گزارش جلسه خصوصی مسافران سه شنبه95/4/1 وادی دهم و تاثیر آن روی من
چهارشنبه 2 تیر 1395 ساعت 12:05 | نویسنده این مطلب : مسافر مسعود | ( نظرات )

به نام قدرت  مطلق الله

روز  سه شنبه95/4/1 جلسه دوم  ازدوردهم کارگاههای آموزشی خصوصی شعبه 

شیخ بهایی اصفهان با نگهبانی موقت مسافرمصطفی ، استادی مسافراصغرمنصوری  ودبیری مسافرحسین 

با دستور جلسه:وادی دهم وتاثیرآن روی من

راس ساعت 18 آغاز به کار نمود.


در این جلسه  بسیاری از مسئولین و اعضاء شعبه آمادگی خود را جهت کمک به خرید مکان اعلام نمودند. با لطف خداوند و مشارکت بی نظیر اعضاء مبلغی که نیاز بود فراهم گردید . لذا با موافقت و دستور بنیان کنگره 60 آقای مهندس دژاکام بزودی مکان شعبه خریداری و بعد از مراحل آماده سازی انشاءالله افتتاح خواهد شد. پیشاپیش به همه اعضاء تبریک عرض می نماییم و از همه کسانی که بعنوان مسئول جهت انجام این عمل عظیم تلاش کردند و همه کسانی که جهت کمک؛ اعلام آمادگی کردند تشکر می کنیم.

 

خلاصه سخنان استاد:

صفت گذشته در انسان صادق نیست چون انسان جاری است.من همیشه درصحبت هایم و مشارکتهایم این را گفته ام ،وقتی که به وادی دهم رسیدم وجودخداوند راحس کردم و عدالت خدا برایم متجلی شد،قبل ازاینکه وارد کنگره شوم ،همیشه ناامیدبودم وبه خدا می گفتم که چرا من معتادشدم؟؟؟ چراشرایط مالی من اینطوراست ،چرا خداوند مرانمی بخشد و خیلی چراهای دیگر....مگرخداوند بخشنده نیست !!!!! وقتی که به وادی دهم رسیدم ،قوت قلب بیشتری گرفتم،که من هم می توانم عوض شوم و صفتهای گذشته ام را دیگرتا آخرعمر به دوش نکشم و آنها را به صفتهای خوبی تبدیل کنم.

این وادی خیلی به من امید داد . در گذشته پسرم به مادرش میگفت که پدر به مدرسه نیاید،چون هیچ جایگاهی دیگر در اجتماع نداشتم و همه پل ها برایم خراب شده بود.همانطورکه می دانیم درکنگره60 هیچ چیزی بدون دادن بهاء برای ماعوض نمیشود، فکر نکنید با یک الهی العفو گفتن صفتهای ما عوض میشود ،زبانی این کار ممکن نیست بایستی با عمل همراه باشد .در وادی پنجم گفته شد باید از ضد ارزشها برگردیم و  عمل خوب انجام دهیم و حرکت کنیم تا هم گفتار و هم عمل سالم پیداکنیم و اینها همه به زمان نیازمنداست ،مجانی هیچ چیز برای ما محیا نمی شود و دیگر اینکه فرمانبردارخوبی باشیم چون ما همیشه نمی دانیم عمل سالم چیست.صفت  وقتی عوض می شود که با سر راهنماحرکت کنیم و فقط به حرفهای راهنما گوش دهیم باید ازکارهای کوچک شروع کنیم از وضعیت لباس پوشیدن؛گفتار و حتی کفش پوشیدن و....! این وادی خیلی کلیدی است و تمام این وادی ها و علم کنگره برگرفته از کلام الله است. دستورجلسه ی بعدی امروز هم در رابطه با کمک ؛جهت خرید مکان شعبه شیخ بهایی می باشد و امیدوارم که تمام اعضاء با کمک همدیگر بتوانیم این کار پرارزش را در این ماه پربرکت انجام دهیم و به یاری خداوند این شعبه را هم خریداری نماییم.

در ادامه جلسه بسیاری از مسئولین و اعضاء شعبه آمادگی خود را جهت کمک به خرید مکان اعلام نمودند. با لطف خداوند و مشارکت بی نظیر اعضاء مبلغی که نیاز بود فراهم گردید . لذا با موافقت و دستور بنیان کنگره 60 آقای مهندس دژاکام بزودی مکان شعبه خریداری و بعد از مراحل آماده سازی انشاءالله افتتاح خواهد شد. پیشاپیش به همه اعضاء تبریک عرض می نماییم و از همه کسانی که بعنوان مسئول جهت انجام این عمل عظیم تلاش کردند و همه کسانی که جهت کمک؛ اعلام آمادگی کردند تشکر می کنیم.


نویسنده :مسافرمسعود

عکاس : مسافر مجتبی

ویرایش و تکمیل: مدیر وبلاگمرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی مسافران،

برچسب‌ها: وادی، دهم،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید: