وارد استخر شد،آنجاست که به مرور زمان قدرت تشخیص از ما گرفته می شود یعنی وقتی سر دوراهی انتخاب قرار می گیریم نیروهای منفی ما را به سمت خود می کشند.

پس برای لذت بردن با کیفیت درست وپایدار،باید اندیشه های غلط را از بین ببریم;مثلا مشارکت نمی کنیم که مبادا کسی مارا مسخره کند.

تاریکی ها را تجربه می کنیم تا عظمت روشنایی را درک کنیم،اما وقتی در تاریکی فرو رفتیم بیرون آمدن از آن سخت است،اگر توانستیم از آن خارج شویم آن وقت انسان کار آزموده ایی هستیم.

باید بدانیم که ما تنها نیستیم وهمیشه یک نیروی عظیم که همان قدرت مطلق است مارا یاری می کند اما یاری جستن از این نیرو تحت شرایطی می باشد،که همان دوری از ضد ارزشها،پرداختن به ارزشها وراه رفتن در صراط مستقیم است.

همیشه به لطف خداوند امیدوار باشیم که انسانهای امیدوار همیشه در آسایش و آرامش اند و چون امیدوارند همیشه به نتیجه می رسند.

نگارنده:همسفر مرضیه

 

مرتبط با: گزارش لژیون های آموزشی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر سعید چهارشنبه 10 شهریور 1395 17:43
تلاش و کوشش بی نظیر شما درانتقال معلومات و تجربیات ارزشمند به همسفران حقیقتاً قابل ستایش است .تشکر از خدمتگذاران کنگره.
امیدوارم همواره در تمامی مراحل زندگیتان موفق باشید.
همسفر آزاده دوشنبه 8 شهریور 1395 10:02
با تشکر از خانم مانای عزیز ،بسیار بهره بردم و ممنون از خانم مرضیه بابت نگارش متن
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic