گزارش جلسه عمومی روز پنج شنبه 95/06/04 با دستور جلسه :سیستم ایکس
جمعه 5 شهریور 1395 ساعت 00:13 | نویسنده این مطلب : همسفر زهره | ( نظرات )

به نام خالق هستی بخش

روزپنج شنبه 95/06/04جلسه هفتم از دوردهم کارگاههای آموزشی عمومی  شعبه شیخ بهایی

با نگهبانی مسافر مهدی ، استادی مسافر علیرضا صادقی و دبیری مسافرحمید

با دستور جلسه: سیستم ایکس

راس ساعت 17 آغاز به کار نمود .

حالا برخی از اشخاص که اصلا مواد مصرف نکرده اند پس چرا سیستم ایکس این افراد درست کار نمی کند؟! به دلیل وجود افکار منفی. حسادت ،قضاوتهای نابه جا،غیبت،کینه،بد خواستن برای دیگران و... باعث می شود شخص از حال خوبی برخوردار نباشد و دلیل آن بالانس نبودن غدد شبه افیونی بدن یا سیستم ایکس است که شخص در اثر جهل خود ناخواسته آن را از چرخه حیات خارج کرده است....

بهشت و جهنم جاری است اما چه کسانی در این دنیا در بهشت زندگی می کنند؟! بله کسانی که سیستم ایکس بدنشان درست کار کند و در تعادل باشد چه مسافر و چه همسفر...


دستور جلسه امروز سیستم ایکس است و برای ما بسیار حائز اهمیت است و ما به عنوان یک عضو کنگره ،باید بدانیم سیستم ایکس چیست؟.

 سیستم ایکس سیستم تولید کننده شبه افیونی مخدرهای طبیعی بدن و نوراترانسمیترها (واسطه های شیمیایی یا ناقلهای عصبی ) درفضای بین سیناپسی و مجموعه ی هورمونها و غدد درون ریز و برون ریزاست که این غدد هورمونها را تولید می کنند و خود هورمونها یا مواد شیمیایی وارد خون می شوند و کارشان ارسال پیامها و در نتیجه کنترل کردن خود بدن است.

غدد درون ریز شامل1- غده هیپوفیز:به عنوان رئیس سایر غدد محسوب می شود و مسئولیتش کنترل رشد بدن است و جایگاهش در مغز است.2-غده هیپوتالاموس:رابط بین دستگاه عصبی و غدد درون ریز است.3-غده تیروئید یا پاراتیروئید:کنترل کننده غلظت خون،کلسیم و فسفات بدن است و در ناحیه گردن قرار دارد.4-غده فوق کلیوی:تنظیم کننده نمک و قند خون و ضربان قلب و جایگاهش در بالای کلیه ها قرار دارد.5-غده لوزالمعده یا پانکراس:تولید کننده آنزیمهای گوارشی برای هضم غذا و تنظیم کننده گلوکز خون است و در پشت معده قرار دارد و ...

سیستم ایکس دو کار عمده در بدن هر شخصی انجام می دهد یکی تولید مواد شبه افیونی مثل دینورفین،اندروفین،پاپاورین و...و کار عمده دیگرش این است که این سیستم شبه افیونی سیستم ضد درد بدن است که به طور کلی در سیستم عصبی که شامل دستگاه عصبی مرکزی که شامل مغز ،ساقه مغز و نخاع می شود و دستگاه عصبی محیطی که شامل ساقه مغز و نخاع است این مواد شبه افیونی تولید شده و توسط نوروترانسمیترها یا مدیاتورها به سایر بدن که نیاز باشد انتقال داده می شود.

با توجه به صحبتهایی که از کارآیی سیستم ایکس کردیم متوجه می شویم که این سیستم چه کارهایی برای بدن انسان انجام می دهد.

یک فرد مصرف کننده با مصرف مواد مخدر به صورت مکرر باعث می شود که سیستم تولیدکننده ی مخدرهای طبیعی بدنش از کار بیفتد.شخص وقتی وارد کنگره می شود با متد DST و مصرف شربت OT باعث می شود که سیستم ایکس بدن شخص ترمیم و بازسازی شود.

آقای مهندس می فرمایند من پزشک نیستم من یک محقق هستم اما با تحقیقاتی که انجام شده دیده شده با  اجرای دقیق این متد DSTعلاوه بر اعتیاد بسیاری از بیماریهای دیگر مسافران با به تعادل رسیدن سیستم ایکس بدنشان به درمان می رسد.

سیستم ایکس بدن هر شخصی از دو طریق هم تخریب و هم شارژ می شود یکی با استفاده از مواد مخدر،الکل،قرص های روان گردان و انرژی زا است و دیگری وجود افکار منفی است که در این سیستم اختلال ایجاد می کند.ما بسیار افرادی داریم که مواد مخدر مصرف نمی کنند اما به دلیل وجود افکار منفی در آنها افرادی نامتعادل هستند.هر چه شخص منفی گرا باشد به میزان منفی گرا بودنش سیستم ایکس او از کارآیی لازم برخوردار نیست.اگر ما می گوییم مثبت گرا باشید به این دلیل است که افرادی که منفی گرا هستند اولین ضربه را خودشان می خورند و  سیتم ایکس بدن خود را مختل می کنند.

زمانی که فردی مصرف کننده است وقتی مواد به بدن او نرسد احساس خماری می کند.به راستی این احساس خماری چیست؟ اگر ما این سیستم ایکس را یک ستون در نظر بگیریم روان و جسم سقف این خیمه ما می شوند.وقتی مواد مخدر از بیرون به بدن شخص وارد نشود از درون هم که سیستم ایکس از کار افتاده و مواد تولید نمی کند و این باعث می شود در شخص لرزه بیفتد، بی حال شود استرس و تشدید ایجاد شود و... که به اصطلاح گفته می شود شخص خمار شده است.

حالا برخی از اشخاص که اصلا مواد مصرف نکرده اند پس چرا سیستم ایکس این افراد درست کار نمی کند؟! به دلیل وجود افکار منفی. حسادت ،قضاوتهای نابه جا،غیبت،کینه،بد خواستن برای دیگران و... باعث می شود شخص از حال خوبی برخوردار نباشد و دلیل آن بالانس نبودن غدد شبه افیونی بدن یا سیستم ایکس است که شخص در اثر جهل خود ناخواسته آن را از چرخه حیات خارج کرده است.

علم پزشکی معتقد است که خانمها تا یک یا چند هفته بعد از زایمان دچار افسردگی می شوند که به این حالت افسردگی پس از زایمان گفته می شود اما کنگره 60 این نظریه را قبول ندارد و معتقد است چون بدن انسان یک ماشین پیشرفته و هوشمند است زمانی که خانمی باردار می شود برای اینکه بتواند سختی ها ، وزن دوران بارداری و... را تحمل کند مواد شبه افیونی بدنش بیشتر ترشح می شود و پس از زایمان تولید این مواد به حالت اولیه و نرمال خود بر می گردد که اصطلاحا می گویند شخص دچار افسردگی پس از زایمان شده است.

کنگره 60 معتقد است که زمانی شخص به درمان می رسد که سیستم تولید کننده مواد شبه افیونی بدنش به تعادل برسد و با این نظریه شیرازه ی بسیاری از نظریات در کل دنیا از هم پاشید.کنگره 60 این نظریه را که اعتیاد یک بیماری لاعلاج مرموز و پیش رونده و...است را رد کرد.کسی که سیر باشد بوی کباب هم که به آن بخورد احساس گرسنگی به او دست نمی دهد یک مسافر کنگره 60 هم وقتی که به درمان می رسد چون سیستم ایکس بدنش راه اندازی شده دیگر وسوسه ای ندارد.

بسیاری از بیماریها که امروزه لاعلاج مانده به دلیل آن است که شناختی از آن بیماری ندارند و به دلیل دانشهای کشف نشده است و اگر راه درمانشان کشف شود دیگر بیماری وجود ندارد.

ما با تغذیه سالم و درست می توانیم به راه اندازی سیستم ایکس بدن خود کمک کنیم .آقای مهندس به تغذیه سالم بسیار اهمیت می دهند و در بسیاری از سی دی هایشان در مورد تغذیه سالم صحبت کرده اند مثلا گفته اند که گوشت یا سبزیجات را  تازه استفاده کنیم و آنها را فریز نکنیم، یا پنیر را به همراه مغز گردو استفاده کنیم و... .

واقعا اگر سیستم ایکس درست کار کند دینورفینی که تولید می کند حدود دویست برابر قدرتش از مرفینی که شخص وارد بدنش می کند بیشتر است.بزاق دهان مسکن یا ضد درد عجیبی است که وقتی حیوانی زخمی می شود با لیس زدن زخم خود آرام می شود.

جسم سالم با داشتن تفکرات سالم و روان سالم نیازمند هیچ ماده خارجی نیست و تا مادامی که این بدن زنده است خودش خودش را بازسازی می کند.

بهشت و جهنم جاری است اما چه کسانی در این دنیا در بهشت زندگی می کنند؟! بله کسانی که سیستم ایکس بدنشان درست کار کند و در تعادل باشد چه مسافر و چه همسفر.

پس بیایید دست به دست هم دهیم تا هر چه زودتر زمین آکادمی خریداری شود و راه کشف بسیاری از بیماریها پیدا شود تا از درد و رنج بشر کاسته شود.انشاا..

ضمنا در این جلسه تعدادی از مسافرانی که چهارشنبه گذشته گل رهایی از دستان پر مهر وعطوفت آقای مهندس دژاکام دریافت کرده بودند ورودشان را به سفر دوم اعلام نمودند:

 آقای: احمد _ نام راهنما :آقای  علیرضا  کاظمیان _  آنتی ایکس : تریاک و شیره_ مدت سفر: 11 ماه و 25 روز  _ داروی درمان : OT _ نمایندگی: شیخ بهائی .

آقای: مهدی _ نام راهنما : آقای رضا رامشه _  آنتی ایکس : شیره _ مدت سفر: 10 ماه و 20 روز  _ داروی درمان : OT _ نمایندگی: شیخ بهائی .

آقای:احمد  _ نام راهنما :آقای رضا رامشه_ نام راهنمای همسفر: مانا _ آنتی ایکس : متادون و شیره-مدت سفر:11 ماه و 15 روز-داروی درمان:OT

تبریک خدمت رهایافتگان از دام اعتیاد و به امید رهایی و آزادی گمشدگان وادی اعتیاد!!!

نویسنده:همسفر زهره

عکاس: مسافر مجتبیمرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی و جشن تولد،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر زهرا (ب) شنبه 6 شهریور 1395 08:57
خداقوت خدمت استاد،نگهبان،ودبیر محترم
باتشکر فراوان از خانم زهره وآقا مجتبی
سربلند وپیروز باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic