برداشت همسفر از وادی یازدهم
سه شنبه 29 تیر 1395 ساعت 07:31 | نویسنده این مطلب : همسفر زهره | ( نظرات )
به نام خدایی که داننده ی رازهاست
برداشت همسفر سمیرا از وادی یازدهم

بله من تغییر کردم به طرف ارزش ها حرکت کردم و انرژی زیادی کسب کردم  زندگیم را ازحالت بی روح و در حال سکون تغییر دادم هم حال خودم بهتر شد هم او.دیگر نگذاشتم اهریمن فریبم دهد و شروع کردم به بازپرداخت بدهی هایم و چه زیبا یاد گرفتم اگر می خواهی چشمه جوشان و رود خروشان باشی باید خواسته اش در تو وجود داشته باشد و حرکت کنی...

سال های سال در چنگال اهریمن قرار داشتم، تمام عنان زندگیم به دست او بود. به جز تاریکی و سیاهی چیزی نمی دیدم هر چه به من القاء کرد،انجام دادم .اختیارم را به دست او سپردم بدون در نظر گرفتن خوبی یا بدی.  در گوشم زمزمه می کرد که تو خوبی او بد است .او اراده و غیرت ندارد و تو بهترینی .پس هر چه خواستی بگو نا سزا بگو، دشنام بده ،اهریمن قدرت تشخیص را از من گرفته بود و خیال و وسوسه های دلنشین و زیبا برایم می گفت  که فکر می کردم خودم فرشته ای هستم  و بهتر از من هیچکس وجود ندارد واو بدترین فرد روی زمین است و هر روز بدی هایش را برایم چنان بزرگ جلوه می داد که حتی ذره ای محبت به او نمی کردم.

اهریمن مانند مادیات بود که بر من سوار شده بود هر روز در انجام رفتارهای بدم بیشتر غوطه ور می شدم وجودم پر از کینه ،دشمنی ،نفرت ،حسادت،ترس ،نا امیدی و منیت شده بود. چنان ماهرانه روی اندیشه و عقل و شخصیت من پرده کشیده بود که خوبی های  او را نمی دیدم.تا می خواستم به خودم بیایم که چرا این رفتار را می کنی چنان ماهرانه نقشه می کشید که جایگاه تو بهتر از این ها است فلانی را ببین چه زندگی ای چه شوهری ! و با هزار ترفند دیگر خام حرف های او می شدم  و افسرده تر از دیروز. ولی نمی دانم چرا باز هم فریبش را می خوردم!!

از در دوستی و لبخند و محبت وارد شد که چرا نشسته ای؟بهانه ای جور کن و طلاق بگیر بهترین ها نصیب تو خواهد شد و بساط جنگ و دعوا در بین ما رواج پیدا کرد  و روز به روز حالم بدتر می شد به جایی رسیده بودم که راحت کنم خودم را از این دنیای سیاهی و تاریکی، روشنایی ها و خدا را فراموش کرده بودم.

با تمام وجودم و دل شکسته  صدایش کردم و چه عاشقانه و عاقلانه جوابم را داد که پایان شب سیه سفید است می شود  از جهنم و تاریکی به طرف روشنایی ها برویم اگر خودت بخواهی باید برای تغییر صفت گذشته ات تزکیه و پالایش انجام بدهی باید درونت و بیرونت یکی باشد و از راکد و در یکجا ماندن بیرون بیایی ،باید حرکت کنی اگر می خواهی جاودانه باشی ،باید در مسیر دانایی حرکت کنی ،باید انرژی کسب کنی ،باید فریب افکار اهریمن را نخوری برای تغییر کردن، نگاه به طبیعت کن.

بله من تغییر کردم به طرف ارزش ها حرکت کردم و انرژی زیادی کسب کردم  زندگیم را ازحالت بی روح و در حال سکون تغییر دادم هم حال خودم بهتر شد هم او.دیگر نگذاشتم اهریمن فریبم دهد و شروع کردم به بازپرداخت بدهی هایم و چه زیبا یاد گرفتم اگر می خواهی چشمه جوشان و رود خروشان باشی باید خواسته اش در تو وجود داشته باشد و حرکت کنی رود های خروشان اگر سنگ در سر راهشان وجود داشته باشد از هر طرف شده راه خود را باز می کنند اگر کوه هم جلویشان باشد کوه را دور می زند اگر بالای کوه هم باشند چنان با مهارت راه خود را باز می کند و در طول مسیر امید به زندگی را به دیگران هدیه می دهند و به بحر و اقیانوس می رسند.

پس من هم باید کاری کنم که حرکت کنم و این را می دانم اگر خواسته نداشته باشم نمی توانم چشمه جوشان  و رود خروشان شوم همین جهش ها و اثر گذاری هاست که من را سر شار از انرژی می کند وگر نه سکون داشتن و حرکت نکردن ما را مانند باتلاق و مرداب می کند و همه از ما گریزان وفراری می شوند باشد که همه ما چشمه جوشان ورودهای خروشان باشیم که هم خود وهم دیگران در کنار ما انرژی بگیرند.
با احترام همسفر سمیرا
مرتبط با: مقالات و دل نوشته ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مرضیه چهارشنبه 30 تیر 1395 14:16
بسیار زیبا بود ممنون خانم سمیرای عزیزم موفق باشید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic